rämps osta.ee-s
#21

Jah,Osta kasutajad on kergesti tuvastatavad,eriti siis,kui juba kümme aastat istud sees ja tegutsed. Eesti on ka nii väike,et ostjadki oma sõbrad ja tuttavad. Ma juba algusest saati ei ole ennast varjanudki. Milleks. Nagunii saame kokku kunagi. Big Grin  Ja mul ei tule pähegi mingit sobi ega lollust tekitada. Kui klient millegagi rahul ei ole,eks siis arutame ja klatime. Kaup ju pildil näha,küsida saab kah ja keegi ei sunni ju rämpsu ostma. Olen ka eksinud ja olen võtnud seisukoha alati,et ma ennem kellegil nägu täis ei sõima,kui asi ikka kindel,et mina süüdi pole. Ja polegi vaja kedagi sõimata üldse. Kui olengi süüdi,eks ka tunnistan ausalt. No ja miks ma peaksingi keerutama ja valetama. Pole asjagi mille pärast.
On küll olnud mõned jamad suurrahvaga,kes üritavad minuga jubida. Üks isegi solvus,kui sinatasin. Big Grin  Mina kirjutasin tema emakeeles vastu aga temal pole aega minu emakeelt tunda..... Ja tahtis osta asja,mida mul pildil polnudki....
On ka ullikesi olnud,kes ostavad kallilt ja pärast hädaldavad. No mis mina sinna parata saan.
Olen eksinud ka vahest postikapi suurusega asja müües aga siiani on kõik hästi läinud,olen kapi suuremaks tellinud ja asi korras. Ja kui olekski klent õiendanud,ega see ju ometi müüdavat asja väiksemaks ei tee. Big Grin  Aga üldiselt on Ostas asi kontrolli all ja kord majas. Kui ikka sul õigus on siis vähemalt seal see õiglus ka kehtib.

T.
Vasta
#22

Oskan kodanik muskale öelda,et tasub teinekord juttu teha tuttavatega,kes ka ostas samasid asju ostavad ja küll näed,kuidas asjad hakkavad välja kooruma. Muidugi minul on seda lihtne öelda aga aja jooksul koorub teatud muster välja.

Küsimuste esitamine on kasulik aga kõik müüjad kaugeltki ei vasta või ei näe vaeva sellega. Enamus õnneks ikka näeb ja need,kellelt olen saanud vajaliku asja, nendelt ostan hea meelega veel miskit.Olgu öeldud,et ei ole valiv ja ainult uute asjade peale väljas.


Vasta
#23

Ja siis lastakse ostas müüa omavalitsuste jne. (kinnis)vara, kus osalejad saavad omavahel ilusti kokkuleppeid teha. Ja pärast lehes kirjutatakse, et mina olen kole kapitalist, kes seda teha ei lase. Oh hakkas kohe kergem Smile
Vasta
#24

Täna tuli müüjalt sipo neli eraldi teatist pisipakkidele (enamus raamatud). No kas ei võinud ilma minupoolse märkuseta  siis ühe pakina teele panna? Head pakkimist talle.
Vasta
#25

(20-03-2017, 13:54 PM)pen.skar Kirjutas:  Täna tuli müüjalt sipo neli eraldi teatist  pisipakkidele (enamus raamatud). No kas ei võinud ilma minupoolse märkuseta  siis ühe pakina teele panna?
See tuleks ikka alati eraldi kokkuleppida, sest inimeste soovid ja eelistused on erinevad ning müüjal on kõige õigem tegutseda iga konkreetse oksjoni ettenähtud juhiste järgi, et hilisemaid probleeme ja pretensioone vältida.
Aga lisaks kokkuleppele (asjad ühte pakki) saab ise järgmist teha: pärast e-kontoga maksmist ning pakiautomaadi aktiveerimist (kui kokkuleppel müüjaga puudub valikutes) saad koheselt ise panna et "pakk käes". Ma olen alati nii teinud kui eraldi esemeid soovin ühes pakis, jätan 1 oksjoni posti aktiivseks ja teistel panen et "pakk käes". Muidugi ka ütlen seda müüjale et teen nii.

Olen ise ka ühe ja sama müüja käest eri oksjonitel ostetud asjad lasknud saata ühe Tartu ja teise Pärnu kuna nii oli endal tarvis.
Muidugi jah kui kõik pakiautomaadid on pandud üks ja sama siis ju võiks küsida, et kas ühes pakis saata võib, sest nii ju ka müüjal endal tööd vähem.
Vasta
#26

Paljude ei tea,et kui on aktiveeritud transpordina Smartpost ja ostetavaid asju on mitmeid siis võite saata ühe paki,teiste kaupade uksekoodid jäävad lihtsalt õhku...... Ei ole kohustust saata.

T.
Vasta
#27

(18-03-2017, 13:08 PM)muska71 Kirjutas:  
(18-03-2017, 12:53 PM)omenaossi Kirjutas:  Mul hakkab tasapisi kopp ette tulema sellest, et PIDEVALT saan rämpsu. Kulla inimesed - ma pole eilane ja vanad asjad ei pea olema läikivad tänapäevased hiinakad, aga mille kuradi pärast te müüte kõveraid, kaustuskõlbmatuid ja üldse tehnilist rämpsu? Perse - kurat - kirjutage juurde siis, et on kõver jne. Võtad kilest kaks kahvlit ja mõlemal on toru kõver. Müüjad - olete opakad või? Jutt, et palju müüa ja kõike ei suuda jälgida - see toppige endale pärakusse. Ausõna - ebay on ausam, parem ja usaldusvääsem, kui see meie oma osta.ee, kus iga teine asi on fekaal kuubis.

kurb veel see,et kui julged komenteerida siis plokk peale.onumeelis üks selline,niikui midagi pisut teravamat küsid plokk..
Mnjahh... Kole mõelda kohe kuidas mõne inimese elus on nii palju ebaõnne... Mõelda vaid, hakkad mingit unicumi taastama ja ei saagi uusi osi! Minul on näiteks pooleli 1910 a Indiani taastamine ja kõik jupid olen saanud uued, alates käigukasti osadest kuni elektrijuhtmeteni välja. Mitte kohe ei tea kuidas minul siis sedamoodi vedanud on... Aga mul on kõigile ebaõnnerüütlitele hea ettepanek. Ärge tehke vanu asju! Tehke uusi! Uutele asjadele saab poest uusi juppe ja neid võib lausa topelt osta. Lastelastel ka midagi tulevikus ostas müüa. Ja ikkagi uued tutikad jupid, mitte mingid kõverad amordid... Asjakohane küsimus laiale ringile oleks veel see: "Keda pekstakse Eesti kirikutes valdavalt?" Häid oste!
Vasta
#28

(21-03-2017, 01:35 AM)willem Kirjutas:  Mnjahh... Kole mõelda kohe kuidas mõne inimese elus on nii palju ebaõnne... Mõelda vaid, hakkad mingit unicumi taastama ja ei saagi uusi osi! Minul on näiteks pooleli 1910 a Indiani taastamine ja kõik jupid olen saanud uued, alates käigukasti osadest kuni elektrijuhtmeteni välja. Mitte kohe ei tea kuidas minul siis sedamoodi vedanud on... Aga mul on kõigile ebaõnnerüütlitele hea ettepanek. Ärge tehke vanu asju! Tehke uusi! Uutele asjadele saab poest uusi juppe ja neid võib lausa topelt osta. Lastelastel ka midagi tulevikus ostas müüa. Ja ikkagi uued tutikad jupid, mitte mingid kõverad amordid... Asjakohane küsimus laiale ringile oleks veel see: "Keda pekstakse Eesti kirikutes valdavalt?" Häid oste!
vabandan kuid ei oska sealt väljamaalt tellida,seal paljud asjad soodsamad ka lisaks ja ega ikka kõike juppe mida pole juba 55 aastat enam toodetud lihtsalt pole enam uusi.täis joppamine kui tutika leiad kogematta.mina enam müüjale raha ei maksa ennem kui asja olulised defkad sõlmed lahti võtan ja kontrollin,et korras.
Vasta
#29

Kui poest asja ostate siis ju maksate selle eest? See on normaalne. Samuti tuleb maksta ka Ostas kauba eest. Kes väga väriseb võib ju deposiidi peale panna asja..... Kui midagist viltu läheb,pärast annab ju õiendada. Samas mind hämmastab,et mingi sendid pannakse deposiidi peale... Big Grin  Võibolla harjumuse asi. Kartke ikka suuremaid summasid. Kes see sentidega ikka petma hakkab. Aga maksta tuleb,isegi rämpsu eest. Nii on õige. Big Grin Minu tõde siis.....
Vasta
#30

Pean siiski vabandust paluma oma eilse, pisut iroonilise prääksatuse pärast (eks tarbitud alkoholil oli selles oma osa)
Aga iseenesest on tüssatasaanute mure täiesti mõistetav. Olen ju minagi kunagi noore ja algaja vanatehnikahuvilisena kõik selle omal nahal läbi elanud. Aga kirjutan hoopis selleks et pisut saladuseloori kergitada, sest nii mõnelgi võis tekkida täiesti põhjendatud küsimus, et kust ta siis neid uusi Indiani juppe ostab  (PS. Ja mitte replikad vaid originaalid!!) ?!
 Zuzdali linnas on Lomonossovi ja K. Marxi tänava ristmikul üks tšainaja, nimi oli tal minu mäletamist mööda KUHNJA vms. (millised jumalikult maitsvaid tšeburekke seal valmistatakse! mmm...) selle vastas üle tee on postkontor ja vot selle postkontori kõrval on sissepääs vanasse tsiviilkaitse varjendisse. OI!! See on vanatehnikahuvilise meka!!
 500 M2 on täis kõikvõimalikke vanatehnika juppe! Tahad saada musta karpi? Aga palun! Kas viisnurgaga või ilma? Tahad saada M-ile silindripead? Ole lahke, ostes vasaku saad parempoolse pealekauba!  Jne. jne. Kaks aastat tagasi kui seal viimati käisin müüdi seal "PMZ" ja "KRASNÕI OKTJABRI" porilaudasid lausa värvi järgi, musta kirsipunast ja rohelist!!
 Selle kuu lõpus ja järgmise kuu alguses ongi plaan taaskord seda kauplust külastada. Buss väljub Rahvusraamatukogu eest reedel 31 märts kell 8.00. kohal ollakse laupäeval 01. aprill kell 8.00. Kuna pood on lahti vene kombe kohaselt kl. 9.00-16.00 siis saab tunnikese seal tšainajas tšeburekkidega oma keha kinnitada ja kes soovib võib koju telegrammi saata, et sõit läks korda ja olen ilusasti kohal ja et pane Pontule krõbinaid ette või muud seesugust mis just kellelgi on
 Tagasi hakatakse sõitma samal päeval kl 18.00 ja pühapäeva õhtul ollakse rõõmsate ja õnnelikena tagasi oma armsa kodumaa pinnal, seal samas kust sõit algaski.
 NB! Kuna tegemist on soomlaste korraldatud üritusega siis piletite broneerimist EI TOIMU! Kõik toimub elava järjekorra alusel, Maksmine sularahas. Edasi tagasi sõit maksab 175.-€, kohtade arv on piiratud. Nädal tagasi oli vabu kohti 50 kohalises bussis veel 28
 Kordan veel üle:
31.03.2017 kl. 8.00 Rahvusraamatukogu ees Soome registrimärgiga helebeež buss, mille külgedele on kirjutatud suurelt PEURA. KOHTADE ARV ON PIIRATUD!!!
Vasta
#31

Venemaale viisat vaja ja see asi vist ei käi väga kiirelt? Rolleyes
Vasta
#32

(21-03-2017, 10:15 AM)willem Kirjutas:  Pean siiski vabandust paluma oma eilse, pisut iroonilise prääksatuse pärast (eks tarbitud alkoholil oli selles oma osa)
Aga iseenesest on tüssatasaanute mure täiesti mõistetav. Olen ju minagi kunagi noore ja algaja vanatehnikahuvilisena kõik selle omal nahal läbi elanud. Aga kirjutan hoopis selleks et pisut saladuseloori kergitada, sest nii mõnelgi võis tekkida täiesti põhjendatud küsimus, et kust ta siis neid uusi Indiani juppe ostab  (PS. Ja mitte replikad vaid originaalid!!) ?!
 Zuzdali linnas on Lomonossovi ja K. Marxi tänava ristmikul üks tšainaja, nimi oli tal minu mäletamist mööda KUHNJA vms. (millised jumalikult maitsvaid tšeburekke seal valmistatakse! mmm...) selle vastas üle tee on postkontor ja vot selle postkontori kõrval on sissepääs vanasse tsiviilkaitse varjendisse. OI!! See on vanatehnikahuvilise meka!!
 500 M2 on täis kõikvõimalikke vanatehnika juppe! Tahad saada musta karpi? Aga palun! Kas viisnurgaga või ilma? Tahad saada M-ile silindripead? Ole lahke, ostes vasaku saad parempoolse pealekauba!  Jne. jne. Kaks aastat tagasi kui seal viimati käisin müüdi seal "PMZ" ja "KRASNÕI OKTJABRI" porilaudasid lausa värvi järgi, musta kirsipunast ja rohelist!!
 Selle kuu lõpus ja järgmise kuu alguses ongi plaan taaskord seda kauplust külastada. Buss väljub Rahvusraamatukogu eest reedel 31 märts kell 8.00. kohal ollakse laupäeval 01. aprill kell 8.00. Kuna pood on lahti vene kombe kohaselt kl. 9.00-16.00 siis saab tunnikese seal tšainajas tšeburekkidega oma keha kinnitada ja kes soovib võib koju telegrammi saata, et sõit läks korda ja olen ilusasti kohal ja et pane Pontule krõbinaid ette või muud seesugust mis just kellelgi on
 Tagasi hakatakse sõitma samal päeval kl 18.00 ja pühapäeva õhtul ollakse rõõmsate ja õnnelikena tagasi oma armsa kodumaa pinnal, seal samas kust sõit algaski.
 NB! Kuna tegemist on soomlaste korraldatud üritusega siis piletite broneerimist EI TOIMU! Kõik toimub elava järjekorra alusel, Maksmine sularahas. Edasi tagasi sõit maksab 175.-€, kohtade arv on piiratud. Nädal tagasi oli vabu kohti 50 kohalises bussis veel 28
 Kordan veel üle:
31.03.2017 kl. 8.00 Rahvusraamatukogu ees Soome registrimärgiga helebeež buss, mille külgedele on kirjutatud suurelt PEURA. KOHTADE ARV ON PIIRATUD!!!
Äkki saab sulle nimekirja kaasa anda mida vajan. 
Viisat niikiiresti kahjuks ei saa, kui üldse saan.
Indiani juppe ei vaja aga midagi võiks osta küll.
Vasta
#33

Seoses selle rämpsuga osta.ee-s tuli meelde selline lugu, et ...
kaks emast kassi (Andke andeks, ei ole meie kassiga miskit pistmist) istuvad aiaposti otsas ja arutavad maailma asju. Üks ütleb: see naabermaja hoov on üks väga jube koht, niikui nina sinna pistad, nii kohe vägistavad ära. Teine vastab, et  - täitsa nõus , väga jube, ainult vägistavad. Esimene ütleb : kurat, kuus korda on juba vägistatud. Homme lähen jälle.
Vasta
#34

(21-03-2017, 21:38 PM)Raudpats Kirjutas:  Seoses selle rämpsuga osta.ee-s tuli meelde selline lugu, et ...
kaks emast kassi (Andke andeks, ei ole meie kassiga miskit pistmist) istuvad aiaposti otsas ja arutavad maailma asju. Üks ütleb: see naabermaja hoov on üks väga jube koht, niikui nina sinna pistad, nii kohe vägistavad ära. Teine vastab, et  - täitsa nõus , väga jube, ainult vägistavad. Esimene ütleb : kurat, kuus korda on juba vägistatud. Homme lähen jälle.

Järgnev lugu küll pigem naljanurga teema, aga eelmise posti jätkuks sobib ideaalselt

Ma ei tea, kui paljud teist teevad oma sisseoste supermarketites, aga mõtlesin, et hoiatan teid, et teiega ei juhtuks see, mis juhtus minuga. Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. 
Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega kahekümnendates neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi. Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju. Muidugi oled nõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. 
Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti. 

Asi tundub olevat organiseeritud ja laialt levinud. Minugi rahakott varastati esmaspäeval, teisipäeval, kaks korda kolmapäeval, eile ja ilmselt varastatakse ka täna. 

Seega olge ettevaatlikud!!!
Vasta
#35

(18-03-2017, 12:53 PM)omenaossi Kirjutas:  Mul hakkab tasapisi kopp ette tulema sellest, et PIDEVALT saan rämpsu. Kulla inimesed - ma pole eilane ja vanad asjad ei pea olema läikivad tänapäevased hiinakad, aga mille kuradi pärast te müüte kõveraid, kaustuskõlbmatuid ja üldse tehnilist rämpsu? Perse - kurat - kirjutage juurde siis, et on kõver jne. Võtad kilest kaks kahvlit ja mõlemal on toru kõver. Müüjad - olete opakad või? Jutt, et palju müüa ja kõike ei suuda jälgida - see toppige endale pärakusse. Ausõna - ebay on ausam, parem ja usaldusvääsem, kui see meie oma osta.ee, kus iga teine asi on fekaal kuubis.

Oli mul kah üks klient kes ostis minu käest ebays 2006 aasta POLO mootori aju
17€ eest millel immo sees ,mida pidi programeerima.Tüüp arvas et ma
peaks selle raha eest veel esinduses programeerima kah ,90€ aga rahunes maha
äkki saadaks talle kohe uue auto selle raha eest.
Teine tüüp ostis S4 peeglid ideaalses korras 214€ Kaup käes hakkas mind
ähvardama advokaadiga et paremal peeglil oli inglis keelne kiri Usa variant....
mida ei olevat piltidelt näha olnud,,
sai kuskilt vist parema hinnaga ja hakkas asi vaevama.Pöhjus vaja ju leida..
10-15€ asjadega olen ise kah vähe tünni saand aga panin nad prügi kasti,
ei viitsi selle raha eest küll pead vaevata.............

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#36

(18-03-2017, 13:26 PM)mlsluik Kirjutas:  Ja mis see üldse siia foorumisse puutub?  Rolleyes Toungue
Just. Sestap ka siinne (emotsioonilainel tekkinud?) teema jalgrattarubriigist testimise alla kolis.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#37

Õhtust foorumlased.Keegi kodanik opas-opas müüb ostas puurpinke puhas made in Germani nimi EUROTEK "tõsine tööriist" 1450w puur kuni 16mm ja puha.Tegelikult metalli puurides 10mm puuriga tahab ära surra .Pingi alus ja kruustangide alus on stantsitud paksemast plekist sammas on sama paks kui summuti toru kõik see kupatus  läheb puurimise ajal köveraks nagu indiaanlase vibu.Padrun on pool hambutu võtmega kinni ega lahtikeerata pole võimalik ja kruustangid ja korpus on tehtud materjalist mida meil kutsutakse hitleri s...,k.Niiet nagu keegi siin foorumis juba ütles et puhas kirvetöö mitte ühtegi peitli jälge.
Vasta
#38

(15-07-2017, 00:11 AM)rein74 Kirjutas:  Õhtust foorumlased.Keegi kodanik opas-opas müüb ostas puurpinke puhas made in Germani nimi EUROTEK "tõsine tööriist" 1450w puur kuni 16mm ja puha.Tegelikult metalli puurides 10mm puuriga tahab ära surra .Pingi alus ja kruustangide alus on stantsitud paksemast plekist sammas on sama paks kui summuti toru kõik see kupatus  läheb puurimise ajal köveraks nagu indiaanlase vibu.Padrun on pool hambutu võtmega kinni ega lahtikeerata pole võimalik ja kruustangid ja korpus on tehtud materjalist mida meil kutsutakse hitleri s...,k.Niiet nagu keegi siin foorumis juba ütles et puhas kirvetöö mitte ühtegi peitli jälge.

Mis oli asja hind????

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#39

16 mm-ga puitu või plastikut puurida peaks ikka kannatama? Ilmselt ei olnud öeldud, et terast peaks saama sellise puuriga puurida? Rolleyes
Vasta
#40

(15-07-2017, 00:19 AM)impreza Kirjutas:  
(15-07-2017, 00:11 AM)rein74 Kirjutas:  Õhtust foorumlased.Keegi kodanik opas-opas müüb ostas puurpinke puhas made in Germani nimi EUROTEK "tõsine tööriist" 1450w puur kuni 16mm ja puha.Tegelikult metalli puurides 10mm puuriga tahab ära surra .Pingi alus ja kruustangide alus on stantsitud paksemast plekist sammas on sama paks kui summuti toru kõik see kupatus  läheb puurimise ajal köveraks nagu indiaanlase vibu.Padrun on pool hambutu võtmega kinni ega lahtikeerata pole võimalik ja kruustangid ja korpus on tehtud materjalist mida meil kutsutakse hitleri s...,k.Niiet nagu keegi siin foorumis juba ütles et puhas kirvetöö mitte ühtegi peitli jälge.

Mis oli asja hind????

see siis äkki https://osta-ee.postimees.ee/puurpink-95...=frontpage

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne