Seiklusminister, ZAZ 968A, 1978
#21

Jah, olid vahevõrud värgid-särgid kooperatiivide ajastul. Nüüdseks ajalugu, sest nagu mainisin - poelettidel asjad avalikult olemas.
Ise sai nõuka-aja lõpus süsteem sedasi kohendatud, et nii halogeenidelt kui tavalistelt pirnidelt eemaldasin võrud ja jootsin siis R2 võrud H4 pirnidele. Paras nikerdamine oli ja korralikult fookusesse oli juba keeruline sättida. Eks tiba nihkesse see asi kindlasti ka jäi, a vähemalt valgustus enese jaoks sai parem.
Vasta
#22

(25-05-2016, 18:07 PM)Seiklusminister Kirjutas:  Teema värskendamiseks olen huvitatud uutest klaasitihenditest terve ringi ulatuses. Hetkel on auto esituledes mingisugused igivanad pirnid. Seoses sellega tahtsin küsida, et mida peaks tegema et H4 peale üle minna?

R2 õige mark sinna. Sokkel õige aga pirn nagu H4. Fixusest saada ja enda sapakatel kasutusel



Vasta
#23

(26-05-2016, 06:34 AM)Jossu Kirjutas:  
(25-05-2016, 18:07 PM)Seiklusminister Kirjutas:  Teema värskendamiseks olen huvitatud uutest klaasitihenditest terve ringi ulatuses. Hetkel on auto esituledes mingisugused igivanad pirnid. Seoses sellega tahtsin küsida, et mida peaks tegema et H4 peale üle minna?

R2 õige mark sinna. Sokkel õige aga pirn nagu H4. Fixusest saada ja enda sapakatel kasutusel

Fixusest saab R2 halo. Hõõgpirni saab Tallinnas Akuandist, Volgast, Härmast ja muudest vene jupipoodidest.
Vasta
#24

oli mul kunagi sõjaveterani 968M 30 hj,

all žiguli rehvid - ideaalne mõõt,
esituledest vaheta element kaasaegse vastu juba H4 halogeeni pesa paigas, midagi ümber tegema ei pea - elemendid peaks olema sama suured kui volga mosse gaz tüüpi veokad jne.

H.
Vasta
#25

http://www.nettiauto.com/zaz/-/7991763

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#26

(31-05-2016, 01:54 AM)h2rra Kirjutas:  http://www.nettiauto.com/zaz/-/7991763

Hind on soomlastele tükimaad kallim. Pean tunnistama, et minus on tekkinud mingi haige huvi sapikate vastu. Ülepäeviti sirvin erinevaid kuulutusteportaale ja silma jäi üks selline isend. Tegemist siis elektrisapikaga. Kas keegi oskab selle auto kohta rohkem rääkida või teab midagi enamat. 

http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid...string=zaz

Lisaks jäid silma selle väsinud masina esituled. Kas tegemist on originaali või mingi omaloominguga?

http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid...string=zaz
Vasta
#27

Elektrimootoriga isend pole arvel, samuti on ta registris jätkuvalt kui bensiinil töötav auto. Seega müügihinnale peab lisaks arvestama veel vajaduse ümberehitus legaliseerida.

Ning: kui see auto ei oma legaalset liikumisõigust, siis kust on saadud sõiduulatus 60 km ühe laadimisega?

Halli esitule võrude doonoriks on K-750.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#28

(31-05-2016, 06:57 AM)Seiklusminister Kirjutas:  
(31-05-2016, 01:54 AM)h2rra Kirjutas:  http://www.nettiauto.com/zaz/-/7991763

 Pean tunnistama, et minus on tekkinud mingi haige huvi sapikate vastu. 

Mul endal on sama asi, jälgin seebikarpe ja muhkusid. Mulle endale meeldib just õhkjahutus ja seetõttu tõin omale 2 boksermootoriga prantslast, millest üks on täitsa sõitev, kuid teine tahab üpris palju keevitust saada. 
Vasta
#29

Täna tegin taas sapikaga sõitu. Sõit tõi auto värvimisest koju. Nüüd on vaja hakata autot komplekteerima ja saab nokkida sisu kallal. Mis lähiajal juhtus on näha siit:

Ühel mai kuu õhtul hakkas juhtuma:


[Pilt: 190516a.jpg]

[Pilt: 190516b.jpg]

[Pilt: 190516c.jpg]

[Pilt: 190516d.jpg]

[Pilt: 190516e.jpg]

Läks paar päeva ja olukord oli selline:


[Pilt: 270516a.jpg]

[Pilt: 270516b.jpg]

[Pilt: 270516c.jpg]

[Pilt: 270516d.jpg]


[Pilt: 270516f.jpg]


Ja juuni algus algas nii:


[Pilt: 300516b.jpg]

[Pilt: 300516c.jpg]

[Pilt: 300516e.jpg]

[Pilt: 300516f.jpg]

[Pilt: 300516g.jpg]


[Pilt: 300516i.jpg]

[Pilt: 300516j.jpg]

Nagu piltidelt ka nähtub, siis auto saab endale selge valge värvi. Värvitooniks sai kergelt elevandiluu

Hetkeseis on selline ja ootab veel liistude ja stangede paigaldamist. Siis saab ülevaatusele sõita.


[Pilt: 050616a.jpg]

[Pilt: 050616b.jpg]

[Pilt: 050616c.jpg]
Vasta
#30

Punane oleks ka lahe olnud minu meelest... Smile 

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#31

(09-06-2016, 09:20 AM)saarrand Kirjutas:  Punane oleks ka lahe olnud minu meelest... Smile 

Aga... Big Grin 
Vasta
#32

Lihtsalt huvipärast - kas pildid on tehtud ühe õhusüsteemidega tegeleva firma hoovis?
Jõudu

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#33

(09-06-2016, 15:59 PM)North Kirjutas:  Lihtsalt huvipärast - kas pildid on tehtud ühe õhusüsteemidega tegeleva firma hoovis?
Jõudu

Jah, on küll
Vasta
#34

Auto on nüüd koos ja ootab ülevaatusele minekut. Kus oleks Tallinnas vana autoga ülevaatusele üldse minna? Lisaks vajaksin autole ka tervet ringi vanakooli aknatihendeid, st neid kus ei käi kiilu sees. Kui kellelgi on seisma jäänud või on kuskil müügil näinud, siis võib julgelt märku anda. Järgmiseks on vaja uued rehvid, värvitud velgedele panna ja alla kruvida. Ja kas kellelgi on huvi mulle üks veokolmnurk meisterdada? Raha eest muidugi Smile


[Pilt: 120616a.jpg]

[Pilt: 120616b.jpg]

[Pilt: 120616c.jpg]

[Pilt: 120616d.jpg]

[Pilt: 120616e.jpg]

[Pilt: 120616f.jpg]

[Pilt: 120616g.jpg]
Vasta
#35

(09-06-2016, 10:29 AM)mossepower Kirjutas:  
(09-06-2016, 09:20 AM)saarrand Kirjutas:  Punane oleks ka lahe olnud minu meelest... Smile 

Aga... Big Grin 

Viimaseid pilte vaadates tuli koheselt see reklaam meelde  Big Grin 
Kena töö. Edu!
Vasta
#36

(15-06-2016, 06:40 AM)Seiklusminister Kirjutas:  Auto on nüüd koos ja ootab ülevaatusele minekut. Kus oleks Tallinnas vana autoga ülevaatusele üldse minna?  

Käisin just vana autoga ülevaatusel TRK-s Pirni tänaval. Väga hea mulje jäi.
Vasta
#37

Ahoiii.
Minule tehti Assakul korralik jäik ühenduspult,kui küsid teevad ka kolmnurga sulle valmis.
A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#38

Hei


Eile oli selline vahva päev, kus viisin auto ülevaatusele. Pesin ta ilusti puhtaks ja sõit viis mind läbi Pirita ja Lasnamäe Rae valda. Tee ääres kohtasin lehvitavaid, vilistavaid ja näppu viskavaid kaasliiklejaid. Igati vahva oli.

Ülevaatusel kiideti autot eest ja tagant, vaadati seest ja väljast. Peale ülevaatuse lõppu suri auto välja ja käima enam ei läinudki. Ülevaatuspunktist lahkus ta tallatakso abil ja jäi oma otsust ootama. Otsus oli karm ja aimatav. 39 aastane masin pole enam esimeses nooruses. Esiotsas on vaja reguleerida tuled ja vahetamist vajab üks shariir. Lisaks vajab peenhäälestust mootor, mis hetkel üleliia januselt bensiini rüüpab. Viimane oli ka mootori seiskumise põhjuseks. Näidik näitas rohkem kui pool paaki, aga paagis olid viimased aurud ja lõpuks polnud neidki.

Huvitav oli see, et OV-na märgiti ära passis vale värv ja auto kerenumber ei vasta metallist pirkal olevale. Just see viimane tekitab natuke segadust. Auto kapoti all on nii vin kood kui auto kere nr. Pirkal on ainult kere number. Passi on märgitud aga Vin kood. Ülevaataja sõnul ei saa nii olla ja ARK peab tegema passi märke, et autol on kere nr üks, vin kood teine. Teisel sapikal on täpselt samamoodi kirjas ja ülevaatusel probleemi ei ole nähtud.

Igaljuhul oli tore õhtu, sain lõpuks ka kanistriga 4 liitrit bensiini, et bensiinijaama veereda ja mahutasin sellele lisaks paaki 28 liitrit.

Peale tankimist võttis auto suuna Assakule, kus kunagi peale jaanipäeva peaks toimuma taas väike update. Muidu auto sõidab omal jõul ja pidurdab ka.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#39

Kuna ZAZ on karva vahetanud, enam ei punasta vaid lausa kaameks ehmatatud, siis oli ülevaataja eriti tähelepanelik. ARKis tuleb olla eriti tähelepanelik! On juhtunud, et VAZi ostes saad Saabi omanikuks Big Grin Saue ARK Big Grin
Vasta
#40

Tere!

Oli mul ka selline sapikas (reklaamflmis Taksopargi ristmiku pildil see paremal-tagapool helesinine). Sellel oli plekitükil kolm numbrit: kerenumber (kuzov), sašii number ja mootori number. Üks neist (vist kuzov) ühtis esipõlle tükil oleva numbriga.

Ülevaatuse onu vaatas keresse löödud numbrit ja passis olevat VIN koodi. Plekitükk teda ei huvitanud. Lihtsam on siis, kui need numbrid klapivad.

Muidu auto värvi kohta olen kuulnud midagi sellist: pea-asi et punane on, aga ega sel valgel ka midagi viga ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne