Teema on suletud

Pildimäng

Lugesin esimeselt lehelt reeglid kah lõpuks läbi...
Kuna 24h ammu möödas, siis peab vist ära ütlema, millega tegemist.

Pildil on Bufori MKIII La Joya. Made in Malaysia Cool

tegelikult jah, palju selles mängi´us reeglitest kah kinni peetakseSmile ag õige jah mudugi, nüüd tuleb sul vist uus pilt panna... kui kaua venitad paneb keegi teine

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

no kui keegi teine ei taha eks ma siis ise aasta ja mark sellest piisab, ei peaks olema väga raske, mul üks selline papal seisab paidel garaasis, kahjuks on peal volga mootor ja palju teisi mitteoriginaaljubinaid, välimuse on auto täielikult säilitanud, kuid tehnika ei ole originaal:

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

BMW 321
www.autogallery.org.ru andmeil toodeti aastail 1937-1941 ja 1945-1949.

Ühel sõbral seisab suht sarnase välimusega 329 cabrio garaazhis (minu teada originaal).

õige vastus, minu isal on 49 ja pildi peal on 48 aga need on välimuselt täpselt ühesugused, niiet mida muud kui uus pppp-pilt

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

ei saa ju mängu seisma jätta, niiet peab ohjad enda kätte võtma
mark, mudel, aasta:

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

Ford F100 1966

jah see oli ikka vist liiga kerge küsimusSmile

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

minu kord siis uus panna,enda arvates on see küll pähkel


[Pilt: uab]

Minu arust neist ei ole ühegagi tegu seeriaautoga.... kõik on prototüübid. Ghia oleks siis firmaks... Sellest viimasest all paremas nurgas olevast XR2 platvormile tehtud Barchettast oli veits juttu ka viimases Classic ajakirjas fordi 100 sünnipäevale pühendatud eriväljaandes (+100 lk.)
Üleval vasakul on üks A.C. Ghia (A-C. ME3000 baasil)

Ei mina rohkem ei tea....

Ford on õige



http://www.conceptcarz.com/folder/vehicl...leTypeID=0

täpsemalt Ford Brezzaga

unu uus pilt palux

Ei mina pane uut pilti: Ford Brezzat ma ära ei arvanud. Seal on ju 4 erinevat autot... brezza on üleval paremal... las keegi teine paneb midagi ...

aitäh.

saidil oli see Brezza SadSadSad vabandust siis

Kui keegi teine soovi ei avalda siis viskan ise pildi ülesCool
Mark, mudel lisapunkti annab aasta.

on juba kaua läinud ja vaevalt keei selle ära vastab, niiet võtan endale õiguse siia präägu uus pilt panna ja morris sa võid öelda mis autoga oli tegu....

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

see on ju \'67 shelby mustang gt 500

see oligi vist liiga lihtne... sa oled ilmselt gone in 60 seconds kah näind jah??

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

kes seda näinud ei ole... aga jah ... minu meelest on originaalses gone in 60 sec ilusam mustang ... ehk siis \'73 aasta oma

lisaks siis pildi kah

[Pilt: 11111111112741513-12786-1031060423.bild]

...pandud pildi peal on selle lehe väitel 1936 aasta Mercedes 540 (1981 Centaur), või niipalju kui mina aru sain on tegemist replicaga.


Morris
(ei pane enam tükk aega ühtegi pilti üles)

Reo pandud pildil on Mitsu Galant 1600 aastast 1979.

Nüüd võin vist mina uue pildi panna?
Igal juhul siit see tuleb:
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne