Ümarlaud 2008
#10

Minu poolt ühe pisikese mutrikese nägemus möödunud nädalavahetusel toiminud suurest aparaadist piltide kujul leiab sellelt aadressilt Smile Olgu ette ära öeldud, et välja sai valitud soliidsemad pildid.

Väike jutuke ka juurde, kuigi suurem osa on juba eelnevalt välja öeldud.
Esiteks, suur-suur-suur aitäh kõigile, kes vähemalt minu jaoks korraldasid sellise nädalavahetuse, mis jääb mõneks ajaks meelde Smile Ekstratänud loomulikult Muuseumipapale ja supitädile!
Kuna ümarlauast juba natuke räägiti, siis ma ei hakka sellest pikemalt pajatama, lihtsalt ütlen, et midagi väga radikaalset seal välja ei käidud, mõne koha peal toimus konstruktiivne arutelu, nalja sai ka parajalt, kuid õhkkond oli valdavalt töine Smile Pärast seda toimus vähe vabamas vormis askeldamine Varjupaiga territooriumil, enam-vähem ainsaks konkreetseks tegevuseks jäi (minu mälu järgi) UAZi treileri pealt maha aitamine. Kuid asi seegi!
Õhtune stiilipidu aga oli väääga vinge! Ainuke asi, mis natuke selle koha pealt nõutuks võttis, oli vastava riietuse puudumine kohalike hulgas, aga ei hullu. Seda paremini paistsidki silma ajastutruult kostümeeritud tegelased Big Grin
Järgmisel hommikul aitasin natuke Varjupaiga isendeid sildistada, ehk on mõnele Varjupaiga tegemistega mitte nii hästi kursis olevale inimesele nendest natuke abi Smile
Ja kogu selle ürituse vaieldamatuks täpiks i peal oli poolspontaanselt tekkinud GAZi ära toomine. Selle nüüdseks endine peremees osutus minu meelest võrdlemisi sõbralikuks ning pajatas mõnuga endast ja autost. Kuna selle sõiduki omal jõul liikumasaamisest on võrdlemisi vähe puudu ja ta mulle sümpatiseerib, siis otsustasin riskida ning lasta Sillul oma nime taha see liikur kirjutada. Plaan on ta killavoori ajaks natuke korda kõpitseda ja see aparaat ka välja ajada, aga eks näis... Loodetavasti õnnestub plaan täita vähemalt 130-protsendiliselt!

Lühidalt, mina jäin selle üritusega VÄGA rahule ja ma tean ka seda, et vähemalt üks foorumlane nõustub minuga Smile Kuigi ma millegi pärast arvan, et neid foorumlasi, kes nõnda arvavad, on ligi kakskümmend Smile
Aitäh veelkord!

PS: OT küll, aga ma pean mainima, et sain veel kord kinnitust, et Tallinn kohe kindlasti EI ole parim koht olemiseks. Vähemalt mulle meeldis küll kümneid kordi väiksemas kohas natuke aega veeta, sest seal on vähemalt sama palju kordi vähem mõttetut tõmblemist ja närvilisust. Eks ole ka väiksest asulast tulenevaid miinuseid, aga ikkagi...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Ümarlaud 2008 - Autor: muuseumipapa - 14-04-2008, 07:31 AM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: Sillu - 14-04-2008, 22:25 PM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: mrali - 17-04-2008, 19:09 PM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: muuseumipapa - 17-04-2008, 22:30 PM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: 41Degree - 17-04-2008, 19:49 PM
Ümarlaud 2008 - Autor: siim089 - 19-04-2008, 22:44 PM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: mesamees - 19-04-2008, 22:53 PM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: mrali - 19-04-2008, 23:03 PM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: muuseumipapa - 20-04-2008, 21:20 PM
RE: Ümarlaud 2008 - Autor: 41Degree - 21-04-2008, 21:30 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne