GAZ 24-10 1989.a.
#1

    Nonii panen oma hobi liikuri ka ülesse muidu arvatakse ,et teen \"driverit\".
Liikur sattus minu kätte pea kaks aastat tagasi Keilast.See juhtus siis kui mul eelmine liikur müüdud ja sõiduvahendit vaja
oli.Sattus olema 89aasta masin mis läbisõitnud160000 km.Mina hetkel kolmas omanik.Sai alguses sõidetud nii igapäeva liikurina ja avastatud hulga mugavusi/puudusi(näit.Pagasnikusse mahub tervelt neli laipa. Kindalaeka mahutavus on pöördvõrdeline pagasniku mahutavusega jne.)Kuna masin enne ostu/müügi tehingu vormistamist oli umbes aasta seisnud siis hakkas ta varsti juppe küsima.Termostaat,soojendusradiaator,soojenduskraan ja juba läks laristamiseks siis uus radikas ka ette. Pärast seda (novembris) oli auto soe kui saunSmile mis tegi meele väga heaks. Kuigi varuosalehele lisandus veepump.Pole hullu.Muretud kilomeetrid jätkusid.Umb 2000km hiljem oli paha lugu plokikaane tihend.Kuna veebruaris meil ilmad suviselt \"soojad\" Smile) siis kähku(kütteta) garaazhi ja tööle.Võtmed käekuljes kinni nagu Shveitsi nuga
sai töö tehtud.Mootori sisu oli tõesti kena.Kuid pärast 500km läbimist sama jamaSad.Mõtlesin aitab ja viisin Gorki vabriku toodangu töökotta. Pärast viisin teda veel neli korda (garantii) tagasi.Vahetati seal saaled(õlisurve tuli tagasi STD),kolvirõngad.Pärast seda sai nautida muretut elu tükk aega.Kuni saabus sügis.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta


Sõnumeid selles teemas
GAZ 24-10 1989.a. - Autor: agaa - 14-09-2004, 15:47 PM
RE: GAZ 24-10 1989.a. - Autor: agaa - 31-12-2006, 22:49 PM
RE: GAZ 24-10 1989.a. - Autor: PETSS - 01-01-2007, 21:07 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne