Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Pakk oli körval korteris,tähendab et lipaka peal oli lihtsalt vale nimi.Nii juhtub kui pakivedaja oskab
ainult Rumeenia keelt ja paki vastu vötja ainult Türgi keelt Big Grin
Asjale sain jälile nii et kellasin köigi seitsmenda korruse uste taga,oleks vöind ju
köik see susside kulutamine olemata olla......

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Ühistu koosolek võib teil seal paabeli tornis küll päris huvitavalt lõppeda : )
Vasta

E-liidu  rahvaste sõprus
E-liit on paljude rahvaste riik. Temasse kuulub enam kui kuuskümmend mitmesugust rahvust. On arusaadav, et E- Liitu kuuluvate rahvaste suhete küsimus peab omama esmajärgulist tähtsust.
Missugused on siis need suhted? Mis iseloomustab neid suhteid? Need suhted on sõbralikud, neid suhteid iseloomustab rahvaste sõprus. See rahvaste sõprus ei seisne sõnades, vaid tegelikkuses, E- Liidu kui paljurahvuselise riigi igapäevane eksisteerimine .on võimalik ainult tema rahvaste vahel valitseva sõpruse tõttu. „Sest seni kui see sõprus kestab, jäävad meie maa rahvad vabaks ja võitmatuks. Seni kui see sõprus elab ja püsib, ei kohuta meid keegi, ei sise- ega välisvaenlased. Selles ei maksa kahelda, seltsimehed." 
Meie ei räägi põhjuseta  rahvaste sõprusest. 
Milles seisneb  rahvaste sõpruse poliitika teostamine?  E- Liidus antakse kõik võimalused vormilt rahvusliku, sisult sotsialistliku rahvusliku kultuuri õitsenguks. Kõige selle tagajärjel on E- Liidu rahvaste ilme põhjalikult muutunud, nendes on kadunud vastastikune umbusalduse tunne ja nendes on arenenud vastastikuse sõpruse tunne, mis on rahvaste tõeliku vennaliku koostöö aluseks ühise liitriigi süsteemis.

E-Liidu  rahvaste üheõiguslikus, sõbralikus ja võimsas peres, vikerkaarevärvilise lipu all, eesti rahvas lootusrikkalt vastu oma paremale j,a õnnelikumale tulevikule


Elagu rahvaste vankumatu sõprus !!

Ura!!!
Vasta

Sain täna teada et DHL express maanteettanspordiga ei tööta nädalavahetusel s.t. ka suured autod ei sõida.
Express ???
Igaljuhul seikleb minu pakk kuskil väidetavalt Vilniuses kuigi tracking seda ei kinnita.
Viimane info on see et pakk lahkus Varssavist 25.05 kell 11 edasine on hämar. Paki teekond algas Saksamaal 22.05 
Telefonis on mitu versiooni läbi käinud kuni selleni et siia jõudmine sõltub peale võtmise kuupäevast olenemata sellest millal ta juba kuskil vahepeal on olnud. Ehk ei loe see et pakk on juba Varssavi terminali läbinud loeb vaid stardi päev kuskil Saksas. 
Klienditeenindus meenutas juba omnivat ehk pidin kontrollima kuhu helistasin.
Vasta

Aga maksad täie rauaga  Smile
Vasta

Dhl-iga ei saa Eesti poole midagi saata. See hakkab ühe posti ettevõtte käest teise kätte käima ja pärast otsi tuult väljalt. nt kaks korraga ühesugust pakki sõitsid eestisse umbes 5 päevase erinevusega kusjuures Tallinnasse minev pakk oli aeglasem kui Viljandisse. GLS ja Herpes kasutavad Eestis omniva teenust väidetavalt. DPD suutis vanasti 5 päevaga täna läheb neil kah nädal.
Vasta

Et kõik ausalt ära rääkida, nagu klassikud on öelnud, siis alustaks ühest pisut lekkivast hüdrokraana lekkivast tihendist.
Tilkus tasapisi juba ammusest ajast, aga hiljaaegu pani sorinal minema.
Kohaliku edasimüüjaga suheldes leidus õige komplekt tihendeid, kolmapäeval kell 11.25 ulatasin raha üle leti ja... neljapäeval kell 14.00 saabus sms, mis teavitas, et UPS kuller on minu poole teel, hiljemalt kella 17.00on pakk käes...
Normaalne..., nimelt ei alustanud see pakk teekonda mitte Tallinnast, vaid  Prantsusmaalt, 2200km...
Logi järgi liikumine: Ennery-Köln-Malmö-Vantaa-Tallinn-Elva, kolmapäeval 18:57 pakk üles korjatud, neljapäeval 16.05 pakk üle antud, ma ei jõudnud abikäsi nii kiiresti kokku ajada...
Vasta

Jah UPS on korralik teenus samas teinekord küsitakse ulmelisi hindasid 

Euroliidu  sees need tegelikult väga ulmelised polegi , kui kusagile mujale peaksid saatma siis ei taha neid hirmsaid hinnanumbreid küll teda

Kõige huvitavam oli aga see et ostsin mingi natuke kallima rattaosa ja tõesti 18 euro eest oli see Saksamaalt 3 päevaga kohale toimetatud
Vasta

(30-06-2018, 17:20 PM)kalleb Kirjutas:  Jah UPS on korralik teenus samas teinekord küsitakse ulmelisi hindasid 

Euroliidu  sees need tegelikult väga ulmelised polegi , kui kusagile mujale peaksid saatma siis ei taha neid hirmsaid hinnanumbreid küll teda

Kõige huvitavam oli aga see et ostsin mingi natuke kallima rattaosa ja tõesti 18 euro eest oli see Saksamaalt 3 päevaga kohale toimetatud

Ma tean palju maksis maha unustatud dokumentide saatmine UPS -ga Hispaaniasse, politsei ja veokijuhi teema.
24h-ga kohal. Päälik ohkas hiljem, et odavam oleks olnud trahv maksta....
Vasta

Varsti likvideeritakse postiasutused igaltpoolt ära et inimestele mitte palka maksta , pakkide saatmine ainult mingitesse kappidesse , mingi probleemi tekkides kuulad automaatvastaja laulu pool tundi ja räägid mõistmatu odavklienditeenindajaga kes su jutu peale no mitte midagi ei oska arvata 

Viimane vägagi huvitav kogemus mida kellegile ei soovita oli DPD - ga

(Kunagi kui esmaspäevaks paki kohalikku pakipoodi tellisin siis seda siia ära ei toodud , lihtsalt pole ette nähtud - tuli ise enda kinnimakstud transpordile Türilt Viljandisse järe sõita ja seda ka autojuhi  vastutulekul sest kaupa oli vaja teisipäeval kell 05.00 hommikul, nemad pidid algul esmaspäeval tooma kell 12 lõunaks, pärast teisipäeval 12 lõunaks, nii tuligi ise ära käia ja veel DPD toetada sest ikkagi paber ju toodi ilusasti teisipäeva lüunaks ju kohale

Aga siin see supernegatiivne kogemus
Müüsin oksjonil ühe toote, ostja maksis deposiidiga ja tasus DPD transpordi eest .
Pakkisin ära, printisin pakisildi välja ning kinnitasin selle pakile
Kõik nii nagu olema peab.
Ja siis hakkas kammajaa peale
Läksin kohalikku pakipoodi (Liivi lillepood Türil) ning soovisin paki ära saata , sealt teatati et DPD tegelased on kõik scannerid jne ära viinud ning päevapealt lepingud lõpetanud seisuga 04.06.2018 seega tema enam vastu ei saa võtta.
Et 04.06 oli paigaldatud automaat Türi kaubamaja külge siis soovitas sinna viia.Mina tahtsin saata pakki 05.06
Läksin sinna aga seal oli kuvaril kiri et varsti võib siit pakke saatma hakata aga ei tea millal, igaljuhul ei toiminud
Esimene kõne kliendtoele , pärast pikka muusikat öeldi et ei tea millal automaat tööle hakkab ning viigu lillepoodi ikkagi
Viisin sinna , ei tahetud võtta , helistasin uuesti , mingi venekeelse aksendiga tädi lubas sinna homme kulleri tellida , sain kokkuleppele et 06.06 korjatakse pakk ära
Helistati veel tagasi et kas ikka sain sinna jäetud , lubati ära korjata
Vaatasin jälgimisnumbri järgi et nagu asi ei liigu aga et teinekord see liikumine tuleb hilinemisega siis ei pööranud sellele suurt tähelepanu

07.06 helistasin hommikul lillepoodi et kas ikka viidi ära, öeldi et DPD auto oli linnavahel tiirutanud küll aga pakki keegi küll ei küsinud , seega klienditeenindus transporti ei organiseerinud
Kõne DPD klienditeenindusse , sealt lubati tagasi helistada, mingi tante isegi helistas ja lubas et kindlalt täna korjatakse lillepoest ära 
Kell 16.30 käisin lillepoes ja keegi polnud sealt pakki ära korjanud
Seega DPD poolt ainult pidevad lausvaled ning mitteadekvaatne info 
Soovitan soojalt seda transpordifirmat vältida et närve kokku hoida
Täiesti mõttetu klienditeenindus kes mitte midagi ei suuda või kõik lubadused kohe unustatakse
Ma olen DPD pikajaline lepinguline klient kusagil 15 aastat kindlasti aga sellist jama mis siin on korraldatud näen esimest korda
Pakk on nüüd tagasi minu käes ja soovitasin kliendil DPD käest transpordikulu tagasi nõuda ning kasutada soovitatavalt omnivat või teise valikuna Smartposti mis hakkab ka juba kergelt alla käima , pidevalt jama et pole vabasid kappe, suuremaid kappe tuleb telefonitsi eelbroneerida ning on olnud juhuseid kui olen automaadi juurest pakiga tagasi tulnud (küll pole vaba kappi , küll kaarditerminal ei toimi)
Ühesõnaga kokkuvõtteks - DPD klienditeenindus annab tühjasid lubadusi, adekvaatset infot sealt üldse ei saa ning üleüldse tundub et see transpordifirma on vägagi alla käinud 


Klient ei ole DPD kuningas vaid mingi teisejärguline tüütu putukas kellele võib ei tea mis soga ajada et tast lahti saada , valetamine ning petmine on lubatud
Vasta

Asja sain korda alles ülejärgmine päev kui sain mingi klienditeenindaja kätte ning küsisin kas nad on ikka transpordifirma või mingi naljategemise firma

Telliti siis kuller ja pool päeva ootasin spetsiaalselt ja saingi saadetud

Õudus kuubis
Vasta

(28-05-2018, 16:37 PM)MeelisV Kirjutas:  Sain täna teada et DHL express maanteettanspordiga ei tööta nädalavahetusel s.t. ka suured autod ei sõida.
Express ???
Igaljuhul seikleb minu pakk kuskil väidetavalt Vilniuses kuigi tracking seda ei kinnita.
Viimane info on see et pakk lahkus Varssavist 25.05 kell 11 edasine on hämar. Paki teekond algas Saksamaal 22.05 
Telefonis on mitu versiooni läbi käinud kuni selleni et siia jõudmine sõltub peale võtmise kuupäevast olenemata sellest millal ta juba kuskil vahepeal on olnud. Ehk ei loe see et pakk on juba Varssavi terminali läbinud loeb vaid stardi päev kuskil Saksas. 
Klienditeenindus meenutas juba omnivat ehk pidin kontrollima kuhu helistasin.

MeelisV
Kas Teie ei puhka nädalavahetusel raskest töönädalast? Suure auto juht tahab ka puhata. Suure auto juht peab puhkama. Tegema 24 või 45 h katkematut puhkeaega. Lisaks on suvel liikumas "fucking turistas", kelle pärast on suurtel autodel liikumiskeeld olenevalt riigist, juba reede õhtust kuni pühapäeva hilisõhtuni.
Edu paki ootamisel.
Vasta

Vahetustega tööst olete midagi kuulnud.
Vasta

(01-07-2018, 10:28 AM)MeelisV Kirjutas:  Vahetustega tööst olete midagi kuulnud.

Ikka. Esmaspäeva hommikul algab ja reede õhtul lõppeb. Terminaalid, postkontorid, laod jne. töötavad esmaspäeva hommikust reede õhtuni. 
Mootorratta hammasratas ei ole kaup mis rikneb. Toiduaineid, kiirestiriknevaid käitletatakse 24/7/365. Ja 0 kuni +5 temperatuuriga ei kehti veoautode nädalavahetuste sõidukeelud.
Vasta

ma saan väga hästi aru kui tegu on nn. tavalise kaubaveoga
OÜ/AS tellib või saadab kauba ja siis nii ongi.

Teine lugu on EELDUSEGA, et kui tegu on kullerteenusega mis reklaamib ennast nimega EXPRESS siis see oli probleemiks.
jah on ka ajalised piirangud riikides transpordile jne. aga seda peaks/võiks siis ju ka välja tuua ja teada anda jne.
minu juhtumil ei osanud klienditeenindus mulle midagi põhjendada ja ajas mingit ümmargust jura.

ehk siis ütlen veelkord, et minu juhtumil oli tegu arusaamatusega kus express kuller ei erinenud tavalisest transpordist s.t. oligi tavaline maanteetransport.
Vasta

Mingi ekspress firma kunagi ka vedas mu käest 2 pakki ära , UK kundele nad edastasid need millegipärast alles 3 kuu möödudes , pärast seda hakkasid raha küsima , ma küsisin et mille eest , isegi eestipostiga oleks 20 päevaga kohal olnud , teil ainult 3 kuud

Soigus mingist kombineerimisest jne aga ega ta seda raha ei saanud ka niisuguse ekspressteenuse eest
Vasta

DHL ekspressil ju palju erinevaid võimalusi järgmise tööpäeva 9:00 kuni järgmise tööpäeva jooksul. Ja ka riigiti väiksed erinevused lisaks. Ja muidugi et "panin dhl expressiga teele" tuleb aga tavalise postiga tegelt.
Vasta

(01-07-2018, 11:55 AM)MeelisV Kirjutas:  ma saan väga hästi aru kui tegu on nn. tavalise kaubaveoga
OÜ/AS tellib või saadab kauba ja siis nii ongi.

Teine lugu on EELDUSEGA, et kui tegu on kullerteenusega mis reklaamib ennast nimega EXPRESS siis see oli probleemiks.
jah on ka ajalised piirangud riikides transpordile jne. aga seda peaks/võiks siis ju ka välja tuua ja teada anda jne.
minu juhtumil ei osanud klienditeenindus mulle midagi põhjendada ja ajas mingit ümmargust jura.

ehk siis ütlen veelkord, et minu juhtumil oli tegu arusaamatusega kus express kuller ei erinenud tavalisest transpordist s.t. oligi tavaline maanteetransport.
See, et reklaamitakse mingit lennuposti teenust aga tegelikult liiguvad pakid veoautodega. Näiteks Vantaa-Arlanda-Gardermoen-Kastrup jne. nii see toimibki.
Vasta

DPD hiilgab:
- kulleri-info liikumine on niiehknaa nagu ta on ja pakk läheb automaati. Sobiva automaadi saab lausa ise valida - hurraa! Ikkagi 21.sajand!
- püüan pakki kätte saada, aga PIN ei sobi. Kodulehelt ei saa kah miskipärast saadetisele ligi
- helistan DPD infosse. Saan valida kolm tasandit (keel - lepingu tüüp - pöördumise põhjus) ja 5min telefoni otsas oodata
- inimesega suheldes saan teada, et pakk on hoopis teises automaadis
- lasen tuua paki sinna automaati, kuhu soovisin ja kuhu väidetavalt ka toodi. Ehk läheb nüüd õnneks

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

DPD on tore teenus jah. Oli mõned kuud tagasi endal võimalik veenduda selle kiiruses. Reedel viisin õhtul paki pakipoodi. Teisipäeval uurisin inimeselt, kas pakk käes. Eitava vastuse peale logisin jälgimiskoodiga sisse ja nägin imelist kiirust, millega pakki liigutati. Reedel registreeriti saabumine pakipoodi, laupäev - vaikus, pühapäev - vaikus, esmaspäev - vaikus, teisipäeva lõuna ajal saabus kuller ja korjas paki peale pakipoest. Ja jõudiski kolmapäeval kohale lõpuks pakk Smile

...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne