Jälle uus traktor MTZ05 baasil seekord

Tulge sõitma!  

https://www.youtube.com/watch?v=XSuke_Ll...e=youtu.be
Vasta

Kas iste on reguleeritav ja pehme?206cm pikkusele sobiv ja ikka 100 +kg välja kannatab? Big Grin Võtab kuskilt tuule taha lääb äkki ümber
Vasta

Tore näha, et töö on läinud asja ette Rolleyes

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Siin ka liikuv pilt kõrvaltvaataja näol saha tööst: 

https://www.youtube.com/watch?v=MFnJpj6SY_M
Vasta

Seekord vist juba hilja kuid järgmine aasta võiksid ju need isendid maamessile kohale vedada... nii mõnigi saaks häid ideid  Rolleyes  Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Igasugu omatehtud tehnikat leidub ju teistel messidel kõvasti. Automessid, tsiklimessid jne. Aga maamessil polegi veel projektinurgakest olnud. Oleks väga vahva. Aga seal võibolla ruutmeeter nii hinnas.. ja veavalt keegi peale maksaks et oma kallist kätetööd eksponeerida.
Vasta

Ega jah.Maamess... Kui kutsutaks ja transa osas ka abi pakuksid siis ju võiks,  vastasel juhul ... täpselt. Mis ma sellest saan? Eputada saab netis ka müüa ma neid niikuinii ei kavatse seega... Kes tahab näha alati võib mulle külla tulla :Smile  Veel üks video uuest  kärust ja tema võimalustest mis sai põkale tehtud. 


https://www.youtube.com/watch?v=wkpczcVaESY&t=312s
Vasta

Platsi suurust ei tea, aga üks väiketraktoreid müüv mees ütles, et Maamessil peaksid nad 3000 eur maksma kui tahaks sinna minna. Rolleyes
Vasta

(06-06-2017, 23:35 PM)veix__ Kirjutas:  Platsi suurust ei tea, aga üks väiketraktoreid müüv mees ütles, et Maamessil peaksid nad 3000 eur maksma kui tahaks sinna minna. Rolleyes

jopakolla, 3000€ kulutaks parem uue traktori tegemiseks kui mingiks läbuks Wink
Vasta

Kahest traktorist veel vähe? Õige jah ühtegi sellist pole millega 400ha põldu künda Big Grin  Tore samas näha kuidas keegi koguaeg arendab midagi ja loodan et ka aega kaherataliste jaoks.
Vasta

Lõuna-Eesti vanasõna on, et Maamess toob kalamarja lauale.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(07-06-2017, 13:41 PM)Aspelund Kirjutas:  Lõuna-Eesti vanasõna on, et Maamess toob kalamarja lauale.

Saiade ja suitsuliha müügiks sai ca 3000€ eest toitlustusalale koht võetud... kasum hakkas tiksuma juba esimese päeva pärastlõunal. Ülejäänud puhas kasu seega sel vanasõnal võib tõepõhi all olla tõesti  Big Grin  Toungue

Kui järgmine aasta ka väljas siis Erollu masinale võiks isegi koha eraldada kui käru kastist müügilett teha ja tõstuki masti suurelt reklaam tõmmata.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(13-06-2017, 07:18 AM)mlsluik Kirjutas:  
(07-06-2017, 13:41 PM)Aspelund Kirjutas:  Lõuna-Eesti vanasõna on, et Maamess toob kalamarja lauale.

Saiade ja suitsuliha müügiks sai ca 3000€ eest toitlustusalale koht võetud... kasum hakkas tiksuma juba esimese päeva pärastlõunal. Ülejäänud puhas kasu seega sel vanasõnal võib tõepõhi all olla tõesti  Big Grin  Toungue

Kui järgmine aasta ka väljas siis Erollu masinale võiks isegi koha eraldada kui käru kastist müügilett teha ja tõstuki masti suurelt reklaam tõmmata.

Oh ma tänan. Probleemiks jääb endiselt motivatsioon. Kuna ma neid asjandusi ei müü ja vaevalt et neid keegi ka osta tahaks ( kui siis ainult mingi hull rikas  Eesti käsitööhuviline aga vaevalt,et see sinna maamessile läheb ja ma ei usu, et selline ka olemas on ) siis miks ma peaksin neid seal luftitama?
Vasta

(13-06-2017, 07:18 AM)mlsluik Kirjutas:  
(07-06-2017, 13:41 PM)Aspelund Kirjutas:  Lõuna-Eesti vanasõna on, et Maamess toob kalamarja lauale.

Saiade ja suitsuliha müügiks sai ca 3000€ eest toitlustusalale koht võetud... kasum hakkas tiksuma juba esimese päeva pärastlõunal. Ülejäänud puhas kasu seega sel vanasõnal võib tõepõhi all olla tõesti  Big Grin  Toungue

Kui järgmine aasta ka väljas siis Erollu masinale võiks isegi koha eraldada kui käru kastist müügilett teha ja tõstuki masti suurelt reklaam tõmmata.

Päris huvitav.., mis siis kogukäive oli, kui juba poolest päevast oli 3000 euri ennast tagasi teeninud?
Vasta

Ma risustan ka siis natuke kui teema uuesti kerkis...
Kahtlustan miskipärast, et härral on selle juhtumi puhul käive ja kasum segamini lännu.
Muidugi on võimalik, et müüdava mandi ta leidis kusagilt teel laadale Wink

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(20-06-2017, 21:50 PM)Marko Kirjutas:  Ma risustan ka siis natuke kui teema uuesti kerkis...
Kahtlustan miskipärast, et härral on selle juhtumi puhul käive ja kasum segamini lännu.
Muidugi on võimalik, et müüdava mandi ta leidis kusagilt teel laadale Wink

Ei miks? On näiteks olemas selline mõiste nagu realisatsioon. Teoretiseerin eelmainitud saiade pealt ning teadmisega, et alla 50% müügikattega on selline äri raudselt mankibisnis. 
Ehk siis tegi härra kokkuleppe saiavabrikuga, et saiavabrik annab talle laadal müümise jaoks 5000 saia à 1€ ja kui müük hästi läheb siis saab lisa. Müümata jäävad saiad võetakse tagasi (ja müüakse nt jaekaubanduses maha).
Müüs siis kodanik laadal saiu 2€/tk. Pärastlõunaks oli müüdud nt 3500 saia, käive 7000€. Sellest pool saiavabrikule, teisest poolest kolm tonni platsimaksuks, viis sotti transpordikuludeks ja letis saiu müüvatele tibinatele palkadeks. Kell 14:05 müüdud sai numbriga 3501 tõi ühe euro saiavabriku kaukasse ja teise müügiettevõtte taskusse.
Vasta

Selles jutus pole ühtegi koma ka, mida ma ei teaks, lihtsalt müügiletikese käive lõunaks 7K+ ei ole usutav. 
Kas palume uue teema käivete ja kasumite üle teoretiseerimiseks?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(21-06-2017, 12:05 PM)Marko Kirjutas:  Selles jutus pole ühtegi koma ka, mida ma ei teaks, lihtsalt müügiletikese käive lõunaks 7K+ ei ole usutav. 

sama siin.
Vasta

Asi küll totaalaselt teemast väljas. SadSamas tekkis silme ette nn.saiakeste kogus selle summa väärtuses(kui ei kaubeldud ehk kullaga) Big Grin Big Grin
Vasta

Kuna kõrvaline läheb arvatavasti kustutamisele siia võtan lühidalt asja kokku.. Natuke kehv sõnastus esialgses postituses. Kohatasu 3k jagasin 3 müügipäev peale ehk ca 1k päev.  Saiad kõige väiksem tulu, kui singi kilo jääb olenevalt 10-16€/kg ning suitsuhani 15€/kg mis teeb hane hinnaks ca 50-60 euri siis siin pole midagi edasi arvutada. Kes käib maamessil see on näinud mis meeletu müük seal toimub. suitsetatud vutt 35€/kg. Kes soovib proovida kaupa siis tel nummõr mul siin avalik. Mis hinnaga toormaterjal sisse tuleb jääb küll oma teada. 8m pikk müügiala nelja müüjaga pole ka just teab mis "letikene"

Aga made in estonia isehitatud traktor tõmbaks kliente ligi, sellepärast käisingi sellise leti mõtte välja. Omakasu - muud ei midagi :Big Grin  Smile

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne