Teema on suletud

Pildimäng

Nii Hindustan kui ka M-407 käisid peast läbi, aga siin on tegemist millegi muuga või comboga Sad

Äkki on Willys miski sedaan 50nendatest igatahes usa auto peaks olema
:yes:yes:yes

Anglia pole?

mmm... ma kalduks ka pigem Inglismaa ja BMC poole.
Ambassador on ju ka Morris Oxfordi (III?) kloon. See Austin Cambridge tundus ka paljulubav, aga vist siiski mitte Sad.
Ega sa seda pilti flippinud ei ole? s.t rool on ikka vasakul? Briti kolooniaid oli üle ilma, mingi Austraalia elukas äkki :???

äkki mingi peugeot.Telekast on reklaam ja siit foorumist on läbi jooksnud yx video...kuidas ise ehitada peugeot 206...


ehk minu vastusex oled peugeot...pakistanist:eureka

peugeot 404 sarnaneb kyll veic kuid minu meelest peugeot iga tegu pole... samuti sarnaneb asi \'55 morris oxfordiga...

siis enam ma ei tea SadSadSad

Ma arvan, et siin tuleb tõenäoliselt pilgud Hiinasse pöörata, et selle masina tootjat üles leida. Kui asi veel õhtu aktuaalne, siis asun ka kaevama-otsima Smile

hiinlaste autod on nõmedama näoga. selle nägu on ikka ehedalt inglaslik. teisi GBR autosid ma ei tunne ja BMC ridadest ma sellist otseselt ei leidnud ... ja üha rohkem arvan, et see on mingi combo ...
aga tegelt kui arvestada, et mõni hiinlane, korealane või kes iganes on inglise auto võtnud ja sellest oma sõiduki kokku väänanud, siis mine tea ...
tegelt vist oleks aeg paljastada, mis see pähkel siis on !!! Smile

TEGELIKULT : oota veel õhtuni, äkki keegi purustab selle pähkli (ise ka juba nii hasartis Toungue)

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com

kummutan levivad kahtlused. See ei ole kompunn ega iseehitatud auto. Tõsi küll, meenutab väga-väga M407-t. Fakt on see, et 407 on varema väljalaskega kuid samas mahaviksimine venelaste pealt pole eriti tõenäoline.
väike vihje ka, selle n i m e g a autosid enam ei toodeta, samas ei saa päriselt öelda, et see mark täiesti ära lõpetatud oleks... ootame õhtuni...

datsun 1200 bluebird ... :keersilm
http://www.datsunsports.com/Cars/641200.htm

[Pilt: auto_1.jpg]

[Pilt: DSCN0047.jpg]

See ta on - Datsun
alates aastast 1961.
Täielik tähis peaks olema Datsun PL 312 (Bluebird). (Sel müügis oleval valgel masinal on tehasesildil kirjas ainult PL 312, Bluebird kiri on kaunistusdetailidel) http://www.datsunsports.com/Cars/White64.htm

uus pilt, wax...

Midagi lihtsamat Toungue

[Pilt: m6istam6ista.jpg]

Renault?

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Alts
Renault?
Ei. Aga tegu on jah euroopa autoga.

Borgward Isabella?

Asp

Näed oligi lihtne nagu ma ütlesin Smile
Siin saab lugeda Borgwardi ajaloost kui keegi huvi tunneb. http://www.histomobile.com/histomob/presmark.asp?ID=192&lan=2

Asp võiks nädalavahetuseks paraja pähkli anda :yes

Aga palun...mis masinaga on tegu:

[Pilt: ilusauto.jpg]

Asp

Iso Grifo A3/C peaks olema.
ee... 60ndate algus midagi.. 62-63...

Bizzarriniregister.

Siin on kuidagi vaikelu :??? Vahvad autod pole ometi otsa saanud.
Pistan ise ühe kergema tüki:
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne