Mis load kellelgi on?
#26

Kunagi vaese studendina mõlgutasin muremõtteid ja tõdesin, et minust ei saa kunagi auto omanikku ja sõidan elu lõpuni ainult mootorrattaga. Selleks oli mul olemas piisavalt suur külgkorviga mootorratas K 750 mv ja korralik nahkmantel. Seega läksin ARK-ist küsima ainult A kategooria lube. Selgus aga, et ainult A-d pole keegi veel tahtnud ja mulle ka ei anta, sest läbima peab auto kooli ja sel ajal ainult tsiklikoole polnud.
Jama aitas lahendada sõber, kes laenas eksamiks oma IZ 56 tüüpi mootorratast, kuna oli soolo tsiklit vaja kaheksa läbimiseks. Auto sõiduks ma valmistunud polnud ja kukkusin platsisõidul läbi, kuna ei osanud Sigulliga küljeboksi tagurdada. Seega jäid esimesel katsel kõik load saamata. Teisele katsele läksin juba külgkorviga ja pakkusin võimalust, et läbin vajalikud tsiklikatsed korv õhus. Olin seda pulli piisavalt harjutanud ja üksjagu kodaraid pingutanud. Jahmunud inspektorid kirjutasid seepeale ruttu A ja B kategooria load välja. Küljeboksi tagurdamine ei pruugi mul tänini õnnestuda, sestap väldin seda.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Mis load kellelgi on? - Autor: PETSS - 18-10-2004, 20:50 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne