ARKis uunikumi arvele saamine.
#15

(09-11-2010, 07:19 AM)13piisab Kirjutas:  hommik,

on keegi viimasel ajal ARKga nn tavakastist väljas olevaid asju ajanud? Tahaks omal teh passi õige aastaarvu tekitada - masinal on VIN-osa kellegi poolt ära vahetatud ning on teine 8a noorem, kui tegelikult. Pirka õige VINga on olemas-küljes.
aastat neli tagasi oli see põgusa uuringu kohaselt ok - nüüd aga soovitab üks tuttav "Mäepealse paberimäärija" mitte torkida. Aga jah - eks me kõik elame oma maailmas ja minu maailmas peaks asja kas siis hea või halvaga tehtud saama - mina ta sellisena ostsin ning masinale tehti ka registreerimiseelne ülevaatus. Selle teenusega oleks ju ARK pidanud andmed jonksu saama ning kui ei saanud, ei ole see minu probleem. Või?
ilmselt on see "doonor-VIN" natuke raskem juhus, kui puuduvad dokumendid ja/või omanik...
masin läeb talvepuhkusele, niiet on aega oma õigust taga nõuda misiganes institutsioonist Smile

Teet,
kel juba sportlik huvi ses osas - et kuidas selline asi lihtsalt sisse astudes (st ilma igasuguste eelnevate kokkulepeteta Mäepealse kõrgematel korrustel) laabub Smile

mul sama mure!käisin arkis ja küsisin et mis kamm on mul auto passis aastaks68 aga tegelik 65aasta oma ja nii juba mitmes omanik.kästi auto arki viia ja maksaks omast taskust registri muudaduse eest(ma juba korra maksin ju!).kui regamas käisin seisis treila peal arki ees(auto on juba 4korda arkis käind enne mind)vin kood on passis õige aga aasta vale!pleki tk peal suurelt kirjas et auto aastast 65 tehasest välja sõitnud.
ühesõnaga saadeti mind hease kohta-või köhi pappi
Vasta


Sõnumeid selles teemas
ARKis uunikumi arvele saamine. - Autor: nymmik - 14-05-2005, 12:06 PM
RE: ARKis uunikumi arvele saamine. - Autor: messershmit109 - 06-10-2010, 13:12 PM
RE: ARKis uunikumi arvele saamine. - Autor: taavi - 06-10-2010, 16:21 PM
RE: ARKis uunikumi arvele saamine. - Autor: messershmit109 - 06-10-2010, 20:27 PM
RE: ARKis uunikumi arvele saamine. - Autor: 13piisab - 09-11-2010, 07:19 AM
RE: ARKis uunikumi arvele saamine. - Autor: okstom - 09-11-2010, 13:41 PM
RE: ARKis uunikumi arvele saamine. - Autor: 90Deville - 09-11-2010, 09:18 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne