MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes
#1

Kas kellelgi foorumiliikmetest on võimalus näha mõne VW/MAN kaheksakümnendate väikeveoka ühisprojekti kabiini alla? Markeeringuid on veokatel erinevaid vastavalt seeriatele ja tootjale. Minu auto on MAN-i kaheksas seeria.
Probleem on selles, et auto kabiini põhja küljes tilpneb plekitükk, mis kabiini all olles peaks takistama käigukangi liiga vabat külgsuunas liikumist - peaks tekitama kuidagi takistust. Minu autol on aga midagi sealt küljest puudu ja see plekitükk liigub niisama segava kolina saatel. Olen proovinud netist leida pilti, mis näitaks, mis detail seal veel olema peaks, kuid pole leidnud. Jäik lahendus see olla ei saa, kuid mingit vedru paigaldamise võimalust ma ka ei näe.

Seepärast küsingi, et kas keegi, kel on võimalus mõnele sellisele autole ligi pääseda saaks korra kabiini üles tõsta ja teha pildi sellest konsruktsioonist, mis hoiab seda lapatsit seal paigal.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes - Autor: Jahimees - 12-08-2015, 18:50 PM
RE: MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes - Autor: tamburiin - 12-08-2015, 19:48 PM
RE: MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes - Autor: Jahimees - 17-08-2015, 20:52 PM
RE: MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes - Autor: tamburiin - 30-08-2015, 13:31 PM
RE: MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes - Autor: erkki5.7 - 03-09-2016, 14:39 PM
RE: MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes - Autor: Jahimees - 04-09-2016, 10:46 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne