Taaskasutus!!! ???
#1

Lobisemise isu tuli peale,ei ole millestki mõistlikust täna ka kirjutada. Viimasel ajal on mulle silma hakanud pidev jutt taaskasutusest. Käib selline jutt vist juba pikemat aega ja lausa kampaania korras. Isegi Kuusakoski kodulehel on selline ilus jutt:

http://kuusakoski.ee/docs/Taaskasutus_ja...n_moistlik

Kõik on igati tore. Ise ka asjaga päri. Aga minu talupoja mõistus võtab veel kõvemini....Big Grin Nimelt tuleks siis enne või pärast Kuusakoski väravat napsata üks sinnaviidud autu.....ja teha see korda. Kas see pole mitte veel suurem taaskasutus,kui see firma ise räägib....Big Grin Metallifirma(firmad) lihtsalt ju lõhuvad korraliku asja ära,peenestavad,kakuvad kopaga jne. Siis veetakse see puru kusagile teise ilma otsa ja raisatakse tohutult kütust selle metalli uuesti sulatamiseks ja transpordiks. Jube läbustamine peaks ütlema. Lihtsam oleks ju kohapeal midagi korraldada..... Ärge arvake nüüd,et ma ise kõike kokku jõuan ajada ja korda teha.......see käib üle jõu....Big Grin Ja eks ma ise olen ka ikka natuke selle taaskasutusega tegelenud.....
Teine koht kus saaks tegeleda kõvasti taaskasutusega-prügimäed..... aga kõik lükatakse vist mäkke....võibolla eksin siin,kuna ei ole viimasel ajal piisavalt suure silmaringiga......Aga mõte sellest tekkis siis,kui nägin ühel prügimäel lausa meie oma krooniraha maas vedelemas..... järelikult visatakse inimeste poolt ära veel vajalikumaid asju. Samas olen näinud taaskasutuskeskuseid,kus asju müüakse väikese raha eest... Minu mõte oleks siis selline,et kui ise tasuta asja ära annan,miks peaks siis keegi selle eest abivajajalt raha võtma? No laialijagamine võtab raha..... aga kõige toredam oleks ju see,et annan tasuta ja võtan tasuta.
No kellel veel mõtteid siis taaskasutusest ja võiks siis kõneleda oma suurimatest kasutustest. Ärakasutamised ei lähe arvesse...Big Grin
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Taaskasutus!!! ??? - Autor: Talupoeg taluja - 22-08-2012, 18:27 PM
RE: Taaskasutus!!! ??? - Autor: Raudpats - 22-08-2012, 20:54 PM
RE: Taaskasutus!!! ??? - Autor: Talupoeg taluja - 22-08-2012, 21:21 PM
RE: Taaskasutus!!! ??? - Autor: kalleb - 22-08-2012, 21:47 PM
RE: Taaskasutus!!! ??? - Autor: Basilio - 23-08-2012, 09:45 AM
RE: Taaskasutus!!! ??? - Autor: valdo - 24-08-2012, 18:11 PM
RE: Taaskasutus!!! ??? - Autor: Walter - 23-08-2012, 22:20 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne