Tsiteerimisest
#2

Tekib küsimus, et miks krt peab sada eelnevat kihti overquotema ja seda kõike veel ka täismahus, et siis üks rida lõppu lisada? Natukene võiks olla viisakust ka lugejate vastu.
..................................

Timm Kirjutas:
-AsjaPulk- Kirjutas:
pppp Kirjutas:
-AsjaPulk- Kirjutas:Mul selline jama, et Automoto Foorumi poolt saadetakse mulle tühje e-maile.

Üks asi, mille peale kindlasti tühi meil saadetakse, on uus privaatsõnum (kui vastav featuur on aktiveeritud).

PS'i mulle tulnud ei ole.

Sa pole ainusSad.

Ka mina olen saanud tühje E-maile ning see on suht mõttetu. (kuna mulle tuleb kirju hirmus vähe, olen vägagi huvitatud uue e-maili saamisest, kuigi Automoto foorumi moderaatorite kirju ma veidike kardan, no olen mõnda reeglit rikkunund vms..)


..................................
Timm Kirjutas:
CORRADOg60 Kirjutas:
Timm Kirjutas:
CORRADOg60 Kirjutas:
Timm Kirjutas:Kuigi see masin, millega see Zil üles tõsteti pildil. pakun, et seal võis päris palju õnnetusi olla, kui pidurid just mitte kõige paremas korras või tõkiskingasid pold..kahtlane, kuid kavalWink
Ei olnud see asi nii hull midagi,auto toetub tagaratastega vastavale tõkkele (see on ka pildil näha), kunagi noorena telekast nähtud kaadritel oli veokas lisaks tõstmise ajaks esimestest konksudest ketiga platvormi külge aheldatud...
Ja see pole ainult idanaabrite "trikk",YOUTUBEist võib leida videoid,kus samal moel ameerika rekkad laadungist vabanevad...

Siis on ju asi teist moodi, kuid kes teab..ok ei hakka vaidlemaBig Grin

Leidsin ühe ameeriklaste video http://www.youtube.com/watch?v=pnsaR2B9Dag
Masin küll pisut suurem kui venelaste Zil või Maz.

Teleskoopsilindrid on lahedad asjadBig Grin kuigi peab seadel olema vägagi võimas pump, et seda nii kiiresti teha sellise raskuse all.

........................

Timm Kirjutas:
mesamees Kirjutas:
Timm Kirjutas:
CORRADOg60 Kirjutas:
Timm Kirjutas:
CORRADOg60 Kirjutas:
Timm Kirjutas:Kuigi see masin, millega see Zil üles tõsteti pildil. pakun, et seal võis päris palju õnnetusi olla, kui pidurid just mitte kõige paremas korras või tõkiskingasid pold..kahtlane, kuid kavalWink
Ei olnud see asi nii hull midagi,auto toetub tagaratastega vastavale tõkkele (see on ka pildil näha), kunagi noorena telekast nähtud kaadritel oli veokas lisaks tõstmise ajaks esimestest konksudest ketiga platvormi külge aheldatud...
Ja see pole ainult idanaabrite "trikk",YOUTUBEist võib leida videoid,kus samal moel ameerika rekkad laadungist vabanevad...

Ma olen laps, mis tehaWink.

Siis on ju asi teist moodi, kuid kes teab..ok ei hakka vaidlemaBig Grin

Leidsin ühe ameeriklaste video http://www.youtube.com/watch?v=pnsaR2B9Dag
Masin küll pisut suurem kui venelaste Zil või Maz.

Teleskoopsilindrid on lahedad asjadBig Grin kuigi peab seadel olema vägagi võimas pump, et seda nii kiiresti teha sellise raskuse all.
Timm:kui sa videot hoolikalt vaatad,siis saad aru,et seda näidati kiiremini kui asi tegelikult toimus.Ega muidu ei olnud suurelt kiri "time elapsed 4,20 min" ja näha ju oli ka seda,et nähtud inimene liikus ju kole kiiresti.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Tsiteerimisest - Autor: Timm - 08-11-2007, 21:55 PM
RE: Tsiteerimisest - Autor: Martti - 12-11-2007, 20:24 PM
RE: Tsiteerimisest - Autor: valdo - 12-11-2007, 20:36 PM
RE: Tsiteerimisest - Autor: Tambets - 12-11-2007, 21:23 PM
RE: Tsiteerimisest - Autor: 90Deville - 12-11-2007, 21:53 PM
RE: Tsiteerimisest - Autor: oldmoped - 12-11-2007, 23:44 PM
RE: Tsiteerimisest - Autor: pppp - 13-11-2007, 11:45 AM
RE: Tsiteerimisest - Autor: Liblikmutter - 13-11-2007, 00:34 AM
RE: Tsiteerimisest - Autor: Tambets - 13-11-2007, 01:11 AM
RE: Tsiteerimisest - Autor: olevtoom - 13-11-2007, 02:26 AM
RE: Tsiteerimisest - Autor: Tambets - 13-11-2007, 14:35 PM
RE: Tsiteerimisest - Autor: Tambets - 14-11-2007, 01:46 AM
RE: Tsiteerimisest - Autor: aavu - 10-09-2012, 10:24 AM
RE: Tsiteerimisest - Autor: Maanteemuuseum - 10-09-2012, 10:44 AM
RE: Tsiteerimisest - Autor: tcumen - 10-09-2012, 08:11 AM
RE: Küsimus modedele - Autor: oldmoped - 08-11-2007, 23:29 PM
[split] Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4 - Autor: oldmoped - 12-11-2007, 18:23 PM
RE: Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4 - Autor: mesamees - 12-11-2007, 18:59 PM
RE: Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4 - Autor: oldmoped - 12-11-2007, 19:07 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne