Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Kas kellegil juhtub olema vedelemas/üle ühte Pioneer automaki esipaneeli. Sain endale odava raha eest raadio, konksuks ainult see, et paneeli njetu. Makiks pioneer DEH4600BT. Ebays paar tükki on, aga liiga rämeda hinnaga või ei klapi korralikult. Kahju sellist makki raisku lasta.

Almost Again

(20-05-2017, 10:23 AM)Necro Kirjutas:  Sain endale odava raha eest raadio, konksuks ainult see, et paneeli njetu.
Ega raadiol auto armatuuri tükke küljes olnud? "Odavmüüjatel" läheb vahest mahamonteerimisega kiireks kui signa lõugab.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(16-05-2017, 22:15 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Õhtust!

Kellel on pakkuda sellist raudratast nagu pildil. Läbimõõt-35 cm.

Või teab keegi kustkohast vene tehnika küljest selline asjandus pärit on.
Tänan.

tel. 56 95 60 13

See vist RS-09 kartulirootori ratas.

(20-05-2017, 21:20 PM)weldman Kirjutas:  
(16-05-2017, 22:15 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Õhtust!

Kellel on pakkuda sellist raudratast nagu pildil. Läbimõõt-35 cm.

Või teab keegi kustkohast vene tehnika küljest selline asjandus pärit on.
Tänan.

tel. 56 95 60 13

See vist RS-09 kartulirootori ratas.

Uskumatu. Täitsa olemas ja ei teadnud siiani kust pärit. Tänud!
Kas kellegil on pakkuda? Big Grin

T.

(20-05-2017, 22:02 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:   Täitsa olemas ja ei teadnud siiani kust pärit. Tänud!
Kas kellegil on pakkuda? Big Grin

T.

Pilti vaadates tekib küsimus - misasi seal järgitegematu on? Loomulikult on mugavam kellegi utiilist paariline leida.
Aga ikkagi...
 Siuke lihtne ümmargune asi ja miks ta peab just täpselt seesugune olema?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(20-05-2017, 22:47 PM)Marko Kirjutas:  Pilti vaadates tekib küsimus - misasi seal järgitegematu on? Loomulikult on mugavam kellegi utiilist paariline leida.
Aga ikkagi...
 Siuke lihtne ümmargune asi ja miks ta peab just täpselt seesugune olema?

Oota natuke,homme panen pildi üles ja siis saad isegi aru miks ma samasugust otsin.

T.

(20-05-2017, 22:51 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(20-05-2017, 22:47 PM)Marko Kirjutas:  Pilti vaadates tekib küsimus - misasi seal järgitegematu on? Loomulikult on mugavam kellegi utiilist paariline leida.
Aga ikkagi...
 Siuke lihtne ümmargune asi ja miks ta peab just täpselt seesugune olema?

Oota natuke,homme panen pildi üles ja siis saad isegi aru miks ma samasugust otsin.

T.

Jah, uskumatu, mida progress ja liberaalne majanduspoliitika teeb!  Sad Kas on tõesti tegemist selle sama Talupojaga, eluülikooli õppejõuga, kes oma väikeste, ütleme, veidi määrdunud kätukestega, ehitas üles mitte millestki ühe puust veoautu? Kes saadab oma valitud tutvusringkonda kuuluvatele tegelastele plastikpurgis tavotti ja pappkarbis küpsiseid? Mis on saanud, mis on juhtunud evolutsiooni hammasrataste vahelt läbi käies? Kuhu on jäänud taastatud mersud, opelkapianid, besaa motikad jms? 
Toomas, mina aitan Sind! Kas tahad - teen Sulle salapärasest materjalist plasteliin uue, samaväärse või isegi parema ratta? Või lõika pühalt pärnapuult läbimõõduga ca 35 cm Sulle vajaliku ketta ja kasepuult vajaliku hargi? Või lasen lõigata kaks metallist (st terasest) ketast, lasen need mööda perimeetrit läti venelastel kokku keevitada ja puhun siis suruõhuga vajalikku mõõtu laiali? Mida teha, kuhu joosta?  Sad

Hee, kiisu rajal...
Mitmes struguraš laual on?
Drugoi ras
nii tore tegelt et jälle kaasa mängid

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(20-05-2017, 23:16 PM)Marko Kirjutas:  nii tore tegelt et jälle kaasa mängid

Jah, selle mängu ilu ongi selles, et kui keegi teine vastu ei mängi, siis Sina ikka ei suuda vastu pidada....
Ja arvesta, et see on lihtsalt minu  hetkeline nõrkuse hoog, asi on minu asjatundmatu silma jaoks juba väga viltu hakanud jooksma, aga peaasi, et Teil endil lõbus on! Nii et, laske edasi... Mina saan kaineks, aga Teil ilmselt ei ole loota midagi?

(20-05-2017, 23:24 PM)kass Kirjutas:  
(20-05-2017, 23:16 PM)Marko Kirjutas:  nii tore tegelt et jälle kaasa mängid

Jah, selle mängu ilu ongi selles, et kui keegi teine vastu ei mängi, siis Sina ikka ei suuda vastu pidada....
Ja arvesta, et see on lihtsalt minu  hetkeline nõrkuse hoog, asi on minu asjatundmatu silma jaoks juba väga viltu hakanud jooksma, aga peaasi, et Teil endil lõbus on! Nii et, laske edasi... Mina saan kaineks, aga Teil ilmselt ei ole loota midagi?

Ma olen kogu oma selles portaalis olemise aja jooksul ainult üks kord hommikul üle vaadates ühe postituse ära kustutanud. Kas võid samaga vastata?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(20-05-2017, 23:36 PM)Marko Kirjutas:  
(20-05-2017, 23:24 PM)kass Kirjutas:  
(20-05-2017, 23:16 PM)Marko Kirjutas:  nii tore tegelt et jälle kaasa mängid

Jah, selle mängu ilu ongi selles, et kui keegi teine vastu ei mängi, siis Sina ikka ei suuda vastu pidada....
Ja arvesta, et see on lihtsalt minu  hetkeline nõrkuse hoog, asi on minu asjatundmatu silma jaoks juba väga viltu hakanud jooksma, aga peaasi, et Teil endil lõbus on! Nii et, laske edasi... Mina saan kaineks, aga Teil ilmselt ei ole loota midagi?

Ma olen kogu oma selles portaalis olemise aja jooksul ainult üks kord hommikul üle vaadates ühe postituse ära kustutanud. Kas võid samaga vastata?

Jah, ma võiks põhimõtteliselt sellise asjaga hakkama saada, aga selleks peaksin ma sel hommikul ikka väga täis veel olema... Siiani ma sellist taktikat praktiseerinud ei ole, selles kustutamiseks on mul siin foorumis spetsiaalsed mehed, mingid l-vaderid või administratormoderaatorid või muidu mulgid. Minu mõte on selline, et julged teha - julge tunnistada, st pole vaja pärast midagi ilustada või parandada, kriminaalkoodeks ka ei arvestanud "omal ajal" joobes tehtud tegusid kergendava asjaoluna, vaid just raskendavana, ilmselt praegu on sama moodi. Ja kes ksf!-dest on mind üldse joobnud olekus näinud? (va ksf! Illi123 ja ksf! Armex?) Vb ma olen hoopis täiskarskane?

(20-05-2017, 23:08 PM)kass Kirjutas:  Jah, uskumatu, mida progress ja liberaalne majanduspoliitika teeb!  Sad Kas on tõesti tegemist selle sama Talupojaga, eluülikooli õppejõuga, kes oma väikeste, ütleme, veidi määrdunud kätukestega, ehitas üles mitte millestki ühe puust veoautu? Kes saadab oma valitud tutvusringkonda kuuluvatele tegelastele plastikpurgis tavotti ja pappkarbis küpsiseid? Mis on saanud, mis on juhtunud evolutsiooni hammasrataste vahelt läbi käies? Kuhu on jäänud taastatud mersud, opelkapianid, besaa motikad jms? 
Toomas, mina aitan Sind! Kas tahad - teen Sulle salapärasest materjalist plasteliin uue, samaväärse või isegi parema ratta? Või lõika pühalt pärnapuult läbimõõduga ca 35 cm Sulle vajaliku ketta ja kasepuult vajaliku hargi? Või lasen lõigata kaks metallist (st terasest) ketast, lasen need mööda perimeetrit läti venelastel kokku keevitada ja puhun siis suruõhuga vajalikku mõõtu laiali? Mida teha, kuhu joosta?  Sad

Ära jookse kuhugi. 
Tunnistan ausalt üles,ei ole minul kahju,kui keegi minult küpsiseid või tavotti saab. Big Grin
Tegelikult oli mul üsna tõsi taga,sest sugulase kartulipanekumassinaga igal aastal jamad. Originaalis kadunud meistri Juhani ehitatud massin oli lausa ühel rattal mis asus ees. Kuna aastad pole vennad siis oli vaja üks ratas taha panna. Kuna oli veel see aeg,kui kõik hoidsid hammaste ja küüntega oma varanatukesest viimast jõuraasu kasutades kinni,ei saanud ma kuskilt midagi vaid pidin tegema sellest,mida võtta oli.

[Pilt: 2496559758e164_l.jpg]



[Pilt: 24965599450f8f_l.jpg]

Mõni päev tagasi panin siis selle RS sakslase kartulirootori tugiratta paika. Vahepeal oli plaan see keskmine ratas panna teisele poole aga ei taha tervet asja lõhkuda. Tuli teine igavene välja...  Rattaid on vaja selleks,et asi korralikult toimiks. Hetkel oli asi paremaks läinud,ei kõõlu niipalju enam. Naabrimehe katsepõllul oli asi juba kontrollitud.
No ega pole maailmast need rattad kadunud,plastiliinist ja kassi karvu täis rattaid hetkel ära paku! Big Grin
Aga kõik minu besad ja uupelid ja mersud ootavad minu musti pisikesi käpakesi. Ja kui ma hakkaks siin igasuguseid huioobinaid järgi tegema,ei jõuagi kunagi nende tõeliste harulduste juurde... Wink Tahan minna kergema vastupanu teed ja ootan,et keegi mulle samasuguse ratta eraldaks kasvõi tavõti või kultivaatori piide eest....
Kartilipanek tulemas.
Aga jah,eila sain oma esimese selleaastase sahmaka päikest kätte mis mu tervise veidikeseks rivist välja lõi. Põhjus arvatavasti selles,et ma ei ole veel suveajale jõudnud üle minna. Nii ütles kunagi mu kadunud kiropraktikust onu Arno. Korra tal isegi õnnestus mind suveajale üle aidata.

(20-05-2017, 23:24 PM)kass Kirjutas:  ... see on lihtsalt minu  hetkeline nõrkuse hoog, asi on minu asjatundmatu silma jaoks juba väga viltu hakanud jooksma, aga peaasi, et Teil endil lõbus on! Nii et, laske edasi... 
Ei ole viltu midagi. Keskmine AMF-i teema ongi nagu muistsete saarlaste mereretk: "Tuul sai otsa ning edasi läksime suure mölaga!"  Big Grin
Üht-teist tarka kuuleb siin ikka ka. Viimastest postitustest sain teada, et Talupoeg pakub suupisteks tavotikattega küpsiseid ning foorumis pesitseb salapärane ja kuri I-vader, arvatavasti Darth Vaderi elus olev sugulane. Kui siia lisada ARK-is registreeritud veok, mis täismassi piires püsimiseks kogu aeg heeliumiga täidetud õhupalle peab vedama, siis siin on ikka kuramuse põneva info koht!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(21-05-2017, 19:00 PM)Basilio Kirjutas:  
(20-05-2017, 23:24 PM)kass Kirjutas:  ... see on lihtsalt minu  hetkeline nõrkuse hoog, asi on minu asjatundmatu silma jaoks juba väga viltu hakanud jooksma, aga peaasi, et Teil endil lõbus on! Nii et, laske edasi... 
Ei ole viltu midagi. Keskmine AMF-i teema ongi nagu muistsete saarlaste mereretk: "Tuul sai otsa ning edasi läksime suure mölaga!"  Big Grin
Üht-teist tarka kuuleb siin ikka ka. Viimastest postitustest sain teada, et Talupoeg pakub suupisteks tavotikattega küpsiseid ning foorumis pesitseb salapärane ja kuri I-vader, arvatavasti Darth Vaderi elus olev sugulane. Kui siia lisada ARK-is registreeritud veok, mis täismassi piires püsimiseks kogu aeg heeliumiga täidetud õhupalle peab vedama, siis siin on ikka kuramuse põneva info koht!

12 punkti

Kust kohast saaks terastoru sisemõõduga 25.6- 26mm ilma keevisõmblusetta ja seinapaksusega alates 3mm ning pikkust 1meeter? Igasugused metallifirmad ja kataloogid läbi sirvinud aga ei suuda leida

Täpsustan,et need küpsised olid hiljem saadetud ja seega ei olnud need tavotised. Kui kass midagi segi ajas siis iseasi aga muidu olid minu käest minnes täitsa söödavad. Pidin need juba ise nahka pistma aga lubadus on lubadus. Mis on lubatud,seda peab täitma. Olgu siis need lubadused kasvõi tavotiga koos.... Big Grin

(21-05-2017, 20:59 PM)maisalup Kirjutas:  Kust kohast saaks terastoru sisemõõduga 25.6- 26mm ilma keevisõmblusetta ja seinapaksusega alates 3mm ning pikkust 1meeter? Igasugused metallifirmad ja kataloogid läbi sirvinud aga ei suuda leida

http://www.hydroscand.ee/tooted/torud
Hind suht krõbe müüvad ka meetrikaupa.

(21-05-2017, 20:59 PM)maisalup Kirjutas:  Kust kohast saaks terastoru sisemõõduga 25.6- 26mm ilma keevisõmblusetta ja seinapaksusega alates 3mm ning pikkust 1meeter? Igasugused metallifirmad ja kataloogid läbi sirvinud aga ei suuda leida

Olen lõiganud teraga sisekeeret hüdrotorule,kus õige siseläbimõõdu saamiseks oli teda vooliku pressiga peenemaks pressitud.

(21-05-2017, 20:59 PM)maisalup Kirjutas:  Kust kohast saaks terastoru sisemõõduga 25.6- 26mm ilma keevisõmblusetta ja seinapaksusega alates 3mm ning pikkust 1meeter? Igasugused metallifirmad ja kataloogid läbi sirvinud aga ei suuda leida

Õmbluseta torud: http://www.uweko.ee/tooted/
Hüdrotorud: http://www.baltflex.ee/et/tooted/hudroto...mbrid.html
Mina neile naljakalt pakutud mõõtudele pihta ei saa igatahes, aga vähemalt on koht, kust küsida.
Õmbluseta paksuseinalisi torusid kasutatakse reeglina hüdraulikas ja gaasi transpordis.

Mõõt naljakas kuna läheb  mullafreesi võllile mille diameeter 25.4 pluss korrosioon
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne