Jaapani lennuk... Bluedogi NS125f(50R)...
#33

korgits Kirjutas:Et, vanem ? ...No siis järelikult targem peaksid olema Big Grin .......aga vist mitte Wink ....Teine kord kui fyysika tunnis istud siis ära syga mune aga kuula mida õpetajal on öelda =)

Led pirnid on 3,2 volti või siis 3,5 volti............seega lihtsam varjant oleks panna 3 led\'i jadamisi ....ja siis veel 3 ledi jadamisi =) ......ära unusta ,et led\'il on tähtis polaarsus....pikem ots led\'il on pluss=)

Nii imelihtne see oli ........

BTW .....led pirnid ei anna lisa võimsust ....annavad lihtsalt pedemajaka välimuse =)

BlueDog Kirjutas:Kle korke ,kui ma nüüd hästi meelde tuletan ,siis sa oled noorem kui mina... Võin ka kõvasti eksida... Teiseks: Kas sa tõesti arvad ,et mul polegi ba´ikeritest eelkäiaid ,kõik on öelnud ,et kui on ilusasti tehtud ,siis on nn ILUS... Ja palun jäta nüüd enda arvamused enda teada ,mul on siiber juba...
Mul pole sellest sooja ega külma kumb teist vanem on.Aga LED-tehnika.Alustasin Led küljevalgustite müüki aastal 97.Ja küll ei tea,et mõni neist pirni kujul oleks lahendatud.Idee seal ju hoopis teine,omadusedki teised.Seepärast need rekkameestele ja bussimeestelegi meeldisidki.Hoolimata oluliselt suuremast hinnast tollal.Tegelikult loo moraal selles,et Teie omavahelist kemplemist satub ehk lugema ka asjasse mittepuutuv tegelane ja teisalt kas omavaheliste arusaamatuste silumise kohaks see foorum mõeldud on.Sõbrad,soe juba õues,saage kokku,võtke väike õlu ja tuntke asjast ja elust mõnu.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Jaapani lennuk... Bluedogi NS125f(50R)... - Autor: BlueDog - 29-03-2005, 01:40 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne