kas varjupaik oleks huvitatud ?

(06-08-2009, 16:54 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(05-08-2009, 23:05 PM)muuseumipapa Kirjutas:  PS : aga M-402-st oleme huvitatud küll - jätkame PT kaudu.

Ma ju olen lubanud, et saate aga näe, pole leidnud vahendit originaaltehnikaga maisna JJ toomiseks. Täiesti olemas, sisu, nagu ikka, olematu. Hoiangi vaid 100% õige tehnika pärast.

Kodanik mart69x mõtleb siiski 423 (ehk universaali) pakkuda...
Vasta

Juhtusin lugema varjupaiga punast raamatut, ja sealt jäi silma, et varjupaigast puudu 05 ja 07 lada-d. tean, et mul onul vedeleb juba 5 - 6 aastat õues selline kandiliste tuledega auto, aga ei tee mina neil kahel vahet. samuti tean veel kohta kus üks selline seisab. On ehk keegi, kes viitsib mulle, kui lollile selgeks teha, mille järgi eemalt kaugelt neil kahel vahet teha. mõtlen just nina poolest. Onu oli mul nõus ka enda lada maha müüma, aga hinda ei mäleta kahjuks enam.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Minusugune Lada-võhik teeb neil selle järgi vahet, et 07-l on kroomitud iluvõre.
Vasta

(07-08-2009, 12:05 PM)pppp Kirjutas:  Minusugune Lada-võhik teeb neil selle järgi vahet, et 07-l on kroomitud iluvõre.
Ja 07 iluvõre peaks ju kapoti ääreni üles ulatuma. 05 nagu seespool see iluvõre.

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta

VAZ 2105 ja VAZ 2107
Katsu läbi närida Toungue
Vasta

(06-08-2009, 18:07 PM)mrali Kirjutas:  Kodanik mart69x mõtleb siiski 423 (ehk universaali) pakkuda...

Kui tegu on tõesti mudeliga 423 ja see on tehniliselt originaalne... no hästi ei usu! 423N, seda küll. 402, 410, 411 ja 423 ehk 35Hj flathead-mootoriga Mossed on isegi suurel Venemaal tänaseks megaharuldused. Hetkel ei tule mul isegi Eestist ühtegi korralikku sõitvat meelde, kõik on 407 45 Hj mootoritega. Toodeti õigeid asju 1956-1958. Hiljem asendati absoluutse enamuse pajad uuematüübiliste vastu, algselt kitsama raamsaalega 407 ja 80'tel juba laia saalega 408 padade vastu.

Kui aga tõesti tegu mudeliga 423, siis Varjupaiga asemel tuleb see auto suunata kohesele restaureerimisele, sest mudeli 423 väidetav toodanguarv on 1525 isendit!!! Ta on peale mudelite 410 ja 411/411N kolmas kõige haruldasem masstoodangu auto Mossede seast. 410N on juba "tõeline igamehe uunikum", sest neid toodeti kokku ikkagi sitta kanti rohkem. Mina pakungi välja 100% originaaltehnika kus on alles ja toimiv ka jalgstarter ehk siis meh.pendiks. Mootor töötas veel mõned aastad tagasi ideaalselt ja MEGAVAIKSELT. 1.käik viskas välja.

Edit: ka praegune Varjupaiga isend pole teps mitte M-423 vaid 423N. See viga tuleks andmetes ära parandada. Mis on pakutava isendi tootmisaasta? Kui tegu on juba 1959 ja uuema autoga, on tegu 423N'iga.
Vasta

Kiikasin varjupaiga punast raamatut,nägin seal "vajaminevaid" masinaid,võtsin fotoka kätte lendasin tuttava taluniku juurde ja seal on olemas 3 masinat mis leidsin ka punasest raamatust.
Omanik on nõus loovutama masinad,st müüma sellite hindadega:

1.Ka3 20000-25000 eek (komplektne,piltidel puuduolevad detailid ja varuosi saab kaasa,sõitis viimati sinna kohta eelmine aasta.Läbisõit alla 20000km)
2.Pika kastiga Avia 6000eek (saab ka varuosi,olevat sõitnud kunagi,jäi seisma LIIGSUURE õli surve pärast!!!)
3.Kombain Koloc 25000 eeki (hind räägitav,täiesti töökorras originaal rattad saab ka,tegi tööd viimati vist 3 aastat tagasi.)
4.Liaz hind minu jaok utoopiline 20000eek,aga arvan et räägitav. (oli töökorras jäi seisma ploki kaane tihendi rikke tõttu uued tihendid ja jubinad saab kaasa.
5.Linttraktor.(hinda ei küsind aga eks see müüakse ka maha kui tahtjaid on ja kokkuleppele jõuab)

Põhimõtteliselt arvutas ta need hinnad vanametalli hindade ja kaalu järgi,Ka3-i eest tahtis sellist summat seepärast,et oli eelmine aasta sellise hinnaga ühe samasuguse maha müünd.
Ütles et rändavad niikui nii mingi aeg kuusakoski nii ,et mõtlemis ainet on.


LINK piltidele:
http://nagi.ee/photos/volk1/sets/224299/

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(02-09-2009, 12:39 PM)hundu615 Kirjutas:  Kiikasin varjupaiga punast raamatut,nägin seal "vajaminevaid" masinaid,võtsin fotoka kätte lendasin tuttava taluniku juurde ja seal on olemas 3 masinat mis leidsin ka punasest raamatust.
Omanik on nõus loovutama masinad,st müüma sellite hindadega:

1.Ka3 20000-25000 eek (komplektne,piltidel puuduolevad detailid ja varuosi saab kaasa,sõitis viimati sinna kohta eelmine aasta.Läbisõit alla 20000km)
Koht on teada, seis 4 aasta tagusega ei ole muutunud, ka asukohad. KAZ tundub ka täpselt samas kohas ja seisus olevat, laepolstergi samamoodi:
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMGP9618
25 tuhandega müüdi hiljuti maha ka Kehras olnud 4540 koos haagisega ja see oli sõidukorras(manuses pilt).


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Sõbra,vanamees ütles et olid talle ca aasta tagasi hääled sisse puhunud.Hinna kohta ta ütles et saab rääkida,põhimõtteliselt võttis ta hinnaks 2300 eek tonn.Ma ei tea palju see kaaluda võiks aga ära koorutades saab hinna.Nagu tänapäeval asjad on siis kõik läbirääkimiste küsimus.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Kas varjupaik iseehitatud traktoritest ka veel huvitatud on?
Lähiajal viiakse üks selline Kuusakoskisse, aga huvi korral võiks selle päästa. Ehitatud '90-te alguses. Mootoriks veidi täiustatud (jahutusvent, süütepoolid) Dnepr MT10, nn vahekast GAZ51-lt, sillad Bulgaaria tõstukilt, rattad UAZ ja GAZ alt. Keskel ja taga hüdraulika abil liigutatavad tõsteseadmed. Ülejäänud on ise tehtud treitud-keevitatud. Pilte kahjuks praegu ei ole ja kauguse tõttu on nende tegemine raskendatud.
Vasta

Kindlasti ei tasuks sellist toredat aparaati kuusakoski viia. Kus kandis masin asub ning mis tingimustel on omanik nõus sellest loobuma?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Sellist asja otsiti vist taga?

Edit: Teine Varjupaiga poolt otsitud masin veel. Kindlasti paljud näinud, aga siiski.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta

hetkel on müügis üks 410 .
auto asub eestis aga müüki on pandud soome nettiauto.com lehele .

äkki saaks kuidagi rahad kokku ja jätta see eesti Smile

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta

(25-11-2009, 22:07 PM)k2rpman Kirjutas:  hetkel on müügis üks 410 .
auto asub eestis aga müüki on pandud soome nettiauto.com lehele .

äkki saaks kuidagi rahad kokku ja jätta see eesti Smile
Ikka see samune kirvehinnaga isend Haapsalust...
Vasta

(25-11-2009, 23:17 PM)Regardman Kirjutas:  
(25-11-2009, 22:07 PM)k2rpman Kirjutas:  hetkel on müügis üks 410 .
auto asub eestis aga müüki on pandud soome nettiauto.com lehele .

äkki saaks kuidagi rahad kokku ja jätta see eesti Smile
Ikka see samune kirvehinnaga isend Haapsalust...

Mis on sellise auto korral siis see kirvehind? Nettiautos hinda juures polnud, ma ei usu, et ta üle 1000 EUR kaubaks läheks...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

(25-11-2009, 23:20 PM)valdo Kirjutas:  
(25-11-2009, 23:17 PM)Regardman Kirjutas:  
(25-11-2009, 22:07 PM)k2rpman Kirjutas:  hetkel on müügis üks 410 .
auto asub eestis aga müüki on pandud soome nettiauto.com lehele .

äkki saaks kuidagi rahad kokku ja jätta see eesti Smile
Ikka see samune kirvehinnaga isend Haapsalust...

Mis on sellise auto korral siis see kirvehind? Nettiautos hinda juures polnud, ma ei usu, et ta üle 1000 EUR kaubaks läheks...
Lahtivõetuna 60k EEK on veidike narr küsida. Valdo pakutud hind aga õiglane.
Vasta

(26-11-2009, 00:05 AM)Regardman Kirjutas:  
(25-11-2009, 23:20 PM)valdo Kirjutas:  
(25-11-2009, 23:17 PM)Regardman Kirjutas:  
(25-11-2009, 22:07 PM)k2rpman Kirjutas:  hetkel on müügis üks 410 .
auto asub eestis aga müüki on pandud soome nettiauto.com lehele .

äkki saaks kuidagi rahad kokku ja jätta see eesti Smile
Ikka see samune kirvehinnaga isend Haapsalust...

Mis on sellise auto korral siis see kirvehind? Nettiautos hinda juures polnud, ma ei usu, et ta üle 1000 EUR kaubaks läheks...
Lahtivõetuna 60k EEK on veidike narr küsida. Valdo pakutud hind aga õiglane.

Esisilda ju ka pole, ilmselt on vahekast ka minema visatud.

Dad.
Vasta

(26-11-2009, 09:18 AM)dad Kirjutas:  Esisilda ju ka pole, ilmselt on vahekast ka minema visatud.

Dad.

Originaalsild ja vahekast pidid alles olema. Vähemalt niimoodi oli kirjas mingis paari nädala taguses kuulutuses mingis kodumaises portaalis. Aga sellegipoolest on hind kosmiline.
Vasta

http://www.nettiauto.com/moskvitsh/elite/2884588


haapsalu oma jah .


kirjas on et muudetud tagaveoliseks .
kuid vahekasti olemasolust pole midagi kirjutatud .


muide lihulas oli aastaid 5,6 tagasi üks 410 kuid kui suvel käisin siis seda selle hoovipeal enam polnud . oli teine selline pleekinud sambla roheline

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta

http://www.osta.ee/11008168
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne