#1

Vahepeal sain ühe Dollari! Niimoodi ei kõla just kuigi uhkelt ja enamus võib öelda, et neil on rahakotis rohkem kui üks dollar ja kurss euro suhtes jne aga mul on natuke teistmoodi Dollar. Are Dollariga seost ei ole. Samuti liikus siinmail veel kolmandat sorti Dollareid, selliseid, mille raaminumbrite suurusjärk jäi 50 000 kanti ja võibolla ka neljandat sorti Dollareid, millel raaminumbris sisaldus ka täht (mingi inglise värk?)

Minu ratta raaminumber 428941. Ketiratas on Tilmanil Vaterlandiks märgitud aga ju siis kasutasid mitmed tootjad või müüdi neid ka eraldi kataloogkaubana, sest raami Vaterlandiks pidada ei saa arvestades raaminumbrit. Silt on kolmnurkne, mikimaa sümboolikaga kirjadega DOLLAR USA. Kuna justnimelt sellise sildiga Dollareid viimasel ajal välja ujub, siis hakkas teema huvitama. 37 aastal varastatud rataste nimekirjas nii suurte raaminumbritega Dollareid ei ole ja samuti mitte rekvireeritud rataste nimekirjas. Ometi pidi neid siin ikka liikuma kui paari kuu jooksul mulle 3 tükki vastu jalutavad.

Ksf! kass kirjutab vast omale teadaoleva info Küttimi, Niibo ja Plavinsi kohta ise siia ja vaatame kuhu asi välja viib Big Grin

PILDID

[Pilt: vtiOR4Oy1FmEPzkPSZurHYh-Je711XEBwLrHvp0A...32-h589-no]

Lisaks siis veel kahe Dollari jäänus pildid, kahjuks raaminumbreid ei tea.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Dollar - Autor: s2si - 22-05-2017, 20:45 PM
RE: Dollar - Autor: kram123 - 22-05-2017, 21:51 PM
RE: Dollar - Autor: s2si - 22-05-2017, 21:55 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne