K: Segaduses!!! Nõuandjaid??
#1
Question 

Tervist,

Noh ma olen uustulnuk ja suht ebakompetentne isik sellel teemal nii et seetõttu sooviks vaid häid nõuandeid! Olen ise kehv otsustaja ja teen alati liiga rutakaid otsuseid ja seekord ennem teen tugevama uurimistöö!!

Minu mure on see et niikaua kui mäletan olen igatsenud istuda mootorratta selga ja kihutada kusagile, ükskõik kuhu! Võtta töölt nädala ja lihtsalt minna!
Kuna mul pole palju sõitjaid A katis mu tuttavatest siis eks pean ise seda tegema!

Lugu on selline et ma olen 22 aastane, b kati load on mul olnud 3 aastat.
Lugesin netist et pm saan ma praegu teha täis a Kategooria load eestis.
Probleem on see et ma olen ise alalise elukohaga inglismaal, ja noh üle aasta ma siin olla rohkem ei plaani kuid nüüd oleks vaja veel need load ära teha!
Ja ma siin mõlgutan et ei teagi mida teha.
Kas ma ootan nüüd selle aasta ja tulen teen kodumaal nad ära või siin. Siin läheks vististi väga keeruliseks siin nimelt peab tegema Keskmise Mootoratta load ja siis kahe aasta pärast saad teha täis A kategooria load lisaks kogu see vahetamiste teema jne.

Noh oma juttu ise vaadates ütleksin et plika kannata kuni kodumaale lähed!

Kuid okei kui ma hoiangi siis kapitali tolleks on mul ju aega mõelda mis on ennem seda vaja. Kas mul on mõtet osta mootoratas enne kui load on? Milline varustus olemas peaks olema?
Kas mul on mõtet ennem muretseda riided ja kiiver jne või ootaks ennem kui ma need load kätte saan?

Oh jummel ma olen praegu suht lootusetu.. arvestades veel seda fakti (noh nüüd saavad kõik naerda) et ma pole isegi kunagi mootoratta seljas taga istmel olnud, noh oli üks kord aga ma olin siis kaheksa aastane ja seda ei saa arvesse võtta!

Nõuandeid?


PS! Ma tean et see ei ole kerge, eriti algajal, minu jaoks on kõik õpitav ja kunagi on iga inimene milleski uus!

Päikest!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: Rexu - 08-07-2010, 23:22 PM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: IIIFFFAR - 08-07-2010, 23:45 PM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: isandpauk - 09-07-2010, 09:58 AM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: aavu - 09-07-2010, 14:08 PM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: Ishijupp - 09-07-2010, 15:40 PM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: Rexu - 14-07-2010, 22:45 PM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: teet001 - 14-07-2010, 23:02 PM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: Rexu - 18-07-2010, 15:33 PM
RE: K: Segaduses!!! Nõuandjaid?? - Autor: taavi - 19-07-2010, 09:15 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne