Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Mulle jääb presidendi epistlilugemine pidupäevakõnes arusaamatuks. Jutt, eriti poliitikute oma, on tänasel hetkel oi kui odav!!! President peab olema rahvale eeskujuks ,selmet rahvale kollektiivselt tuhka pähe raputada.  Rahvas lausa kisendab positiivse suunanäitaja järele!!! Kuna Ärma seisab hetkel tõenäoliselt kasutuna, siis saab sinna kohe paarkümmend pagulast sisse tuua. Järgmisel võidupühal jääb üle ainult raporteerida positiivseid uudiseid integratsiooni vallas!!!

Sellisele "presidendile", kes tuleb Võidupühal murjanite sisseveole reklaami tegema, kuluks tiba rooska marjaks ära. Minu president see igatahes pole, niisamuti, kui härranilssonite "valitsus" pole minu valitsus.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Ungari ajas selja sirgu
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=71771539
Ei ole ka meil vaja küürutada, mõningane toetusraha ei korva hilisemaid probleeme.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(24-06-2015, 16:37 PM)Marko Kirjutas:  Ungari ajas selja sirgu
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=71771539
Ei ole ka meil vaja küürutada, mõningane toetusraha ei korva hilisemaid probleeme.

Mulle tundus, et Ungari savisaar keeldus riiki _tagasi_ võtmast neid isikuid (60000 mustlast?) , kes sisenesid EU territooriumile läbi Ungari, ja siis liikusid mujale EU riikidesse.
Seni võtavad EU's illegaalselt viibiva tegelase (kes ei pruugi olla murjan, ka venelased ja ukrainlased (?) ei või EU's viisata viibida) mujalt tagasi riigis, mille kaudu tegelane EU territooriumile sisenes, ja siis tagastavad sinna kuskohast see pärit on.

Kui Itaalia teeks sama (kuigi juba ähvardanud on), oleks jama majas...

Kui peres on GAZ-52, ei ole 4x4 autot (ka Talveralliks) vaja

ungaris veidi muu teema jah, aga markole kommentaariks, et raha ja hilisemad probleemid ei käi samu radu pidi. papi panevad tasku võrdsed ja valitud. hilisem jama tuleb juba teistel ää klattida.

Huvitav,kas keegi vastutab ka hiljem,kui midagi untsu läheb. Või läheb nii nagu vanasti,et : "Mina olin magamistoas,kui pauk käis." Big Grin

diesel, ma saan sellest aru ka ilma täiendava selgituseta Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

no ega ma tegelt selles ei kahelnudki.
Smile

Profetid on olemas 

http://www.hot.ee/v/viimanekujund/

(24-06-2015, 22:53 PM)gaz6964 Kirjutas:  Profetid on olemas 

http://www.hot.ee/v/viimanekujund/

Hämmastav.
Kõik on tõsi.

Väike videojupp Endise Euroopa Liidu Pagulasfondi projekti koordinaatori intervjuu Hispaania televisioonile


https://m.youtube.com/watch?list=PLndd0H...ode=NORMAL

Sekka ühelt poolt humoorikas kuid teisalt nukker lugu elust enesest. Pajatab Juku-Kalle Raid.


Juku-kalle Raid


PAGULASED: Eile oli üks tore juhtum. Tulin JUKU Raadio saadet salvestamast ja hakkasin koos Kert Valdaruga minema Hannes Hanso ja co raamatu järelesitlusele ja läksin läbi Valli baarist (Õlide baar, Ambulants jne). Seal nukrutses Peeter Helme kes oli saanud kokku ühtede suvaliste soomlastega, kellel oli muuhulgas kaasas Härra Pagulane Zimbabwest, kes oli rajult tüütanud ära need soomlased. Sommid olid tulnud ühe seltskonnaliikme sünnat tähistama, aga tubli neeger oli neile Helsingis ennast seltskonda arvanud ja sommid kui sõbralikud mehed ostsid talle ka Tallinna pileti. Jõudsin kohale hetkeks, mil ta eksamineeris absoluutselt kõiki inimesi lausega: "I am a refugee. Do ya know, where Zimbabwe is. Hav ya eny ide?" Ma ütlesin talle, et tean küll, ja küsisin, et tore, mille või kelle eest sa põgenesid. Ta ütles, et jooksis ära kohaliku poliitika eest. 
Poliitikute või poliitika eest?
From politica, vastas jõuline neeger, shitheads.
Võtsin selle kuidagi täitsa sõbralikult teadmiseks, ütlesin, et OK,
Ostsin endale õlut ja ta pistis lõugama: "Bat for me????" 
Ma ütlesin, et ostku ise, asja mõte on ju see, et igaüks ostab endale ise, mille peale ta teatas varjamatu uhkusega, et ta on põgenik ja mina pean talle ostma. 
Nii ütleski. 
Ma küsisin, et kas tööd mingit seal Soomes teed. "Nõu!" vastas tubli neeger uhkusega, "i am a refugee from politics!" Ma uurisin, et mida ta teha oskab, et äkki on tööhõivega mingi pahuks Soomes ja ta selgitas mulle pikalt, et oskab kõike, aga veel pole seda siiski ära õppinud, kuna ta on ikkagi põgenik, aga et töö on solvav kuidagi ka. 
Viidates ülejäänud Valli baarile esitasin ma enda arust suhteliselt intelligentse küsimuse, et ehk peaks ma üldse kõigile õlut ostma kogu aeg? 
"Nõu", vastas tubli härrasneeger, "bat for me certainly. I am YOU refugee from politics. Buy me!"
Peab ütlema, et see oli koht, mis pani mind pagulaste üle veel kord kriitiliselt mõtlema. Mind, kes MA POLE ksenofoob ega miski kellegivihkaja. 
Aga selle neegriga läksin ma küll kohe rajult tülli.
Ta proovis kõiki samamoodi rottida ja lahkus alles siis, kui ma küsisin, et kas ta tahab millegiga tõsiselt vastu pead saada, kui ta nii käitub? 
"You must buy", ütles tubli neeger veel ukselt enne põgenemist, "i am a refugee from Zimbabwe and politics."
Nüüd on ta ka refugee from Valli baar... Ja ilmselt ka Helsingist, kuna talle kõik piletid ja asjad ostnud soomlased hoidsid kätega peast kinni ja neegrile kolakat andmast takistas neid ainult kätteõpitud Põhjamaa pagulaskoodeks.
Soomlane või eestlane (mõni seltskonna liige) oleks kohe saanud.
Selline kurb lugu.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Tsiklirahva leht oli kunagi igati tore ja asjalik koht, viimasel ajal täielik katastroof... Müstika, millised inimesed meie ümber elavad, lihtsalt müstika...   

Uskumatu et keegi neist juhtus isegi kuku raadiot kuulama mis on juba märkimisväärne tulemus, kuid reaktsioon sellele paneb küll mind häbenema et sellised me siis olemegi? 

http://media.kuku.ee/muulijasamost/muuli...150705.mp3

Sõimati mehi ikka korralikult, ei hakkaks välja tooma...  Olgem ausad, ega mullegi Samost ei sümpatiseeri kuid sellel juba teised põhjused, kes teab see teab.

Lisan siis omapoolse tagasihoidliku "copy-paste" kommentaari:

Kaks flegmat eetris on huinjaa, terve persetäis flegmasid tsiklirahva grupis on kõhedust tekitav. Üks hüüab ees hurraa ning ülejäänud kari rõkkab rõõmsalt järgi sest enamusel puudub vist igasugune mõtlemisvõime ning silmaring on sama väike nagu karpuss K126-e düüs... Paarisaja tumedama kodaniku pärast on kisa teavani ning poete kasvõi nahast välja kuigi samal ajal tatsab meie isamaal ringi mitusada tuhat tibla kes ootavad võimalust et teile kott pähe tõmmata. Kus te kurat aprillimässu ajal olite kõik kui meil teid vaja oli, istusite teleka taga ja vaatasite macgyver'it?

Aga kus nüüd on patrioodid välja tulnud järsku. Säästke energiat millegi kasuliku jaoks, rohige aiamaal porgandit edasi sest kui isamaa teie teeneid vajab on nagunii pooltel kusi püksis ning vehite aerudega lääne poole ajama, pole grammi võrdki paremad vaos elavatest pagulastest.




Üldiselt olen rahul sellega mis meil on ja mis saab olema, uskuge ega mujal parem pole. Näinud piisavalt elu mujal ning selle põhjal julgen väita et meil on igati hästi läinud. Loodus on ilus, aastaaegu jagub igale maitsele, rahvas on üldplaanis tore ja hakkaja ning mis peamine - saame hakkama.  Meil on küllaltki arvestatav keskklass mis paljudes riikides sootuks puudub. Tahaksite elada tais võis indias kus käputäis valitud on sigarikkad ja ülejäänud siis nii vaesed kui veel vähegi võimalik... Talvel vestlesin Pattayas pikalt-laialt kohalikega kes töötavad laias laastus 360 päeva aastas et üks söögikord saaks päevas lauale ning mõned lihtsad tarbeesemed koju. 
Üks eredam näide oli tänaval pannkoogimeister, alustas tööd tänaval 6 aastaselt ning pannkooke teeb 12-aastasest peale... Turismihooajal on iga päev tööl ning suviti töötab farmides et endale elatist teenida...   Ja meil on siiski inimesi kes leiavad põhjuse viriseda?

Tõesti parimad pannkoogid mida olen söönud.




Arvate ei mujal maailmas on elanikud võimul oleva valitsusega rahul? 
Poliitikuid vihatakse täpselt samamoodi nii lätis, soomes, leedus, rootsis, saksas, hiinas, kanadas ja kõikjal mujal maailmas... See on juba kord nii, kui tahate midagi muud siis teed on avatud, demokraatlikus riigis on teil kõigil õigus valida ja õigus olla valitud. 
Samuti on õigus viriseda kuid isiklikult ei soovitaks, mõtetu energia raiskamine, lihtsam on ise paremini teha selle asemel et teisi õpetada. 


Võiks rääkida ilmast, elust ja olust ning ülejäänud maailma rahvaste muredest ja rõõmudest pikemalt, kuid see ei anna ju midagi, meedia propaganda teeb oma tööd hästi ning tundub toimivat, et jumala pärast va inime oma peaga ei mõtleks... 

Mäletate uudist kus kirjutati et rootsi moslemid peksid 12a poissi tema siniste silmade pärast?
http://www.jewsnews.co.il/2015/01/22/swe...blue-eyes/

Tegu ju tegelikult vana uudisega kus 4 a tüdruk sai koeralt pureda ning lapiti 20-ne õmblusega kokku. Aga meedia pasatorm töötas siiski viha õhutamise eesmärgil kenasti...    

http://news.bbc.co.uk/1/hi/wales/south_east/7337494.stm

Mäletate paari nädala tagust artiklit eesti meediast kus kirjutati rootsi "sajast" piirkonnast kuhu politsei ei julge oma jalga tõsta...Müstika, ise elanud ühes sellised piirkonnas(hea hinnaga sai üüripinda) ning ei ütleks küll et mingi meeletu kuritegevus lokkaks ja vägivald oleks tänavail, pigem vastupidi... Aga uskuge ikka seda mida meedia kirjutab.

Eelmine aasta seoses tööga olin vahelduva eduga 3-4kuud helsinki külje all paiknevas sotsiaalmajas kus samuti head üürihinnad. Enamus elanikke ongi just nö pagulased, levinumad nimed olid abu hassar, al hassan, mohamed, ahmed jne.... Nagu terve ISIS oleks seal kuid elu oli igatahes rahulikum kui kohalike põtrade rajoonis kes nädalavahetustel piiramatult lakkusid, lärmasid ja kusesid nii kaugele kui silm seletab...   Ainuke asi mis ära tüütas oli koridorides ja liftis see kuramuse pidev viiruki hais... Wink

Eks muidugi on oht et võib-olla satub mõni selline kes ei tahagi tööd teha aga see pole minumeelest mingi probleem sest sellised lohve on juba nagunii terve eesti täis kes töötukassa najal elavad ja poe taga valves passivad. Mõni ees-või taga ei muuda midagi, pigem lisab asjale värvi nagu irvhambad armastavad öelda. 

Kuhu ma tahan oma seosetu jutuga jõuda on see et ei tasu karta kolli seal kus seda ei ole. Eelmisest riigikorrast on meil sadu tuhendeid pagulasid siin kanda kinnitanud, ei tee need paarsada tänapäevasemat varianti ka meile miskit halba, pigem vastupidi, ehk avavad mõne inimese silmad ning näitab, et ei tasu karta tonti seal kus seda ei ole. Uskuge mind, eesti ei ole veel selline riik mida massiline sisseränne ohustama hakkaks... 


Lõpetuseks laadisin üles loo mis pole küll väga levinud, kuid igati positiivse viisiga pala. 
Peamine et oleks tööd ja leiba ka...  



'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(07-07-2015, 04:22 AM)mlsluik Kirjutas:  Tõesti parimad pannkoogid mida olen söönud.

Kas neid just pannkookideks saab nimetada, aga lausa lust vaadata inimest, kes on vilunud mingis asjas ja tunneb oma tööd, mul poleks küll midagi selle vastu, kui meile siia mõni selline elama tuleks. Wink   Sealkandis elavad inimesed kuulukse suht töökas rahvas olema, millegipärast pole aga sama kuulda selle kontingendi suhtes, keda meile siia plaanitakse tuua.
Ja see, et meil omalgi mõttetuid lohve siin töllerdamas, ei ole mingi põhjendus nende veelgi juurde tekitamiseks. Jah, kui tõesti käib jutt paarisajast, siis sellega tuleme toime, aga pole mingit alust arvata, et selle numbriga asi piirdub..

Mulle on vastukarva igasugune äärmuslus, aga paralleelide tõmbamine aprillimässuga ei ole õige - vannutati ju inimesi suisa riiklikul tasandil kodudesse jääma ja mitte provokatsioonidele alluma ning õige kah - ega purjus inimestega kisklemine midagi paremaks küll poleks teinud. Las sellega tegelevad pädevamad organid, niisamuti nagu nad hoiavad silma peal kohalikel äärmuslastel sõltumata rahvusest ja nahavärvist.

Hetkel näen kõige suuremat vajakajäämist riigpoolses olematus teavitustöös - võiks ju võtta kätte ja teha konkreetseid inimlikke vestlusi (mitte ülekuulamisi) nende inimestega, kes siia soovivad tulla? Televisioon on meil ju olemas ning kõiksugu rinde- ja püstolreporteritest adrenaliinimehi peaks ka nagu olema, milles siis asi? Saaks konkreetse vastuse ja pildi silme ette kõik inimesed ning jääks möödarääkimist ja vääritimõistmist ka vähemaks. Siiani on ilmunud ainult ajakirjanduses paar küündimatut ja mittemidagiütlevat lookest algajate ajakirjanikupraktikantide poolt..

ksf msluigega 100% nõus.
Inimesed kardavad seda, mis neile võõras. Lihtne ja inimlik. Ja hirm tundmatu ees sunnib pahatihti ka igasugust sousti suust välja ajama.

Riigipoolne teavitustöö on tõesti nigelalt (kui mitte olematult) välja kukkunud. Meedia pritsib vaid seda, mis klikke korjab. Alles möödunud nv Postimehest oli lõpuks poole lehekülje suurusest artiklist võimalik välja lugeda ja saada vastuseid kõigele sellele, mis meie pagulasvastalisi kõige rohkem erutanud ja vaevanud on. Selline inff pidanuks ilmuma mitu kuud tagasi.

ehh, nagu öeldakse, ka sina brutus.
kurb.
eks valge inime sureb nagunii varsti välja, see ilmselt looduslik valik.
a kas just ise tingimata peab seda propageerima?

Valitsuse "teerulli meetod" lihtsalt tekitab usaldamatust. Minul nt ükskõik mida see rõivas räägib siis järelikult valetab tunne. aga 200 pagulast ei tähenda 200 musta meest vaid võib tähendada nt 200 musta orbu või muu sobilik valik. Aga rassisimi süüdistus ilma et sa suudaks seda tõestada tuleb enne kriminaliseerida. nt mulle tundub et saksamaal saavad mustad autojuhiloa ka siis kui nad sõita ei suuda/oska vaid läbikukutamine on rassism (türklased nii lihtsalt ei saa kuna valivad türgi keelse õppe ja ei saa rassismis süüdistada)

(07-07-2015, 09:17 AM)diesel Kirjutas:  ehh, nagu öeldakse, ka sina brutus.
kurb.
eks valge inime sureb nagunii varsti välja, see ilmselt looduslik valik.
a kas just ise tingimata peab seda propageerima?

Väga oluline on, kes kirjutab, mitte alati pole tähtis, mida! Kui kirjutab ilus, lugupeetud  ja suursugune lind, siis on reaktsiooniks leebe etteheide. Kui kirjutaks sama mõni tokerdanud kassiniru, siis mindaks kohe tagasilla reduktori kallale jms ja hõõrutaks punast minevikku nina (saba) alla! 

Lgp. Kassile täna 10 punkti ja pool kilo värsket räime!  Smile
Minu pisikese peas on tükk aega idanenud küsimus, kas ei saaks need kohustuslikud pagulased vahetada hiinlaste vastu? Neid kah palju nigut kihulasi ja töökad on nad kuulu järgi ka. Pealegi on isiklikult mulle budism palju vastuvõetavam kui radikaalne islam. Vahetaks näiteks kursiga 1:1 eluskaalus, ehk siis ca 250 hiinlast 200 aafriklase vastu.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Mul küsimus peas, et kas meil ja hellenitemaal on ühtviisi, see kes riigi pepuli keerab, ei vastuta mitte millegi eest? Ei rahakoti, ametikoha, preemiate, vallandamistasude, aurahade, kinnisvara, luksjahtide, pereõnne ega vist südametunnistusega.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne