supp liiga lahja???
#1
Question 

Juba mitmendat nädalat põen ma selle teema vaevus... st. mis on ikkagi selle foorumi eesmärk? Uunikmid on oma teema, mida siinkohal ei torgiks, aga nt tsiklid? Mulle tundub see supp siin sellekohapealt küll jube lahja kõik kokku. Mina näen automoto foorumit rohkem suunatud neile kes nö. käe tihti ise õliseks teevad ja oma vanu masinaid putitavad, kas siis originaali viimise näol või siis modifitseerides (ümberehitades). Siinkohal ma kindlasti ei nimetaks sõna tuuning. Automoto foorumi ühe asutajana ma natukene punastaksin ja vaikiksin selle kohapealt ja lepiks kokku, et seda sõna me siin teemas eriti ei mainiks.
Minu arvates võib suht igaüks endale palju plastmassi autokülge panna ja siis endaarvates vägagi isikupärane välja näha, mida kindlasti ta ka on. Seda võiks vist tuuninkuks nimetada? Veel arvan, et eestimaa teedel võiks lihtsalt olla palju neid vanemaid autosid, mis oleks lihtsalt ideaalses korras... olgu siis seal seda plastmassi või mitte. Ma arvan, et ma ei valeta palju kui nn. liikmete \"projektide\" keskmine väljalaske aasta jääb sinna 70-80 kanti. Tuli siis palju uut tehnikat ja lahendusi, kuid tänapäev pakub sinna juurde palju enamat. Siis, kas tänapäeva tipptehnika juurdekeeramine oleks sinna patt? nt minu enda 80a. Chevrolet Monza, mille juhtitavust ja muid tehnilisi omadusi ma parandada püüan?
Tagasi siis tsiklimeeste juurde. Et ka nende supp saaks rammus Smile kas oleks mõtekas teha oma ja eraldi foorum? Põhisuunaga venetoodang ja mittebiked...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
supp liiga lahja??? - Autor: svenson - 24-04-2004, 20:28 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne