Küsimus modedele

Kuhu kadus 'Pagulased'? Kas tekkis surve väljast poolt või miskit muud? Pole nagu enne tähele pannud, et meid kõiki sügavalt puudutav teema oleks täielikult ära kustutatud. Seega, kas oli surve või võttis teema modedel jala värisema?

Nii ehk naa, ma saan aru, kuid vähe imelik/erakordne on sellise suure haamri kasutamine modereerimiseks. Me siin räägime suurte sõnadega 'sõna'vabadusest. Me räägime enese vabadusest, oma rahva eluspüsimisest, oma maast ja tavadest, oma esiisade võitlustest ja maha jäänud eludest, mis on sillutanud tee mida mööda me täna kõnnime. Ja kõndides täna mööda seda teed, tehes hetkeks suu lahti tuleviku suhtes, ning avaldades oma arvamust, vajutab keegi 'Delete' nuppu. Kuidagi silmakirjalik tundub. Ma loodan tõsiselt, et tekkis surve selle tegevuse jaoks.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(30-08-2014, 23:19 PM)viplala Kirjutas:  Kuhu kadus 'Pagulased'? Kas tekkis surve väljast poolt või miskit muud? ... Ma loodan tõsiselt, et tekkis surve selle tegevuse jaoks.

Jah, tõesti, sm. Obama helistas ja avaldas nördimust ksf! Viplala vabateema kirjutiste üle! Neegrite ja takjate vaenamine, jalgpalli ja mõtlevate koerte üle filosofeerimine - need ei ole asjad, mida me peaksime siin foorumis tolereerima!
Ühtlasi avaldas sm. Obama imestust, kuhu kadus ksf! Kassi koerakaka korjamise postitus teemast "Kes mida kogub"! Rolleyes
Vasta

Pagulaste kadumine huvitab mindki. Paluks seekord ARGUMENTEERITUD vastust.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Maailmavaatelised probleemid on igaühel erinevad ja tõenäoliselt tegi keegi otsuse, et igaühe poliitilised eelistused ei ole just see, mis seda kogukonda koos hoiaks. Meie hobi ühiseks nimetajaks on ikka miski muu, mitte poliitika ja seetõttu ei ole väga tark sel "teisel" tasapinnal tülli minna.
Vasta

Minul isiklikult on seokese teema kaotamisest pohh. Ega ta foorumi põhiteemaga seotud ole küll. Sõda ja pagulased sobivad rohkem militaarfoorumisse. Kel tahtmist ja viitsimist, võib seal edasi mürada. Tõsi küll, räuskamist ruberoidi ja takja teemal ei peeta arvatavasti sealgi kaua üleval.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Ma ei tea täpselt, kellele kurta, aga ma ei saa raamatukogu foorumis postitustele vastata. Tahtsin veidi arvamust avaldada köidetud ajakirja "Auto" oksjoni tulemuste kohta, kuid enda imestuseks polnud see võimalik. Olgu, mõtlesin, et ma pole vist siin foorumis kõige viksim poiss ja eks seepärast polegi lubatud oma nina igale poole toppida - lepin sellega. Aga nüüd tegin sealsamas raamatukogu foorumis uue teema ja ei saa oma teemat jätkata muudmoodi kui ainult "muuda postitust". Aga kui keegi esitab mõne täpsustava küsimuse, siis kuidas sellele vastata?
Samas, siia teemasse saan postitada, nagu näha. Milles probleem?
Vasta

Kas sa oma teemat äkki turule ei teinud? Seal ei saagi ühtegi teemat kommenteerida ju...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

hommik!

"Raamatukogu" on turuplatsi osa ning omab samu tingimusi, mis muu turuplats - on kuulutus ise ning teemadesse juurde postitada ei saa. Küll saab kuulutust muuta või täpsustusete puhul saata need teema teinule, et ta muudaks.

Parimat,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Minu tehnikaraamatukogu teema liikus Teedu abiga Turuplatsi foorumist Vaba teema foorumisse. Tänud Teedule ja loodan, et (auto)raamatuhuvilised mind sealt ikka üles leiavad!
Vasta

Küsimus sämmune: Kas oleks võimalik miskit teha selleks et saaks FB olevaid pilte lisada postituse sissse, ehk "Insert am image" ja siis fb link. Nagu teistest albumitest see asi käib.   Hetkel vist sellist võimalust ei ole ning kas reaalselt oleks see asi üldse teostatav?

Tänud vastuse eest juba ette igatahes. 

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kuulu järgi pidavat seal olema nii, et võõrad ei näe ja omad näevad. Mina pole oma ja FB-s ei liigu ega näe.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Enne paluks foorum mobiilidel tarvitatavaks teha  Cool Peale seda mordapiiblid ja muu säherdune sotsiaal-pull.
Vasta

(13-10-2014, 15:36 PM)aavu Kirjutas:  Kuulu järgi pidavat seal olema nii, et võõrad ei näe ja omad näevad. Mina pole oma ja FB-s ei liigu ega näe.

FB saab sellise aadressi võtta mida kõik näevad, ka need kes seda reklaamiveebi kontot ei oma. 

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kui sa juba pildi lingi kätte saad (ja see tõesti lõpeb ka faililaiendiga, .jpg vms), siis ei tohiks enam mingit vahet olla, on see FB või mõne muu koha link. On sul mõni näide tuua, kus see asi ei õnnestu?

EDIT: ok, teises teemas leidsin vastava näite. Tundub, et seal ei ole adminnidel midagi peale hakata, sest piduriks on FB pool, mis ilmselt ei lase linkida otse pilte.
Vasta

Tere õhtut! Panin kuulutuse, et ostan uaziku dokumendid ning kuulutuses oli ka mainitud, et hea hinna korral koos kerega, mis on iseenesest mõistetav. Kuna uazil kere peal kerenumber ning ostan ka koos kerege dokumente siis ei ole ju mitte midagi ebaseadusliku selle juures? Kuulutuses oli kõik minu endi arvates kooskõlas reeglitega. Kui jäi midagi kahe silma vahele või jäi mainimata siis vabandan.

Aitäh!

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta

Vastasin privaatselt. Ühtlasi tuletan meelde karistusseadustikku:

§ 280. Valeandmete esitamine


(1) Ametiasutusele valeandmete esitamise eest, kui see on toime pandud ametliku dokumendi või muu hüve või tulu saamiseks, –
karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –
karistatakse rahalise karistusega.

Parimat
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Soooh!!!
Sellest vastusest võiks ka mulle copy teha, kuna samasugune projekt tulevikus plaanis.....- et mismoodi dokumentidega kere ostmine ebaseaduslik ja selle paragraafiga seotud on???
Vasta

Konkreetsel juhul osteti dokumente. Sellest ka viide antud seadusepügalale.

Kui ehitada auto dokumentidega kerele, on see OK. Niipea, kui asi sisaldab kerenumbrite ülelöömist, teisest kerest numbri väljalõikamist ja muid manipulatsioone, on tegu juba seaduserikkumisega. Kahjuks on sellised sammud Eesti vanatehnikaliikumise kontekstis päris sage nähe.

Meil pole veel ühtegi nö avalikku hukkamist selles valdkonnas, aga ma julgen praeguse kasutatud autode turu korrastamise kampaania valdkonnas sellise näidisprotsessi tulekut ennustada. Vajaliku "jobu" selleks leiavad asjakohased suurema pingutuseta.

Auto-moto foorumi moderaatorite eesmärk on teha kõik selleks, et meie ei satuks sellisel põhjusel "positiivse" tähelepanu alla. Aga inimesi, kes "kuulsaks" saada tahavad, leidub nüri järjekindlusega. Äkki peaks neile selle viis minutit võimaldama?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Tänan vastamast Smile! Samas...kurb tõdeda, et sellise seaduse pärast peab dokudeta väga heas korras autokere sulatusse minema. Ma isiklikult ei näe sellise kere kasutamises midagi kuritegelikku ja kedagi kahjustavat. Minu arust peaks olema seaduslik võimalus sellise kere kasutamiseks teatud tingimustel. Muidu on jälle nii nagu vene vanasõnas, et :

-potšemu tak
- a potomu što položeno
-..... a potšemu položeno
- a hui jevo znaet Smile  
Vasta

Kas nende toimingute tegemiseks on ikka vaja interneedusesse kirjutada et ostan/müün dokumente? Hallis tsoonis saab ka muudmoodi toimetada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne