Hala teemas: Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!
#9

(29-01-2017, 21:56 PM)Marko Kirjutas:  
(29-01-2017, 21:39 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  et kui mina tasuta sain,annaks ka tasuta edasi...

Ma olen sellist käitumist siin ükskord mustvalgel näinud. Keegi ksf audi100? lubas minu annetatud rattad tasuta ära anda. Väga haruldane.
Ma jagan ka igasugu nädi, transport ja käte taskust väljavõtmise motivaator on sest täitsa eraldi ju...
Muidugi jah, pean tunnistama, et sellise teguviisi jätkamiseks on hädavajalik panna tiba väärtust omavatele asjadele õhku ahmima panev hind ja siis oodata, oodata, oodata....
ot. jätkub.
Ei laabu see asjade jagamine. Liiga palju on neid asju ootel, millele juba mitu aastat pole keegi järele tulnud.
Hullem veel, kui keegi postitab siia appikarje a´la "otsin vanemat Vasara ukselukku", näed tunnike vaeva, et see kuskilt lae alt riiulist välja otsida, pildid teha, kirjutad soovijale, et on sümboolse summa+ postikulu eest saadaval ja siis saabub pikk vaikus... Mõned tulekatted käivad isegi pealinnas ära, aga soovija ei leia võimalust, et linna piires peale tööaega järele minna.
Seega palun vabandada, aga eiran kah aeg-ajalt siinseid reegleid ja panen näiteks norma purgid raske raha eest siia teemasse üles. Kes on tõsine soovija ja ehk isegi vaevub kohale end vedama, see tõdeb, et polegi asi nii hull...

ps. ksf MeelisV käest aitähh eest saadud tolmukotid (või on need juba poe omad), ootavad, et keegi neile aitähh eest järele tuleks. Wink


Vasta


Sõnumeid selles teemas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne