Mazda Marella/1300 FA3TS 1974. a.
#41

Uuendan siis teemat ka veidi. Auto nüüd suveperioodil igapäevaselt sõidus. Eks igasugu pisinäppimisi on vahepeal olnud, alates piduritest kuni karpa düüsideni ning ilmselgelt on neid veel, kuid juba olen töö vilju nautimas Big Grin

Argo
Vasta
#42

(17-02-2017, 09:27 AM)argo7up Kirjutas:  Mazdas on nüüd must vaip. Kuna aeg oli juba hiline, jäi lõpupilt tegemata, aga esimese vasika kohta tuli väga hästi välja. 
Mingi hetk lasen vaipadele servad õmmelda, siis panen ka pigi ja liimin vaiba korralikult kinni.

Argo


Mis vaipa täpsemalt kasutasite ning kust seda leida võiks ?
Vasta
#43

Kui päevad veel valgemaks venivad, siis saab mõne pildi ju tagantjärelegi teha?:p
Seestpoolt muusikamasinat tahaks ka näha - kas õnnestus leida enamvähem ajastukohane, mis oleks ka kasutuseks piisavalt toimiv ja mugav?
Vasta
#44

(30-03-2017, 14:59 PM)ozek Kirjutas:  
(17-02-2017, 09:27 AM)argo7up Kirjutas:  Mazdas on nüüd must vaip. Kuna aeg oli juba hiline, jäi lõpupilt tegemata, aga esimese vasika kohta tuli väga hästi välja. 
Mingi hetk lasen vaipadele servad õmmelda, siis panen ka pigi ja liimin vaiba korralikult kinni.

Argo


Mis vaipa täpsemalt kasutasite ning kust seda leida võiks ?

Mul töökojas on põrandavaipa musta värvi. Sama vaip mida kasutatakse Volvode ja Jaguaride sisude tegemisel. Kui huvi, siis võta privas ühendust.
Vasta
#45

Jaa, teen peagi uusi pilte  Smile
Vaibaga on selline lugu, et olin juba varem jõudnud selgusele, et ilmselt proovin selle ise teha, kui mingi hetk mingi materjali asja proovimiseks olen leidnud. Well, how hard can it be! Niisiis sattusingi üks õhtu sõpradele garaaži külla, kus härral vedeles paar rulli kõlarikatte materjali, tegime kauba ära, sain rulli, piisavalt et natuke ka nahka teha. Parasjagu oli õhtul ka vaba aega.
Ja nii sattusidki kokku kolm vajalikku põhikomponenti - pealehakkamine, materjal ja aeg. Tehtud.
Muusikamasinaks on Roadstari kassetikas  2x25w, hääl tuleb armatuurlaua pealt, kõlarist. Kesksagedust mängib hästi, madalat ega kõrget ei ole Big Grin

Argo
Vasta
#46

Kui kellelgi vedeleb 165/65, 175/60, 195/65 r13 rehve, siis olen pakkumistele avatud. Tahaks taha midagi laiemat ning ette midagi madalama profiiliga, sest kui autot 2" jagu madaldada tahan, siis pöörates hakkab esirehv vasti tiiba käima.
Aga esialgne plaan põhjale ka pigi panna, kannan vist maha, sest auto on ka selleta uskumatult vaikne ning siis säilib ka hea ülevaade põhja korrasoleku üle vaid vaipa kergitades.
Ja esirataste laagrid tuleb ära vahetada, kurvides annavad endast märku. Ilmselt võtan need soome marella sillast, sest sinna said uued vahetult enne mahakandmist.

Argo
Vasta
#47

Tegin makita madalduse, nina oli ikka liiga püsti, ratta ja koopa vahele võis rusika sista. 
Tagasilla ja lehtvedrupaki vahele pistan ka klotsid varsti, kui pikemad klambrid olemas.
[Pilt: 20170407_124913.jpg]
Vasta
#48

Väärt teema, isegi nähtud seda vinget liikurit linna peal, näeb igati eeskujulik välja. Edu toimetamistel !
Vasta
#49

Ma tänan! 
Nüüdseks ka tagasillal umbes -30mm ja ise olen sigarahul Big Grin
Alates eilsest jäi see mul ainsaks liikuriks, nii et tõepoolest, muretuid kilomeetreid mulle! Big Grin

Argo
Vasta
#50

(15-04-2017, 12:37 PM)argo7up Kirjutas:  Ma tänan! 
Nüüdseks ka tagasillal umbes -30mm ja ise olen sigarahul Big Grin
Alates eilsest jäi see mul ainsaks liikuriks, nii et tõepoolest, muretuid kilomeetreid mulle! Big Grin

Argo

[Pilt: 20170414_174741.jpg]
Vasta
#51

Tere.
Oleks pakkuda seisma jäänud kaks rehvi Fulda Carat Assuro 175/50R13.
kontakt 5217914
Pildid meilile kui vaja.
Vasta
#52

(15-04-2017, 12:37 PM)argo7up Kirjutas:  Alates eilsest jäi see mul ainsaks liikuriks, nii et tõepoolest, muretuid kilomeetreid mulle! Big Grin

Paar päeva tagasi liikus selline 109 numbriga Telliskivi Rimi juures. Touaregi mehed kukkusid rooli tagant välja.
Kõik vahtisid kaelad kõveraks, et mis see veel on... Toungue
Mina ka.
Vasta
#53

Tõsi, liigun suht igapäev seda marsruuti. Praegu naudin töö vilju ja kogun vaid kilomeetreid, midagi uut ja huvitavat lisada polegi  Smile

Argo
Vasta
#54

Väga lahe pill, linnavahel hakkab kaugelt silma Rolleyes  Rehvimõõdust pakuks välja veel 185/60 R13 mis endal Lada all käigus on. Uue tüki hind on tegelikult nii odav et igasugune vanade rehvide otsimise isu on mul küll kadunud.
Vasta
#55

(17-04-2017, 13:03 PM)argo7up Kirjutas:  Praegu naudin töö vilju ja kogun vaid kilomeetreid, midagi uut ja huvitavat lisada polegi  Smile

Argo

[Pilt: Picture_150.jpg]

Aga ma saan uhkeldada,et olen näind,kuhu pole isegi omanik ligi saand  Big Grin Oluline on,et ikka kestaks,vbl.nüüd kui selline ette võtta,teeks veidi teisiti...
Vasta
#56

Tõsi tõsi, tuleb tunnistada, et ka mulle meeldivad põhjaaluse pildid väga Big Grin Mell tegi head tööd!
Vasta
#57

See oli vist kõige haigem tegevus,kus sai seda mastiikat leotatud bensiini jm.keemiaga enne liivapritsi
[Pilt: Picture_035.jpg]
Vasta
#58

Tihtipeale hargneb tehases pandud ja kivistunud mastiks suruõhuga. Uups, see pole see teema, pikk arutelu ebasoovitav.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne