Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Loomulikult hakkavad need murjanid vägistama usinasti. Pedekuningriik on tänasega juba jewroopa liider tänu murjanite importimisele. Norra statistika ei jäta kahtlustki, kes on grupivägistamiste kangelased. Jnejne.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

(17-06-2015, 18:47 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Loomulikult hakkavad need murjanid vägistama usinasti. Pedekuningriik on tänasega juba jewroopa liider tänu murjanite importimisele. Norra statistika ei jäta kahtlustki, kes on grupivägistamiste kangelased. Jnejne.

No ja siis meie naistele öeldakse pärast,et ise olete süüdi,sest olete kenad,valged ja käitute väljakutsuvalt.... ehk siis pea  ja kere pole räti sisse mähitud. Tulevikus vist on igal endast lugupidaval naisterahval käekotis pisike pauguraud või lausa vööl rahvariide komplekti kuuluv kohustuslik puss... mis võetakse kasutusele ka igapäevariietuse juurde... Big Grin  Vaevalt,et keegi meie "tädidest" laseks väga hea pilguga enda kallal toimetada ja eks see väljamaalaste armastus saab ka ükskord otsa,kui neid liiga palju ringi luusib.... No ma olen õnneks optimist ja loodan,et asi nii hulluks ei lähe.

Nb. Ma pole rassist.

(17-06-2015, 21:20 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Nb. Ma pole rassist.
Ütlen ausalt, et mina olen küll rassist kui murjanid siia hakkavad tikkuma.

mingi seltskond mooramaa mehi pidada uskuma, et valgele naisele suraka panemine pidi hästi aidsi ravima.

a sveamaa valgem rahvas on ise lambad. või on ajupesu mõjund. või noh, eks me ju tea kõik, mihukesed nad sääl on.
põhjusmõtteliselt on kõik või vähemasti ülisuur enamus laste ja naiste vägistajatest nime- ja nägupidi ilusti teada. (ja siinkohal jätaks kohe arvestamata need, kes lihtsalt vaatamise eest juba rootsi sääduste järgi ka vägistajad on).
kui sai selgeks, et võim ja korravalve ei reageeri, siis oleks pidanud ühiskond ise reageerima ja kasvõi mõnelt kaltsakalt kotid maha nüsima. arvatavasti oleks ülejäänutel isu kohemaid üle läind.
samamoodi oleksid nad pidanud reageerima neile avalikele poevarastele. no näiteks ühe või mõlema käe maha nüsimisega.
jne.
on jah ilgelt jälk. humaansusest asi kaugel. mind võib kohemaid harimatuks barbariks nimetada.
aga see oleks töötanud.
saab näha kuis meil minema hakkab. esmalt loodaks muidugi, et ametlikud repressiivorganid ikka ise hakkama saavad.
mis aga rassismi puutub, siis kas ma olen rassist kui ma teen oma kapsamaale aia ümber, et kits ei pääseks porknaid-herneid-tomateid närima.
no ei ole ju rassist? kuigi võrdõigusvolinik laseks mu ilmselt kohapeal maha.

Taavi on kõige peale mõelnud ja võitleb tegelikult euroopa päästmiseks mustast nuhtlusest, seekord eestlasliku tarkusega, isaisade kavalusega - härrastemajas võtad mütsi pihku ja noogutad, taretaga naerad karuselt härra lihtsameelsuse üle ja kused ikka kuhu tahad, kasvõi vasta tuult. Vaatame asja lähemalt, paneme sündmused järjekorda.

Mõisahärra astus erakonda.
Lubas ära asfalteerida muhumaa teed, aga peale pedaste teeotsa valmimise võttis vastu uued väljakutsed.
Mille tulemusena surusid oravanahad läbi selle paha haisuga seaduse.
Siis käis paeminister oma belgia kolleegi pulmas asja lähemalt uurimas, ehk isegi proovimas.
Nüüd soovib siia sadade-tuhandete kaupa mustamaa kodanikke, kes enamuses noored sihvakad mehed, smuugeldada.
Ilmselt pannakse nende vastuvõtulaagris tööle refilik propagandamasin ja tulemusena astuvad tulnukad omavahelistesse partnersuhetesse ja kohe ka reformierakonda, sest nii peab.
Järglasi sellisest suhtlemisest õnneks ei tule, küll aga kasvab oluliselt õige suunitlusega valijate arv.
Kui see ports otsa saab, siis teatab Prüsseli, et kõik on edukalt integreeritud ja saab onudelt kiituse hea töö eest-10000 murjanit juurde näiteks.
Edasi läheb asi juba sissetöötanud praktika kohaselt ja taavi juhib õnnelikku eestimaad järgmised viiskümmend aastat või rohkemgi veel.
Maa muutub turvaliseks ja jõukaks, lõpuks on meil 21 miljonit maksumaksjat ja mitte ühtegi muiduleivasööjat, need on lihtsalt ära söödud.
Siis purjetame kogu selle kamba siit minema ja leiame neile uue elupaiga, kusagil kaugemal. Ongi mured murtud, euroopa päästetud, eestlus hääbunud...tubli, Taavi.

Kaaperdasin ühe netikommentaari Sven Mikseri sõnavõtule:
"sotsidest ja "meietajatest" 

Kui aus inimene on taimetoitlane, siis ta lihtsalt ei söö liha.
Kui sotsialist on taimetoitlane, pasundab ta sellest igal võimalusel ning leiab, et liha tuleks ära keelata.

Kui aus inimene on pankrotis, siis ta mõtleb, kuidas ja mis edasi saab?
Kui sotsialist on pankrotis, siis ta mõtleb, kes PEAB ta välja aitama?

Kui ausale inimesele ei meeldi telesaade, vahetab ta kanalit.
Kui sotsialistile ei meeldi telesaade, hakkab ta artikleid kirjutama ja kirju saatma, kus sildistab saadete tegijaid seksistideks, rassistideks, homofoobideks ja lihtsalt halbadeks inimesteks.

Kui ausale inimesele ei meeldi relvad, siis ta ei tee endale relvaluba.
Kui sotsialistile ei meeldi relvad, siis ta tahab need kõigilt ära korjata.

Kui aus inimene on ateist, siis ta ei käi kirikus.
Kui sotsialist on ateist, siis ta nõuab religiooni täielikku summutamist (v.a. New-Age jms. huu-haa).

Kui aus inimene näeb, et naabril läheb temast paremini, mõtleb ta, mida ta oma eluga teisiti võiks teha?
Kui sotsialist näeb, et naabril läheb temast paremini, mõtleb ta, et äkki on naabri maksud liiga väikesed?

Kui aus inimene näeb ettevõtjat, mõtleb ta, et: "Näe, ilmselt tubli inimene!"
Kui sotsialist näeb ettevõtjat, mõtleb ta: "Näe, kapitalist! Vereimeja! Lüpsilehm! Saakloom!"

Kui aus inimene seda loeb, siis ta muigab.
Kui sotsialist seda loeb, siis on ta solvunud."

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

ma ise ei loe vabatahtlikult küll ühtegi sotside ja muude tiblade lugu-artiklit-intervjuud.
ja paljuski tänu sellele on ka selline asjalik kommentaar nägemata jäänud.
au ja kiitus, et viitsid niimoodi sitahunniku seest pärleid otsida.

(18-06-2015, 13:06 PM)Basilio Kirjutas:  Kaaperdasin ühe netikommentaari Sven Mikseri sõnavõtule:
"sotsidest ja "meietajatest" 

Kui aus inimene on taimetoitlane, siis ta lihtsalt ei söö liha.
Kui sotsialist on taimetoitlane, pasundab ta sellest igal võimalusel ning leiab, et liha tuleks ära keelata. Jne.....

Päris hea, ainult et ma ei piirduks sotsidega Big Grin ....

https://youtu.be/z00oznCKZz0

Sellega on ka minu poolt kõik riiki koguvate kerjuste kohta seal öeldud. Vali keda tahad, hääleta kelle poolt tahad, mitte sittagi ei muutu.
Ühesugused lojused kõik. Normaalne inimene sinna enam ei kandideerigi.

Vale mees aga õige jutt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(18-06-2015, 21:56 PM)Janka Kirjutas:  https://youtu.be/z00oznCKZz0

Sellega on ka minu poolt kõik riiki koguvate kerjuste kohta seal öeldud. Vali keda tahad, hääleta kelle poolt tahad, mitte sittagi ei muutu.
Ühesugused lojused kõik. Normaalne inimene sinna enam ei kandideerigi.

Tahtsin siia just sama linki riputama hakta Smile . Ei ole tõepoolest mingit vahet keda valida- kuidas mõni mees veel demokraatiasse ja valimistesse usub ja nende läbi mindeid postiiivseid muutusi loodab ja ootab, sellest mina aru ei saa.  Valitsusele on ka täiesi suva igasugune allkirjade kogumine ja piketeerimine- valitsusele teevad need ainult nalja ja seda ülbemaks nad lähevad. Tegelikult istub seal Toompeal  kamp kõige targemaid vargaid, kes oskavad oma käe seaduse kaitse ja rahvalt väljapetetud heakskiiduga teiste taskusse pista- geniaalne. Selline suhtumine, et ok, läks kuidas seekord läks, eks kannatame neli aastat ära ja siis valime õiged, on vähemalt minule täiesti vastuvõtmatu, see on nõme, masohhistlik, argpükslik ja ajukääbliklik suhtumine. Need inimesed kes sellega lepivad, on ise samasugused .....ainuke asi millega nad rahul ei ole on see, et nad ise ei saa sedasi elada!
Kõik, kes te sellega rahul olete, alustage oma päeva sellega, et palute õnnistust vaesetele kreeka töötutele, et nad saaksid viis x rohkem toetust kui meie töötud, paluge õnnistust tuhandetele täitev- ja kontrollivametite töölistele, et nad saaksid tuhenedeliste palkadega tööajal oma küüni lakkida ja sinu elu, vara ja õiguste üle otsustada. Paluge õnnistust meie valitsusele, et nad saaksid meie raha eest migrante ülal pidada ajal kui meil endal peenike peos on, pankette pidada, Brüsselis saba liputada ja ennast pooljumalatena tunda. Siis tõtake tööle ja andke nende hüvanguks oma ennastsalgav panus, ajage nende poolt, lihtrahva lüpsmiseks loodud seadustes näpuga järge ja kui teile tundub, et teilt oleks veel rohkem võtta, siis lihtsalt annetage oma raha mingisse riiklikku fondi, et härrad ei peaks uute maksuseaduste tegemisele oma kallist arga raiskama Big Grin .

Näitab nüüd oskamatutele ilusti ette, kuidas relvastatud riigipööret edukalt läbiviia?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

(19-06-2015, 07:17 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Näitab nüüd oskamatutele ilusti ette, kuidas relvastatud riigipööret edukalt läbiviia?
 Küll sa oskaks kui tahaks ja julgeks- kas kannataksid juhmi näoga ära kui keegi sulle trollibussis käe rahakoti järele  tasku pistaks? Või kui keegi sulle kõrtsis asja eest-teist tagant molli sõidab, kas jääksid siis võlgu, vabandaksid ja teeksid talle selle eest käraka välja? Vaevalt küll Smile ! Aga just nii enamus inimesi meil käitub, saamata aru, et asja sisu on sama.

Seega meie rahvaga ei saagi sellist asja läbi viia. Ma arvan, et seesama rahvas lööks ka sellise ürituse eestvõtja risti. Aga abi oleks ka üleriigilistest streikidest, mis tõsi küll, meie elu just paugupealt paremaks ei teeks, pigem vastupidi, aga lõpptulemusena vägagi mõjusad oleksid, vähemalt kaoksid riigikassast resursid pagulastega hakkamasaamiseks ja küll rahanappus need pead seal Toompeal ka omavahel riidu ajaks Smile . Nälga me ju ka ei sureks, õnneks on veel mingisugustki kohalikku põllumajandust säilinud Smile . Aga ka selline asi ei lähe pugejate ühiskonnas läbi, rääkimata riigipöördest. Ja riigipööre ei peaks ju ka relvastatud olema. Meie politseis ja kaitsejõududes teenivad ju ka eestlased- kui me kokku hoiaks, siis piisaks ka sellest kui Toompeale sisse astuda ja sealsele seltskonnale lihtsalt jalaga tagumikku anda Smile . Peab vist asjade käiku suhtuma nagu karmasse- olla ju ka eestlased omal ajal Viikingid olnud ja koguni Venemaal sõjaretkedel käinud- asi millega mõni isegi uhkustab Smile .

Paljudele loomulikult tundub, et sellisest virisemisest ei ole kasu, et midagi niikuinii ei muutu ja et see lalin ei kostu Toompea müüride vehele. Virisema peab, asjadega mis on halvasti ei tohi leppida ja neid vaikides kannatada. Virisemine on propaganda, mis õhutab rahvast olema julgem vaatama tegelikkusele näkku, mis annab inimestele teadmise, et nad ei ole üksi oma arusaamades, annab neile õlatunde ja kui virin pikapeale kõneks ja seejärel valjhäälseks nõudmiseks muutub, võib liita see pikapeale inimesed rahvaks, kes julgeb ühtsena oma õiguste eest välja astuda. Eks sellepärast ka nõukaajal kardeti lihtrava suupruukimist ja see oli lausa kuritegu mille eest karistati karmilt. Propaganda on just see asi, mille abil viiakse inimesed sõtta teiste samasuguste inimeste vastu. Propagandal on suur jõud ja riigimehed teavad seda, sellepärast allutatakse enda alla ka meedia, sest see kujundab rahva arusaamist just nii nagu see on juhtivale seltskonnale vajalik. Propaganda loob ühiskondliku meelsuse ja see on suur jõud, mis jätab isegi faktid varju, nii nagu see viimaste sõdade puhul on maailmas olnud. Kõik teavad mis on õige ja mis on tegelikud põhjused, aga talitatakse ikkagi nii nagu on MEELSUS, mis tegelikult ei kuulu inimesele endale, vaid on temas kujndatud. Selle vastu saabki võidelda ainult vastupropagandaga, et meelsust muuta. Igasugune rahulolematus väljaöelduna, hakkab looma õhkkonda ja kui ühiskonnas on sellele vastukaja, siis see laieneb, kuni muutub kõikide meelsuseks. Eeldus on aga see, et seda tuleb teha, kõva häälega ja usus, et see aitab. Just sellise asjaga tegeleb näiteks Pentagon, kelle põhifunktsiooniks on rahva meelsuse kujundamine mula abil ja selleks kulutatakse miljardeid- nii, et ei virise ma tühja midagi Big Grin .

No 40-nda juunis me ju ikka veidi näitasime, et tahtmist asju muuta oli! Õnneks oli piiritagant toetus ka olemas. Aga enamus rahvast jäi ka siis passiivseks ja osa töötas täiega vastu. Oleks vist tõesti aeg uuesti proovida ja vüest Vjatško appi kutsuda, tema juba mingeid murjaneid ja homosid ei tolereeri ja usun, et ka üleilmse pangandusoligarhiaga on tal kana kitkuda!

(19-06-2015, 08:30 AM)kass Kirjutas:  No 40-nda juunis me ju ikka veidi näitasime, et tahtmist asju muuta oli! Õnneks oli piiritagant toetus ka olemas. Aga enamus rahvast jäi ka siis passiivseks ja osa töötas täiega vastu. Oleks vist tõesti aeg uuesti proovida ja vüest Vjatško appi kutsuda, tema juba mingeid murjaneid ja homosid ei tolereeri ja usun, et ka üleilmse pangandusoligarhiaga on tal kana kitkuda!

Teksti põhjal jääb veidi arusaamatuks, et kummalt poolt sa seda asja vaatad Cool ?

kass vaatas seda kirjutades loomulikult veidi vidukil silmadega, ehk siis istus sarkasmi mätta otsas.

mudu aga on jutt hää küll, ainult et streikida tohid vaid "nälgivate somaalia laste" toetuseks mitte enda kehva elu pärast.
see viimane on riigivastane tegu ja selle eest võtavad repressiivorganid su kinni ja karistuseks annab taavi ise sulle vitsu.

(19-06-2015, 08:47 AM)maitus Kirjutas:  
(19-06-2015, 08:30 AM)kass Kirjutas:  No 40-nda juunis me ju ikka veidi näitasime, et tahtmist asju muuta oli! Õnneks oli piiritagant toetus ka olemas. Aga enamus rahvast jäi ka siis passiivseks ja osa töötas täiega vastu. Oleks vist tõesti aeg uuesti proovida ja vüest Vjatško appi kutsuda, tema juba mingeid murjaneid ja homosid ei tolereeri ja usun, et ka üleilmse pangandusoligarhiaga on tal kana kitkuda!

Teksti põhjal jääb veidi arusaamatuks, et kummalt poolt sa seda asja vaatad Cool ?

Kass ajab oma asja. Alati. Cool  Kui tema asi juhtumisi kellegi teise asjaga samas suunas ka kulgeb, siis on huvide ühtimine vaid näiline... Või vähemalt toimetavad nii meie maja kassid. Rolleyes

Mul on üks küsimus austet ksf! Maitusele. Kas Sa naudid teiste verbaalset alandamist? Saab Su päev sellest parem? Võin öelda, et Su eileõhtune postitus oli säärane, millistega saab mind edukalt ära ajada... Kuniks muidugi on veel, kuhu minna.

Vaatasin praegu tagasi teemasse ja avastasin, et ÜHTEGI elluviidavat ideed Sa pakkunud ei ole. Ainult ving umbisikuliste valitsejate aadressil. Jääb mulje, et tegu on kusagilt väljastpoolt Maad saabunud tegelastega, kellest pead ennast paremaks... Ühtepidi arusaadav, kuid teisipidi võiks üks muidu arukalt toimetav, paljukäind ja -näind mees ju ometi teada, et läbi aegade on võim toonud välja inimeses selle halvema poole. Rolleyes  Ma ei pea sugugi ootamatuks, et see nii ka meie puhul läheb.

Meie kõigi kohus on meeles pidada, et iga keha on nii laisk, kui ülemus laseb sel olla. Riigikogu ja selle moodustatud valitsuse oleme valinud meie, kes me võtsime vaevaks oma kohust täita. Seega oleme meie nende ülemused, kelle asi on mitte lasta neil laisaks muutuda. Teha seda tuleb igapäevaselt, mitte kord inimpõlves veriseid ülestõuse korraldades.

Samas pole mul mõtet siin teemas enam kirjutada. Oluline on öeldud, kedagi ümber pöörata ma ei plaaninudki. Nagu minust palju targemad on kord öeldud, saab vaielda vaid faktide, mitte emotsioonide üle.  Seega siinkohal üks ...nõme, masohhistlik, argpükslik ja ajukääbliklik... demokraatia pooldaja lõpetab.

Teie aga jätkake rahulikult arutelu, võib-olla on teil siiski õigus ja verine riigipööre ning sellele järgnev Valgustatud Diktaatori valitsemine ongi see, mida eestlased vajavad, et õnnelikult edasi elada. Aeg näitab...

Kõige objektiivsema pildi asjast saab siis, kui kõrvalt vaadata. Mulle jääb ka arusaamatuks, kust poolt Sa asja vaatad, millega rahul ei ole ja mida täpselt soovid. Ürgkogukondlikku ühiskonda? Aga ka sellega ei ole Sa ilmselt rahul, ikka on midagi valesti ja keegi loll ja paha. Ilmselt ma lihtsalt ei saa aru, mida Sa propageerid ja saavutada tahad. Saan aru, et olemasolev riik, süsteem ja valitsus tuleb laiali peksta, maksud minimiseerida, piir panna tööle pooljuhina, välja saab rännata, sisse mitte, raha ära kaotada ja punktisüsteem asemele panna, mis on nagu raha, ainult "õiged inimesed" otsustavad, kes kui palju punkte saab. Ja milliste meetodite ja vahenditega see positiivne programm ellu viia ja saavutatut hoida ja kaitsta? Kas on kavas rakendada mingeid diktatuuri elemente või inimeste teadlikkuse abil? Või oleks esimene piisav etapp valitsuse laialisaatmine ja "õigete, ausate ja tarkade" isikute baasil uue moodustamine? Mingid ideaalsed üliinimesed kusagilt tulemas? Saan aru, et neid, kes "asjadest õigesti aru saavad ja kellel on julgust, tahet ja võimet" midagi muuta, neid on peale Sinu Eestis väga vähe, siin foorumiski on kaasa ohkijaid ja puhkijaid mõned üksikud.  Sad

hmm, ega sa lgp! v6sa ometigi seda ülemuse juttu tõsiselt ei võta?

mistahes valijal ja/või maksumaksjal või nende kogumil puudub vähimgi tegelik võimalus seadusandlikku või täidesaatvat võimu kuidagi reaalselt sundida midagi tegema.
ja enne vastuväiteid ütlen kohe ära, et teooria on iseasi, ma räägin praktikast.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne