Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis
#2

Soovitan kõigile asjatundjatele seda näitust! See on väga hea väljapanek, stiilne ja nostalgiline!!! Vanad rattad soliidselt,mõistlikult, arusaadavalt roostes ja värvimata- minu lemmik stiil! Mõningad ajastukohased vanad esemed, ajakirjad, saapad, korvid - suurepärases kooskõlas! Ei kroomi ega uue kroomi alt punnitavat roostet! Ehe värk! 10 suurt ratast + lastekad ! Tänan näituse peakorraldajat - Toomas Pihti, sooviksin temaga kohtuda esimesel võimalusel !

Käisin eile esialgselt tutvumas ja nägin kogu raha eest (pilet  4 €) ! Ja lähen veel uurima asju !  Eriti meeldis 19.sajandi Peugeot kokkupandav militaarratas, käsitöö eesti lasterattad eelmisest sajandist, AutoMoto võidusõiduratas jpt. Tundub, et Toomas Pihtil on kuskil Prantsusmaal "käsi sees", meil siin Eestis on valdavalt Saksa ja Rootsi teema peamine.

Siit ka väike kriitika, sest oleme ju eksperdid Smile - see Husqvarna naistekas näitusel ei ole kindlasti 1937.a. originaal, vaid üsna osav kogum erinevatest Husqvarnadest, raam 5619xx, sadul Lepper - OK ,  porilauad ja veljed ei ole sama värvilahendusega jne. Mulle tundub, et selline porilaudade värvilahendus oli aastaid Hawaii Expressi kaupluses oleval näidis Husqvarnal !

Aga, kokkuvõtteks , see ei ole tühi tülinorimine, meil siin Pärnus on 4 ( 2 meeste + 2 naiste ) selle ajastu näituse tasemel eksponaat Husqvarnat olemas, mis on viimse seibini "õiged" ( Andrus Rapp ja mina kinnitan seda, võiks ka näituse teha!)

Head külastamist!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: s2si - 12-12-2016, 20:57 PM
RE: Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: O:MEGA - 13-12-2016, 00:56 AM
RE: Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: s2si - 13-12-2016, 10:31 AM
RE: Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: O:MEGA - 13-12-2016, 11:30 AM
RE: Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: s2si - 13-12-2016, 23:38 PM
RE: Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: s2si - 04-02-2017, 22:04 PM
RE: Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: s2si - 06-02-2017, 00:07 AM
RE: Jalgrataste näitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis - Autor: s2si - 26-02-2017, 20:37 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne