PVR: azlk 2140 1978
#1

siin ta siis on- minu pisikene armas mosse. Auto ma ostin eelmisel suvel kaheks nädalaks paarutamiseks... ühtlasi oli see ka esimene auto mille ma ostsin ja omandamis eufoorjas jäid paljud vead tähele panemata ja alul sai ka natuke karmilt temase suhtutud tänu millele ta on suurema osa ajast seisnud remondis. Vaatamata sellele et plaan oli kohe kohe minna üle paremale autole hakkas minu helesinine vagun mulle meeldima ja tekkis plaan ta korralikuks igapäevaliikuriks ehitada.

Nüüd ta siis seisab ja ootab hoovipeal kuniks omanik saab jälle temakallal nokitsema hakata... praegu on päevakorras keretööd (seoses sellega otsin garaazi tartus, kus vahetatakse soodalt ära küljekarp, tungrauakronstein, tagatiib ja koopäär, heal meelel teeks ise aga pole vahendeid ja ruumi). Tuunimis plaane pole... ei meeldi see riisistiil mitte kül on plaanis investeerida natuke, müramattidesse(toppida neid igalepoole kuhu vähegi vaja on eeskujuks üks ladaklubi 2102 motamees oli vist?) ja mootori remonti. Kuna päike aeg ja niiskus on armatuuriga ja juhtmestikuga omatöö teinud siis on plaanis kompunnida peale 1991 aasta mosse juhtmestik ja armatuur mis kuuluvad kül 412 le kuid see eest on vabalt kodus võtta.


natuke veel siis minu pisikesest http://www.carrating.org/car.php?821
Vasta


Sõnumeid selles teemas
PVR: azlk 2140 1978 - Autor: pvr - 04-07-2004, 20:20 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne