GoPed ??? Kas keegi teab?
#9

oldmoped Kirjutas:Kui juba veesegamiseks läks, siis isiklikku GoPedi ega Wheelmani pole ma kahjuks veel oma ulatuslikku mänguasjanurka soetada raatsinud aga "Imelikest asjadest" oman G-Boardi
Oman sama asja ja peale umbes kümmet tundi kasutamist ja 14 aprilli ka mõningaid luumurde. Kips võetakse maha loodetavasti 18 juuni.

Copy-paste teisest foorumist:
Asi väga vinge, ainult üks puudus - otsesõidul on võimalik saavutada sedasuurt kiirust, et iga tasakaalu kõikumine mõjutab VÄGA PALJU sõidusuunda. Laupäeval sai asja demotud Erikule, kes on selle foorumi kasutaja ja ühe ilusama kandilise Voya omanik (reklaampaus) Smile Ühtlasi rääkisin ka otsesõidu ohtudest suuremal kiirusel... Pühapäeva pärastlõuna sisustasin (Tartus) alul lauluväljaku taga, siis K-Rauta ja VW keskuse parkimisplatsidel tiirutamisega ja tundsin täielikku kaifi - kuivamaa lainelaud ehk lumelaud! Ühel järjekordsel pea täisgaasiga kimamisel aga kaldus tasakaal hetkeks, asi oli seda kurvem, et sama kiirusega oli paarkümmend meetrit enne läbitud väikesed asfaldiaugud ja edasi oli ainult sile asfalt...
tasakaalu vääratus, kummide kiunatus, kukerpall ja rullumine mööda asfalti, valu mitms kohas korraga ja kõige lõpus kuklaga vastu maad...
Tõstsin pea, et näha, kas rula jäi terveks, see jauras tühikäigul kraavis... lasin pea alla ja tundsin, et nii - pikali, keset teed on kõige parem olla, kuna iga liigutus tegi hullumoodi valu. Mõtlesin, et kohutavalt nõme oleks, kui mingi suvaline auto tuleks ja ma nagu laip, keset teed... Ajasin end püsti ja kooberdasin teeäärde, kus seni pikali olin, kuni jõudsin traumapunkti minna. Tolmune, verine ja katkiste riietga...Diagnoos: parema käeluu murd ja terve hulk marrastusi +venitusi vms.
See illustreerib matsu suurust, et üks jalas olnud sandaal lendas umb. 50 m kohast, kuhu ma lamama jäin. Tööjuures kuulsin ülemuselt, kes on paadunud tsiklist, et olevat olemas terasplekist kaitsmed (kätele), mis vigastused ära hoidnud oleks, õnneks on mul varsti juubel ja vast sõbrad klapivad need kaitsmed mulle kingiks Smile Rula ma igatahes maha ei müü!

PS! Arstide esialgne diagnoos, et ainult üks luu katki, oli ennatlik. Sellest siis niipikalt ka kipsis
Vasta


Sõnumeid selles teemas
GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: estnco - 30-05-2007, 21:50 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: siimik - 30-05-2007, 22:22 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: oldmoped - 30-05-2007, 22:23 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: estnco - 30-05-2007, 22:30 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: Ooke - 30-05-2007, 22:35 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: oldmoped - 30-05-2007, 22:45 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: Hõljuk - 30-05-2007, 22:53 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: Alts - 30-05-2007, 23:32 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: oldmoped - 30-05-2007, 23:18 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: oldmoped - 30-05-2007, 23:53 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: isandpauk - 30-05-2007, 23:58 PM
RE: GoPed ??? Kas keegi teab? - Autor: Alts - 31-05-2007, 00:38 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne