Teema on suletud

Quo vadis, A-M foorum?
#21

, et areng liigub veidi uunikumide&restauratsiooni pealt lihtsalt kaasaegsemaks.....

Ma arvan seda,et pigem tuleb juurde neid inimesi kes siiani on kas foorumist eemale hoidnud,ei ole teadnudki seda või täitsa võhikud kes olude sunnil on pidanud hakkama tehnika vastu huvi tundma. Sellepärast,et soetades omale mõne tänapäevase tehnikaime mis teadupärast pole üldse igikestev siis peab ju seda ka remontima. Ja targa inimese tunnuseks on alati huvi ja soov oma jõududega asi korda teha. Seda sunnib ka olukord,et kui miskine masin viia remonti siis võetakse rahakoti vahelt ikka suuremad rublad ära ja sedasi talitades muutub kõik ebakasulikuks..... Seega tark inimene otsib lahendusi.... ja on ka ju näha,et järjest enam postitatakse foorumisse paljudele inimestele näivaid naljakaid küsimusi.... Big Grin tehnika kohta.... See näitab seda,et asjad liiguvad õiges suunas. Saab ju siin küsida igale oma hädale nõu. See on tähtis alati,et asi oleks hariv. Ja olgem ausad,et ega minagi kõiki asju ei tea ja pean vahest nõu küsima targematelt. Targem on aga see,kes teab asja.
Mõnes teemas  võid ju tark olla aga teises loll kui lauajalg. Big Grin 
Aga sellest pole ju midagi,et see uunikumide ja jalgratta värk tahaplaanile läheb...... sest millalgi jõuavad kõik uued tulijad ikkagi jalgratta leiutamise ja taastamise juurde..... Big Grin Pääsu lihtsalt pole!
#22

     Minu arusaamine asjast on selline, et AMF sellisel kujul, nagu see loodi, on liiga laialivalguvaks teemale mittevastavaks muutunud.Eksitav pealkiri tuleks lihtsalt ümber muuta kasvõi näiteks Tehnika ja raskema tehnika remont vms. 

   Need vähesed vanade kahe- ja neljarattaliste restaureerijad võiks  ju ümber kolida Vanatehnika.ee-sse. Ja olekski kährikud( vabandust, hundid ) söönud jne!

Tervitab Veteran.
#23

(11-07-2015, 09:52 AM)Veteran Kirjutas:     

   Need vähesed vanade kahe- ja neljarattaliste restaureerijad võiks  ju ümber kolida Vanatehnika.ee-sse. Ja olekski kährikud( vabandust, hundid ) söönud jne!

Mingid bussivennad kolisid siit ka minema ja ongi vaga see värk.... Sad
#24

(11-07-2015, 09:52 AM)Veteran Kirjutas:   Need vähesed vanade kahe- ja neljarattaliste restaureerijad võiks  ju ümber kolida Vanatehnika.ee-sse. Ja olekski kährikud( vabandust, hundid ) söönud jne!
Miks need auväärsed foorumlased asumisele tuleks saata? Pigem võiks aujärje peale tõsta. Vähemalt mina võtan küll nende ees mütsi maha, kellel jätkub tahtmist ja ressursse wäga wanu asju uueks teha.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#25

(11-07-2015, 09:05 AM)Veteran Kirjutas:     Selle peale tahaks klassikaliselt vastata, et mis nad siis tulevad meie õue peale...

Kas ma saan õigesti aru, et austet Veterani arvates peaks antud foorum keskenduma vaid kodaratega rattaid omavale tehnikale? Ehk saama neli kuni kuus asjalikku postitust nädalas, lisaks ost-müük-vahetus? Sad

MIKS ei näe ma "kohatuid" raske- ja kodutehnikapostitusi mattumas aktiivse teemaarenduse alla sõdadevahelisel ajal valmistatud jalgrataste vabajooksurummude kestvuse üle nüüdisaegsete määrdeainete kasutamisel (väga huvitav teema iseenesest!)? Või arutelusid selle üle, kui kõrge peab olema ämblikrattal sõitva härrasmehe tsilinderkübara kõrgus, et vastaks ajastule... Toungue

Samas ei pruugi ma maakana muidugi aduda oma küsimuste kohatust kõrgklassi seltskonnas.... Rolleyes Foorumi kontekstis peaks kultuurile mittevastava umbrohu väljakitkumise eest vastutama administraatorid. Ning oma rikutuse tasemelt vaadates teevad nad suurepärast tööd. Cool
#26

Vastaks austatud kaasfoorumlasele, et küsimus on vaid foorumi pealkirjas!

Tervitab Veteran.
#27

(12-07-2015, 07:58 AM)v6sa Kirjutas:  
(11-07-2015, 09:05 AM)Veteran Kirjutas:     Selle peale tahaks klassikaliselt vastata, et mis nad siis tulevad meie õue peale...

Kas ma saan õigesti aru, et austet Veterani arvates peaks antud foorum keskenduma vaid kodaratega rattaid omavale tehnikale? Ehk saama neli kuni kuus asjalikku postitust nädalas, lisaks ost-müük-vahetus? Sad

MIKS ei näe ma "kohatuid" raske- ja kodutehnikapostitusi mattumas aktiivse teemaarenduse alla sõdadevahelisel ajal valmistatud jalgrataste vabajooksurummude kestvuse üle nüüdisaegsete määrdeainete kasutamisel (väga huvitav teema iseenesest!)? Või arutelusid selle üle, kui kõrge peab olema ämblikrattal sõitva härrasmehe tsilinderkübara kõrgus, et vastaks ajastule... Toungue

Samas ei pruugi ma maakana muidugi aduda oma küsimuste kohatust kõrgklassi seltskonnas.... Rolleyes Foorumi kontekstis peaks kultuurile mittevastava umbrohu väljakitkumise eest vastutama administraatorid. Ning oma rikutuse tasemelt vaadates teevad nad suurepärast tööd. Cool

Mis nendel kodutehnika postitustel viga on ?
Kas sul pole kodutehnikat mis aegaajalt vajab nokitsemist  või oled ise nii tark ja teed kõik puusalt korda ?
Minumeelest on see üks aktiivsemaid foorumeid, kuna siin kajastatakse kõike ! Olgu see siis vana või uus! 
Vähemalt abi saab: kasvõi tänapäevase moodsa hüpper/supper päikese energi valdkonnas.
Muidugi oleks ilus lugeda ainult vanast tehnikast aga tänapäeva moodne ajastu nõuab ka vähe moodsamat lähenemist, et ka noorem põlvkond hakkaks huvituma asjast peabki olema laiem lugemine.
Aga mida mina tean, ma ju suht uus.
#28

Ega polegi viga midagi. Mo meelest. Cool

Aga mõne meelest ei passi mitte auto-moto foorumis millestki autost või motost erinevast kirjutada. Toungue Kui jalgrattad välja jätta. Big Grin
#29

(12-07-2015, 21:52 PM)v6sa Kirjutas:  Ega polegi viga midagi. Mo meelest. Cool

Aga mõne meelest ei passi mitte auto-moto foorumis millestki autost või motost erinevast kirjutada. Toungue Kui jalgrattad välja jätta. Big Grin

Mõned aga ainult "millestki erinevast" kirjutavadki!
Aga olgu, minu poolest jäävadki nüüd edaspidi jalgrattad siit välja! Saan ilma nendest kirjutamata ja lugemata väga hästi hakkama, polnud ka minu idee ega tahtmine, et siia foorumisse jalgratta alafoorumi tegemine!
#30

esmaspäe ommuk vist.
a küll läeb üle.
enne siin velodest rääkimise lõpetamist tuleb kõigile juhatada sama pädev ja aktiivne ja maakeelne foorum veloküsimuste esitamiseks.
kui seukest viidet ei ole pakkuda, siis on keelatud siin foorumis suu kinni panemine.
nii lihtne see ongi.
Smile
#31

(01-07-2015, 00:18 AM)kass Kirjutas:  Saan ilma nendest kirjutamata ja lugemata väga hästi hakkama, polnud ka minu idee ega tahtmine, et siia foorumisse jalgratta alafoorumi tegemine!

Kõrgelt austatud seltsimees ksf Kass, sellise tegevuse palub kollektiiv koheselt lõpetada!

Kui Prussakov 100a hiljem iseseisvalt jalgratta leiutas siis kaudselt teeme sama asja ka meie siin. Kogu internet on 99% sama infot täis, aga meie leiutame seda kõike ise vahega, et me teame muust maailmast vägagi palju. Soovin, et see 1% on võimalikult kvaliteetne ja ainulaadne, millele lisab vürtsi postitaja isiksus.
#32

(13-07-2015, 09:35 AM)diesel Kirjutas:  ...
enne siin velodest rääkimise lõpetamist tuleb kõigile juhatada sama pädev ja aktiivne ja maakeelne foorum veloküsimuste esitamiseks.
kui seukest viidet ei ole pakkuda, siis on keelatud siin foorumis suu kinni panemine.
nii lihtne see ongi.
Smile

+1. Cool

Minu arvates mahub auto-moto alla palju. Loen hää meelega nii mootorrataste taastamisest, jalgrataste tuvastamisest kui kodutehnikast. Kui mõned varemkirjutanud minu kirjutistest mingit vildakivaatamist kodutehnika või ketivenituspinkide kohta välja lugesid, siis palun vabandust - nii see mõeldud polnud. Cool

Algas see teema ju halaga raskema (mitte raske-!) tehnika liigse esiletõusu üle. Jään endiselt seisukohale, et Auto-Moto foorumisse mahub kenasti ära kogu tehnikaampluaa. Kui kellelegi on iseehitatud traktorid või muu kasutehnika vastukarva, siis lihtsaim viis säärase info osakaalu vähendada on omale südamelähedasemat teemat aktiivselt viljeleda. Toungue

Mida mõned kaasfoorumlased ka kiiduväärsel viisil teevad. Olgu sääraseks näiteks või tibukollane Fiat. Cool

Mis aga puudutab austet ksf! Kassi, siis igasugused vihjed niigi kurdetavalt väheldaseks jäänud kirjatükide võimaliku lakkamise üle teevad sõltlased ettevaatlikuks... Sad
#33

(13-07-2015, 11:00 AM)v6sa Kirjutas:  Kui kellelegi on iseehitatud traktorid või muu kasutehnika vastukarva, siis lihtsaim viis säärase info osakaalu vähendada on omale südamelähedasemat teemat aktiivselt viljeleda. Toungue
Veel lihtsam, aega ja närve säästvam on endale huvi mittepakkuvad teemad lugemata jätta. Pole ju kohustust.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#34

No ....... asi edeneb.....
Hetkel on registreerunud 8,000 kasutajat.

Tervitagem meie uut pesamuna: Ppriit



#35

(24-07-2015, 21:26 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No ....... asi edeneb.....
Hetkel on registreerunud 8,000 kasutajat.

Tervitagem meie uut pesamuna: Ppriit




Edeneb, edeneb! See on Priidu mine kuritarvitamine ja ainult asja mitte jagavad ksf!-d võivad selle peale käsi hõõruda ja rahulolevalt niheleda! 21 minutit ja 45 sekundit seda pepriitu siia jagus, üldse tuleks 3/4 foorumlasi külma kõhuga siit ära kustutada ja vaadata, mis edsi saab! Toomas, võta need roosad prillid eest ära, aitab juba! See ei ole marksism-leninism, kus kvantiteedi elskaleerumine viis uuele kvaliteedile (teoorijas).
#36

No ma sain aru jah. Meie sinuga vist siin ainult kirjutamegi.... kahju küll. Big Grin
Kõige selle peale tahaks kohe ühe loodusepildi üles panna aga kahjuks väljas pime ja hetkel jääb asi pooleli..... aga homme jätkame.
#37

Kvantiteedi muutumisest kvaliteediks ei ole ma kunagi aru saanud, loll ilmselt ja ühiskonnaõpetuse õpetajaga sai sel teemal kaheksakümnendatel piike murtud. Foorum iseenesest on tarvitamiskõlbulik, jäta nüüd ometi järgi see tänitamine!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#38

Vähem möla, pikem samm, ja nüüd kõik tööle tagasi!

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
#39

(30-07-2015, 23:50 PM)kass Kirjutas:  
(24-07-2015, 21:26 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No ....... asi edeneb.....
Hetkel on registreerunud 8,000 kasutajat.

Tervitagem meie uut pesamuna: Ppriit




Edeneb, edeneb! See on Priidu mine kuritarvitamine ja ainult asja mitte jagavad ksf!-d võivad selle peale käsi hõõruda ja rahulolevalt niheleda! 21 minutit ja 45 sekundit seda pepriitu siia jagus, üldse tuleks 3/4 foorumlasi külma kõhuga siit ära kustutada ja vaadata, mis edsi saab! Toomas, võta need roosad prillid eest ära, aitab juba! See ei ole marksism-leninism, kus kvantiteedi elskaleerumine viis uuele kvaliteedile (teoorijas).

hee, kass tegi kirjavea
ära ootasin Big Grin
mitu aastat ootasin Big Grin

eriteade miilitsatele:
õige on "teoorias"

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#40

Eksimine on inimlik!
Kes siin töötab?  Me ikka lõbutseme siin. Big Grin  
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne