Küsitlus: Millega katta jalagade toetuskohad ?? - You do not have permission to vote in this poll.
alumiiniumleht
45.83%
11
45.83%
lehtrest
54.17%
13
54.17%
* Hääletasite antud valiku poolt. Näita tulemusi


minu TRIKE
#1

Cool ca 3 aastat tagasi ostsin endale kellegi isetehtud kolmerattalise Big Grin see oli muravei kärbitud raamile ehitatud TUULA 200ccm-se mootoriga omapärane ja ainulaadne iseliikur. Rehvid on formeli (estonia) šhlikid, k.a. esimene, mis teeb roolikeeramise veidi raskemaks, kuid see on väike miinus. Aku on auto oma, ja see on ainus asi mis masinal elektrit tekitab, sest generaator ei tööta. Kaas on võrri oma, sest originaali võtsin ma lahti ja nii jäi see mul seisa kuskil kaheks aastaks (rohkem polegi vist vaja selgitadaWink). pärast kahte aastat seismis tuli vaim jälle peale, ja sai masin lõpuks käima pandud ning sai ka külgedele rauad keevitatud et oleks kaas sõitjal kus jalgu hoida. Masinal on differentsiaal ja tagasild on pööratav s.t. lülitades kangi liigub masin tagurmidi (Winksama kiiresti kui ka edaspidi Wink)

projekt on veel pooleli, on vaja uut mootori, uut istet, uut kaasi, jalareste, esipiduri, võimaluse korral uut kahvlit ja kitsamat esiratast...

NB! siinjuures tahaxingi rahva arvamust küsida, et mis olex järgmise sammuna mõtekam ja efektsem, kas kyljeraudade peale panna 1.leht-rest, või 2.alumiiniumleht

Samas ootan ka pakkumisi igalt kas IZ-i või JAWA 350ccm-se mootori müüalt, sest 200ccm ei ole vähe, aga tahaks rohkem...Big GrinToungue

---palun kommenteerige, lisage soovitusi ja PAKKUMISI Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta


Sõnumeid selles teemas
minu TRIKE - Autor: MeanMachine - 27-09-2004, 20:16 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne