Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Ega kõvaketta maht arvuti kiirust märkimisväärselt ei iseloomusta Smile

Mis kvaliteediga (reso, formaat) videosid sa kazaast tirisid? Aga kas sa nüüd oleksid seda ruudulist pilti nõus vaatama, mis kiirema liikumise peale tollal tuli (ja täitsa normaalseks peeti).
Vasta

Sinusugune tark inime saab ilma kõrvalise abita aru, et kirjapandu on kujund. Pole vaja detailide kallal näägutada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Saatsin paki 13 aprill Eestisse,trackingu järgi seisab alates 18 aprillist kuskil Hispaanias Sad
Esmaspäeval peab jälle vöitlema hakkama.......

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Saksast saadetakse pidevalt  Eesti asemel Hispaaniasse (odin hui kas Estonia või Espana), mul en endal ka tulnud 2 nädalase viivitusega ja correirose templid peal et vales osariigis käinud
Vasta

(28-04-2018, 00:18 AM)kalleb Kirjutas:  Saksast saadetakse pidevalt  Eesti asemel Hispaaniasse (odin hui kas Estonia või Espana), mul en endal ka tulnud 2 nädalase viivitusega ja correirose templid peal et vales osariigis käinud

Seda teeust osutavates firmades on töötajatel väga tugevad keele probleemid Sad

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Eks igasugused türklased ja muud liivaneegrid on sukeldunud postiteenusesse

Osa ei oska lugedagi ega kirjutada , mingi sjooma kusagil sokutas tööle
Vasta

Käsitsi sorteerimine ei ole saksamaal enam ammu vöimalik. Valesti saadetakse saatja poolt siis kus see sorteerikatse peale komplekteerimist.  Aga selliseid saatetisi kus valitud on ühe riigi/linna tänav ja indeks ja teine täiesti suvaline riik tuleb pidevalt ette, tellija enda kala tavaliselt. UPS-is igas filiaalis eraldi inimene tööl selliste jamade jaoks nt.
Vasta

No minu andmel seal veebilehe sisselogimises olid korras , paki peale nad millegipärast maad ei kirjuta, 10 pakist kolm läksid Hispaaniasse , sealt muidugi tagasi aga see põhjustas viivituse .

Teised tulid kenasti 5 päevaga ära
Vasta

(28-04-2018, 08:58 AM)kalleb Kirjutas:  No minu andmel seal veebilehe sisselogimises olid korras , paki peale nad millegipärast maad ei kirjuta, 10 pakist kolm läksid Hispaaniasse , sealt muidugi tagasi aga see põhjustas viivituse .

Teised tulid kenasti 5 päevaga ära

Ja seal Hispaanias mu pakk juba kolm nädalat,kliendi teenindusest mingit adekvaatset vastust
kah ei antud.......Tegemist siis firmaga Hermes Sad

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Hermes on saatanast, tasub eemale hoida
Vasta

(10-05-2018, 22:41 PM)kalleb Kirjutas:  Hermes on saatanast, tasub eemale hoida

Saatanast jah,kohapealne saadetis venis kah alles seitsmendal päeval kohale......

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Jään vastuse võlgu, et kes opereerib neid küla sidesid aga nädal tagasi kohalikust sidest posti pandud pakk joudis täna Osakasse kohale.  Samas on juhuseid kui Pärnust tuleb pakk 8 päeva. Issanda teed on keerulised.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(28-04-2018, 00:18 AM)kalleb Kirjutas:  Saksast saadetakse pidevalt  Eesti asemel Hispaaniasse (odin hui kas Estonia või Espana), mul en endal ka tulnud 2 nädalase viivitusega ja correirose templid peal et vales osariigis käinud

Mul on paypalis  ja ebays   riigi nimeks pandud  Estland Estonia Eesti

Siiamaani on aidanud, saksast tulevad üsna kähku kohale.
Vasta

Seda postiteenust hakkab iga normaaalne inimene ruttu vihkama,astun öhtu uksest sisse
ja naine teatab et vaja minna 7korrusele naabri juurest pakki ära tooma,suure röömuga
tormasin mingi kodanik Sastimi ukse taha ,selgus et kodanik üldse riigikeelt ei valda ja sulges
paukuga ukse Sad Oma korteri ust avades juba köik hirnusid toas naerda et me juba paar tundi
tagasi üritasime seda pakki kätte saada aga uks sulgus pauguga.....
Selle peale arvasin et olen köige targem ja helistasin oma Türgi tuttavale,türklane telefoni
otsas jooksin jälle Sastimi ukse taha,andsin kella uks avanes kodanikule tel.pihku ,kuulas mis
talle öeldi ja pani jälle ukse nina ees kinni hea et telefoni tagasi andis...
Pakis on jupid mis homme hommikul kliendi autole külge peavad minema ,selline asi paneb
töesti rassistlikult mötlema....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

See ei ole ju Sinu mure. See on tarnija mure. Las tuleb ja võitleb. Sinu mure aint sel määral, et lubasid lolli peaga ebausaldusväärse ahela lubaduse edasi.
Võõra paki omastamine väärib muidugi ihunuhtlust. Misasi see rassism on?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(25-05-2018, 23:23 PM)impreza Kirjutas:  Seda postiteenust hakkab iga normaaalne inimene ruttu vihkama,astun öhtu uksest sisse
ja naine teatab et vaja minna 7korrusele naabri juurest pakki ära tooma,suure röömuga
tormasin mingi kodanik Sastimi ukse taha ,selgus et kodanik üldse riigikeelt ei valda ja sulges
paukuga ukse  Sad Oma korteri ust avades juba köik hirnusid toas naerda et me juba paar tundi
tagasi üritasime seda pakki kätte saada aga uks sulgus pauguga.....
Selle peale arvasin et olen köige targem ja helistasin oma Türgi tuttavale,türklane telefoni
otsas jooksin jälle Sastimi ukse taha,andsin kella uks avanes kodanikule tel.pihku ,kuulas mis
talle öeldi ja pani jälle ukse nina ees kinni hea et telefoni tagasi andis...
Pakis on jupid mis homme hommikul kliendi autole külge peavad minema ,selline asi paneb
töesti rassistlikult mötlema....

Türklane pani ukse kinni, et minna toast pakki otsima, sina, loll, jooksid minema Big Grin
Vasta

(26-05-2018, 00:02 AM)zazik Kirjutas:  
(25-05-2018, 23:23 PM)impreza Kirjutas:  Seda postiteenust hakkab iga normaaalne inimene ruttu vihkama,astun öhtu uksest sisse
ja naine teatab et vaja minna 7korrusele naabri juurest pakki ära tooma,suure röömuga
tormasin mingi kodanik Sastimi ukse taha ,selgus et kodanik üldse riigikeelt ei valda ja sulges
paukuga ukse  Sad Oma korteri ust avades juba köik hirnusid toas naerda et me juba paar tundi
tagasi üritasime seda pakki kätte saada aga uks sulgus pauguga.....
Selle peale arvasin et olen köige targem ja helistasin oma Türgi tuttavale,türklane telefoni
otsas jooksin jälle Sastimi ukse taha,andsin kella uks avanes kodanikule tel.pihku ,kuulas mis
talle öeldi ja pani jälle ukse nina ees kinni hea et telefoni tagasi andis...
Pakis on jupid mis homme hommikul kliendi autole külge peavad minema ,selline asi paneb
töesti rassistlikult mötlema....

Türklane pani ukse kinni, et minna toast pakki otsima, sina, loll, jooksid minema Big Grin

Loodan et homme on seal korteris veel keegi teine kohal kes vähegi keelt jagab,ma ei usu et see
vanamutt seda pakki oli vöimeline vastu vötma .....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Impreza ,Sina siis hetkel Eesti mees Saksas ,naabrimees Türklane ,kes ei saanud aru  misasja tõi kohale Araablasest kuller kusagilt Tsaina 
tehasest . Big Grin Imesta siis veel ,et 2 e päevaga kätte ei saa. Big Grin Big Grin
Vasta

(26-05-2018, 00:09 AM)impreza Kirjutas:  
(26-05-2018, 00:02 AM)zazik Kirjutas:  
(25-05-2018, 23:23 PM)impreza Kirjutas:  Seda postiteenust hakkab iga normaaalne inimene ruttu vihkama,astun öhtu uksest sisse
ja naine teatab et vaja minna 7korrusele naabri juurest pakki ära tooma,suure röömuga
tormasin mingi kodanik Sastimi ukse taha ,selgus et kodanik üldse riigikeelt ei valda ja sulges
paukuga ukse  Sad Oma korteri ust avades juba köik hirnusid toas naerda et me juba paar tundi
tagasi üritasime seda pakki kätte saada aga uks sulgus pauguga.....
Selle peale arvasin et olen köige targem ja helistasin oma Türgi tuttavale,türklane telefoni
otsas jooksin jälle Sastimi ukse taha,andsin kella uks avanes kodanikule tel.pihku ,kuulas mis
talle öeldi ja pani jälle ukse nina ees kinni hea et telefoni tagasi andis...
Pakis on jupid mis homme hommikul kliendi autole külge peavad minema ,selline asi paneb
töesti rassistlikult mötlema....

Türklane pani ukse kinni, et minna toast pakki otsima, sina, loll, jooksid minema Big Grin

Loodan et homme on seal korteris veel keegi teine kohal kes vähegi keelt jagab,ma ei usu et see
vanamutt seda pakki oli vöimeline vastu vötma .....



Eks pead türklasele pakkuma sõktõmmi võibolla saab aru ja annab paki tagasi
Vasta

Eriti aktiivne kuller vedas paki kuhugi 7 korrusele Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne