Teema on suletud

AM häbipost?
#1

Palun mind mitte bännida, aga juba mitmes kord leian kellegi kasutaja nime koos märkusega "bänned". Mingi siseringi huumor või tõsiselt, ajutiselt või alaliselt?
Kuna tegu "vanade kaladega", siis võiks keegi kes kriipsu peale tõmbab, ka laiemale üldsusele teada anda, miks ja kuidas? Teaks ise hoiduda...
#2

Ma ka ei mõista,miks motamees,kes oli siin foorumis ammu enne mind ja kelle sõnavõtud olid asjalikud. On järsku siit virtuaal keskkonnast kadunud?


#3

Tal vist oli nädalane poliitika teemas öeldu eest.
#4

(19-07-2017, 20:41 PM)cesium Kirjutas:  Tal vist oli nädalane poliitika teemas öeldu eest.

oot,aga mida ta valesti ütles?väga ilusti ju rääkis või kuidas?mulle igaljuhul meeldis.
#5

Olen siin ennegi administreerimise põhimõtete vastu takka ülas löönud, samas ka nö mittekoosseisulise adminnina neile abiks olnud. Praegune olukord (blokeeritud motamees) tundub täiesti mõistusevastane. Siuke kärsa lahkumise dezavu - ma olen seda juba näinud. Mõlemad löögi alla sattunud kodanikud kuuluvad minu tuttavate/sõprade seas absoluutsesse tippu Sad
Kord on seda siin vist isegi avalikult põhjendatud sellega, et poliitika ei sobi siia. Sobib küll. Igas seltskonnas kerkib aegajalt poliitika teemaks. Kuni need arutelud on rahulikud ja argumenteeritud, las nad olla. Keegi ei kavatsegi siin öelda iga veerand tunni tagant - edgar loll.
kassi kohta öeldakse iga päev kolm korda (teenimatult) midagi pool?õelat, kas selle järgi keegi valvab? Ei ole märganud...
Pealegi ei öelnud motamees mitte midagi halba või kustutamist väärivat. Bann on ülekohus.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#6

Enamjaolt saab asi alguse sellest et ksf Dad teeb õhtul mõne õlle liiast, meenutab järjekordset mõtetut päeva ja siis "lohutuseks" keerab kellegile virtuaalselt taha sest kuskil vaja end ju välja elada...  Kui te ei usu siis oodake natuke... kohe kohe on luige nime all ka -banned- ... Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#7

wikipedia: Foorum (ladina keeles forum ('turuplats')) oli vanaaja linnades rahva kogunemiseks määratud väljak. Foorum oli linna poliitiline ja ärikeskus ning kohtu asupaik.

Ehk, siis foorum ei ole gigabaidid kettal või veebileht kuskil serveris.
Need on kasutajad, iga viimne kui üks, oma arvamuste ja seisukohtadega, see on info ja suhtlus, nii heaste või kehvasti kui see ka parasjagu vormistatud saab. Vahel läheb lappama, juhtub endalgi, et pika jutu valmis kribanud ja ära kustutanud.
Antud juhul ootaks siiski rohkem infot. Vajadusel võtame seltsimeheliku kohtu otsusel käendusele...
#8

Foorumi algusest peale on olnud ainult KAKS reeglit:
1. Model on alati õigus
2. Kui ka model EI ole õigus, pöörduda reegli juurde 1.

On sellest tõesti nii raske aru saada?

Poliitika küsimus:
Mina olen olnud väga pikalt politika ühes teemas hoidmise poolt, samas on vähe kõrgemal seisvad isikud üldse igasuguse poliitika eksponeerimise vastu. Pean tõdema, et neil on olnud õigus, sellest ei tule kunagi midagi head ja kokkuvõtvalt on lihtne, poliitikat siin foorumis ei arutata, tehke seda oma õlleklaasi või piimaklaasi taga.

Motamehe personaalküsimus:
Kodanik ise anus kirsat ja mul ei olnud alust talle seda keelata.
(15-07-2017, 10:53 AM)motamees Kirjutas:  
(14-07-2017, 22:01 PM)dad Kirjutas:  Nii ... nüüd teeme sedasi, et iga mees räägib oma otseseid kogemusi välismaal ja EI MINGEID "kuulsin rekkamehe käest" jutte enam.

Kes aru ei saa läheb nädalaks puhkusele!
Siis võin vabalt, bänni kartmata, edasi rääkida, sest see rekkamees on pool mind. Poolt bänni aga panna ei saa.

Kas kolme päevane bänn läheb poole nädalase bänni alla?

Minu üllejoomise prsonaalküsimus:
Kahjuks või ünneks pole olnud aega tegelda ei õlle tootmis ei manustamisega, pealegi ma olen hetero ja puberteetidest pensionieelikud mind ei eruta.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
#9

Oleks kurb küll kui multikulti ka siia foorumisse sisse trügib. Selliseid foorumeid, kus viimane postitus on tehtud 5a tagasi, on internet täis. Ma leian, et kui on vastav postituse teema, siis peaks olema seal õigus kõigil oma seisukoht välja öelda. Nõus, et räige ropendamine ei ole aktsepteeritav, aga sellised leebed "karuperse" saatmised käivad poliitikas ju asja juurde  Cool ....
#10

Tere jälle.

Tänan kõiki kaas'a'elajaid. Õiglus on jälle jalule seatud. Halb mekk on aga sellest suus. Seltskond on enamuses siin kena, aga "ukshoidja" ei meeldi mulle. 
Pole see mingi siseringi nali (kohe näha, et vanad sõbrad), vaid mõne mehe imelik suva. Tunnen foorumi reegleid ja täidan neid. Ainuke reegel, mis mulle käib üle jõu on "administraator/moderaator on oma tegemistes sõltumatu ja aru andma ei pea".
Foorum on suusõnalise suhtlemise koht ja vastuväited esitatakse ka samal kujul. Igasugune vägivaldne vastus ei ole aktsepteeritav. Muidugi tuleb reeglite eiramise puhul kasutada vägivaldsemaid meetmeid.
 Esialgu arvasin selle vastuse olema nali (kuigi tegelikult on "võimu kuritarvitamine")
dad

Alustan postituse lõpust....
Arsti pole ... palderjani pole ... aga BÄNNI tahad? Wink Wink ...

Tuleb aga välja, et see polnudki nii. Paar nädalat hiljem väideti mind olema bänni palunud ja "tulles vastu sinu soovile" nii ka tehti. Kes tegi ma muidugi ei tea, ainult arvan.
Loomulikult oli põhjuseta karistus häiriv. Kui ma oleks pidnud pinki tähtaja lõpuni kulutama, oleks tegutsenud nagu kaasfoorumlane Krss. Praegu katsun sellest üle olla, kuna päris nii ei läinud.
Igastahes on "relv" antud vale mehe kätte. See on nagu politseinik, kellele on võim pähe hakanud. Selliseid ma ei salli, muidu olen politsei suhtes tolerantne ja austan raske töö tegijaid.
Tänan veelkord kaasaelamise ja toetuse eest.
#11

(20-07-2017, 09:53 AM)dad Kirjutas:  Kas kolme päevane bänn läheb poole nädalase bänni alla?...

Lõppemise tähtaeg oli pandud 24.07. Nii, et ettekääne on hiljem nuputatud.
#12

Raske on see eluke siin foorumis ma vaatan.
#13

Rääkige oma lastele, et koolikiusamine on üks kole asi.
#14

(20-07-2017, 09:41 AM)hulgus Kirjutas:  wikipedia: Foorum (ladina keeles forum ('turuplats')) oli vanaaja linnades rahva kogunemiseks määratud väljak. Foorum oli linna poliitiline ja ärikeskus ning kohtu asupaik.

Ehk, siis foorum ei ole gigabaidid kettal või veebileht kuskil serveris. ...

Lisatud selgituste valguses, peab tõdema, et see foorum ei ole ka mitte enam mõne liikmega suhtlusnurgake, vaid midagi enamat. Seega väljatoodud reeglid nr.1 ja 2. kõlavad kuidagi kummaliselt...
Äkki edaspidi sellistel juhtudel võtavad lp. administraatmoderaatorid vaevaks teha kuskile suletud teema, kus sellised piinlikud momendid kahe sõnaga lahti räägitud? Teistele hoiatuseks, asjaomastele teadmiseks...

ps. palju "eluaegseid" kokku on jagatud?
#15

(20-07-2017, 10:20 AM)motamees Kirjutas:  Tere jälle.

Tänan kõiki kaas'a'elajaid. Õiglus on jälle jalule seatud. Halb mekk on aga sellest suus. Seltskond on enamuses siin kena, aga "ukshoidja" ei meeldi mulle. 
Pole see mingi siseringi nali (kohe näha, et vanad sõbrad), vaid mõne mehe imelik suva. Tunnen foorumi reegleid ja täidan neid. Ainuke reegel, mis mulle käib üle jõu on "administraator/moderaator on oma tegemistes sõltumatu ja aru andma ei pea".
Foorum on suusõnalise suhtlemise koht ja vastuväited esitatakse ka samal kujul. Igasugune vägivaldne vastus ei ole aktsepteeritav. Muidugi tuleb reeglite eiramise puhul kasutada vägivaldsemaid meetmeid.
 Esialgu arvasin selle vastuse olema nali (kuigi tegelikult on "võimu kuritarvitamine")
dad

Alustan postituse lõpust....
Arsti pole ... palderjani pole ... aga BÄNNI tahad? Wink Wink ...

Tuleb aga välja, et see polnudki nii. Paar nädalat hiljem väideti mind olema bänni palunud ja "tulles vastu sinu soovile" nii ka tehti. Kes tegi ma muidugi ei tea, ainult arvan.
Loomulikult oli põhjuseta karistus häiriv. Kui ma oleks pidnud pinki tähtaja lõpuni kulutama, oleks tegutsenud nagu kaasfoorumlane Krss. Praegu katsun sellest üle olla, kuna päris nii ei läinud.
Igastahes on "relv" antud vale mehe kätte. See on nagu politseinik, kellele on võim pähe hakanud. Selliseid ma ei salli, muidu olen politsei suhtes tolerantne ja austan raske töö tegijaid.
Tänan veelkord kaasaelamise ja toetuse eest.


See foorum ei ole mingi "avalik teenus" mille peale rajooninõukokku munadega eided kitule lähevad, siin kehtivad teised reeglid, mis ei kuulu eriti arutlemisele.

Kogu üritus seisab üleval väga väikse ringi inimeste najal ja tahtel ning nende (hetkel modede) sõna on määrav! Kui sulle öeldakse, et lõpetad ära, siis sa ka lõpetad või saad karistada. Teema lihtne ja asi mutt ning edasikaebamisele ei kuulu.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
#16

(20-07-2017, 22:15 PM)hulgus Kirjutas:  Lisatud selgituste valguses, peab tõdema, et see foorum ei ole ka mitte enam mõne liikmega suhtlusnurgake, vaid midagi enamat. Seega väljatoodud reeglid nr.1 ja 2. kõlavad kuidagi kummaliselt...
Äkki edaspidi sellistel juhtudel võtavad lp. administraatmoderaatorid vaevaks teha kuskile suletud teema, kus sellised piinlikud momendid kahe sõnaga lahti räägitud? Teistele hoiatuseks, asjaomastele teadmiseks...

ps. palju "eluaegseid" kokku on jagatud?

Unusta ära see kommunistlik idee, see on lihtsatel alustel kasutatav ja kui ei sobi siis ... käib jala.

Eluaegsed on palju, enamuses nendest spammi edastajad ja/või inimese poolt sisse aidatud robotid, esimese hooga kunagistest kirjutajatest ainult üks eelmainitu meenub võib olla on veel ...

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
#17

Vaata dad, ma olen selle asjaga juba 15+ aastat tegelenud, millega Sina siin. Seega olen kursis, et tapatalgu on kõige viimane asi, mida rakendada. Blokkida kvaliteetjuttu kirjutavaid kodanikke hetkeemotsiooni ajel ja pärast üritada välja keerutada? Äi põle mette hea. Muidugi on vahva, et seekord on vähemalt mingigi arutelu moodi asi tekkinud, tavaliselt seda ei juhtu. Kustu ja valmis.
Kaebuste teema on hea mõte. Eeldab muidugi, et adminnid viitsivad oma otsuseid põhjendada.
Foorumis, kus inimesed teevad screenshotte oma jutu salvestamiseks, kuna hiljem on ilma selleta raske väidelda, on minu arvates kuskil midagi nihu.

EDIT: kirjaviga

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#18

Vähimagi kursist kõrvalekaldumise puhul blokkimine ja kõva käe poliitika näitab hirmu ja oskamatust olukordi lahendada.
#19

Olen nõus pahatahtlike vastreganud trollide "vaigistamisega", kuid arrogantne käitumine vanade olijate seas...
#20

(20-07-2017, 23:50 PM)dad Kirjutas:  See foorum ei ole mingi "avalik teenus" mille peale rajooninõukokku munadega eided kitule lähevad, siin kehtivad teised reeglid, mis ei kuulu eriti arutlemisele.

Kogu üritus seisab üleval väga väikse ringi inimeste najal ja tahtel ning nende (hetkel modede) sõna on määrav! Kui sulle öeldakse, et lõpetad ära, siis sa ka lõpetad või saad karistada. Teema lihtne ja asi mutt ning edasikaebamisele ei kuulu.
Tegelikult vajaks mode juba modereerimist. Solvangud ei ole normaalne suhtlemise viis. 
Küla on küla ja seal ei pea käima. Kui peremees võttis omale närvilise koera varaste vastu, ju siis oli vaja. Kui koer hammustab ka oodatud külalisi, siis peaks peremees koera päeval kinni panema. Kui ta seda ei tee, siis peab ta hakkama suhtlema sõpradega hoopis nende juures, või üldse mitte.
Mul on tunne, et Dad käitubki oma allkirjateksti järgi. Kangesti üritab meid tõmmata oma tasemele.
Küsiksin siinkohal siis AM omaniku käest (vist Svensson). Kas midagi muutub? Kas saidi külalised on teretulnud?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne