Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
#41

Tee või tina, ikka ma ei taipa, kas tahad pudelit või pakud kellelegi?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#42

Lause: ''Aga kuna teema nõuab küsimusi, siis kust saab suurt klaaspudelit koduveini tegemiseks? Enda oma on keldrist kuhugi ära haihtunud.'' on tsitaat Basilio postitusest ja joonealune oli minu küsimus. Mul vanast ajat miski pudel (-id) olid, vaja üle vaadata

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
#43

Kui suurt vaja on ja mitut?
#44

(31-05-2015, 14:11 PM)Marko Kirjutas:  See ketas nõuab kindlasti pöörete reguleerimisega rellat.

Tegelikult mitte - mul on mõlemad kettad, ka saeketi hammastega. Kasutan tavalise relakaga. Nagu võid... Seda peab ütlema, et kasutaja võiks olla rahuliku loomuga inimene ja rahulike liigutustega, rapsimine ja rabelemine nende asjadega on välistatud. Lihtsalt ohtlik.


#45

(01-06-2015, 12:47 PM)Basilio Kirjutas:  Tuleb lihtsalt abiväge kutsuda kui suurem veini ümbervalamine toimub. Üksinda kaanides ei pea maks vastu...  Toungue
Aga kuna teema nõuab küsimusi, siis kust saab suurt klaaspudelit koduveini tegemiseks? Enda oma on keldrist kuhugi ära haihtunud. Sügis varsti käes ja ähvardab hea õuna-aasta(loe: uputus) tulla. Ülemöödunud sügisel vedasin põkaga pool tonni õunu rabasse, kusagile polnud enam panna raipeid. Kompostihunnik oli nagu Everesti mägi. Paneks sel aastal vabriku püsti...  Wink

Kui mujalt pole saand, siis vahetan suure pudeli, tühja, ühe väikse, aga täis vasta. Võib täitsa "originaalne" olla  Rolleyes...


#46

Ma tahaks teada, et kas Kass ongi see müstiline Virtsu-Tom?
Ja veel: Kas Talupoeg Talujal üldse talus poeg ongi?
#47

(01-06-2015, 19:37 PM)Regardman Kirjutas:  Ma tahaks teada, et kas Kass ongi see müstiline Virtsu-Tom?
Ja veel: Kas Talupoeg Talujal üldse talus poeg ongi?

Virtsu Tommist ei tea ma midagi. Aga suure saladuskatte all tunnistan,et mul siin talus kaks poissi lausa ja tütretirts ka. 
Kas uurid sellepärast,et mingi linnalegend liikvel...et eriti kõvadel meestel on ainult tütred....? Big Grin  Seega ma eriti kõva mees polegi... Big Grin
#48

(01-06-2015, 14:16 PM)ahtos Kirjutas:  Kui suurt vaja on ja mitut?
Vastasin Nutumüüris, kuna sinna passib see paremini:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=52169&pid=371351#pid371351

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#49

(01-06-2015, 19:30 PM)Tift Kirjutas:  Kui mujalt pole saand, siis vahetan suure pudeli, tühja, ühe väikse, aga täis vasta. Võib täitsa "originaalne" olla  Rolleyes...
Selge, jätan meelde, isand Tift! Suvel niikuinii plaanis üks tiir mägieestisse teha. 

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#50

(01-06-2015, 21:12 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(01-06-2015, 19:37 PM)Regardman Kirjutas:  Ma tahaks teada, et kas Kass ongi see müstiline Virtsu-Tom?
Ja veel: Kas Talupoeg Talujal üldse talus poeg ongi?

Virtsu Tommist ei tea ma midagi. Aga suure saladuskatte all tunnistan,et mul siin talus kaks poissi lausa ja tütretirts ka. 
Kas uurid sellepärast,et mingi linnalegend liikvel...et eriti kõvadel meestel on ainult tütred....? Big Grin  Seega ma eriti kõva mees polegi... Big Grin

5+ Big Grin

Armex pole ometi siis kõvem mees? Big Grin
#51

(01-06-2015, 23:24 PM)Regardman Kirjutas:  Armex pole ometi siis kõvem mees? Big Grin

Big Grin
#52

Ma tean meest kel kodus 3 tütart ja neljas tulekul, tema siis eriti kõva mees?
#53

(02-06-2015, 07:43 AM)maisalup Kirjutas:  Ma tean meest kel kodus 3 tütart ja neljas tulekul, tema siis eriti kõva mees?

Võin on hoopis naabrimees hakkaja poiss? Wink



Mees läheb targa juurde palvega aidata kuna on juba kolme lapse isa, et tark annaks nõu mida teha, et rohkem lapsi ei tuleks. Tark võtab suure raamatu lahti, uurib natuke ja ütleb: 

"Siis, kui mehel on 3 last ja rohkem ei taha, tuleb üks muna maha lõigata." Tehakse lõikus ära, kolme aasta pärast mees tagasi targa juures et näe veel kolm last juures... 

Tark uurib jälle raamatust ning ütleb: 

"Kui mehel on 6 last ja 1 muna ära lõigatud tuleb ka teine muna ära lõigata, et lapsi juurde ei tuleks..." 

Jälle lõikus möödas, kolm aastat möödas jälle mees targa juures, et näe 9 last juba! Tark loeb raamatust: 

"Kui mehel on mõlemad munad maha lõigatud, ja peres on 9 last siis järelikult on valel mehel munad maha lõigatud..." 

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#54

(02-06-2015, 10:36 AM)mlsluik Kirjutas:  Võin on hoopis naabrimees hakkaja poiss? Wink
Kui laps on oma isa sarnane, on see pärilikkus. Kui aga on naabrimehe nägu, on tegemist väliskeskkonna mõjudegaBig Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#55

Vat kus kuradi naabrimees on jaol käinud =D
#56

(02-06-2015, 16:17 PM)maisalup Kirjutas:  Vat kus kuradi naabrimees on jaol käinud =D

Ei pruugi olla. Pigem pidi nii olema,et .....lähme koerte peale üle hetkeḱs.....(KASSIDEST MA EI TEA MIDAGI).
No see Pontu kes esimesena jaole saab....on võidumees,sest pidi nii olema,et kõik järgmised võivad küll hüpata niipalju,kui jaksavad aga lapsed tulevad ikka esimese Pontu moodi..... ehk mingi märk jääb esimesest korrast ka teistele. Inimestega pidi ka vist samamoodi olema. Big Grin  See on mul küll kuuldud külajutu tasemel aga mingi iva võib selles jutus olla küll.
#57

Miks need kuramuse fordid nii hirmsasti roostetavad?
#58

Mul on 81 kuni 84 Granadasid 3tk alles, ühel on karpidel tehasevärv peal. Ehk sõnastad küsimuse uuesti?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#59

(02-06-2015, 18:50 PM)Marko Kirjutas:  Mul on 81 kuni 84 Granadasid 3tk alles, ühel on karpidel tehasevärv peal. Ehk sõnastad küsimuse uuesti?

Ega siis riiulil seistes rooste ei kimbuta niiväga.
#60

See auto on minu käes sõitnud üle 100 000 ehk tehti vanasti lihtsalt paremaid autosid?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne