Teema on suletud

AM häbipost?
#21

(20-07-2017, 23:50 PM)dad Kirjutas:  ...
See foorum ei ole mingi "avalik teenus" mille peale rajooninõukokku munadega eided kitule lähevad, siin kehtivad teised reeglid, mis ei kuulu eriti arutlemisele.
...
Kogu üritus seisab üleval väga väikse ringi inimeste najal ja tahtel ning nende (hetkel modede) sõna on määrav!
...
Kuna hetkel pole veel keegi öelnud, et lõpeta, siis ...
Meil on siiski tegu Eesti suurima? või vähemalt asisema tehnikateemaga, mille sisu ei ole kujundanud väike ring.
ps.
Aastast 2003? on netipangas määratud maksete all kontonumber lõpuga xxx3667, ei eeldagi tasuta lõunaid.
#22

Kas on raske aru saada, et kuniks seda foorumit ei peeta ülal meie kõigi maksueurodest, on tegu eraalgatusega ja siin määravad reeglid omanikud?  Kui omanikud on öelnud, et poliitikast siin ei räägi, siis selle reegli üle peab rahulolematu rääkima omanikuga.

Ka mina ei mõistnud ksf! motamehe vaikimasundimise põhjust, aga ma ei peagi seda mõistma.

Meil igaühel on valikuvabadus: kas olla siinses "ahistavas keskkonnas" või luua alternatiivne sootsium. Elujõulisi alternatiive on millegipärast vähe tekkinud...
#23

Ma olen väga palju aastaid paljude tehnikafoorumite nii aktiivsem kui passiivsem igapäevane kasutaja. 
Seukest põrkepallimist poleks vanatehnika foorumis kuidagi osanud ettekujutada. Võibolla on elus midagi nihu kiskunud ja seepärast sattus nüüd siis sedasi siia vanade sõprade keskel lammutama. Loodame, et kõik läheb hästi ja juhatuse suhtlemisoskus taastub koos hästi minemisega. Seniks aga siis kirjutame poole vähem, saab ülekuumenenud juhatus tiba hinge tõmmata ja värske, puhanud  ning sõbralikuma vaimuga tagasi tulla, et meile lambukestele jälle kord õige tee ots kätte näidata.
#24

Tegelt jumalast lihtne värk ju- püsib (foorumi) teemas või riskib bänniga. 
Ja noh kui juhtubki lühiagne või lõplik, siis ega elu sellest seisma ei jää.
#25

(21-07-2017, 10:27 AM)v6sa Kirjutas:  ...  Kui omanikud on öelnud, et poliitikast siin ei räägi, siis selle reegli üle peab rahulolematu rääkima omanikuga. ...Meil igaühel on valikuvabadus: kas olla siinses "ahistavas keskkonnas"  ...
...Tegelikult ei pännitud mind poliitikast rääkimise pärast...
...Sellepärast Svensoni käest küsisingi, kas midagi muutub. Pole ju mõtet külla minna, kui nagunii vaikima pead.
#26

las see asi jääda. Oli mehel või isegi mitmel mehel paha päev ja sarved läksid kokku. Nüüd see teema möödanik - mõistlikud mehed on juba mingit sorti (mittedramaatilised) järeldused teinud ja asja siin edasi togimine ei tee kedagi targemaks. Pigem vastupidi.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#27

Teema lõpetuseks võiks jääda siia kõlama üks lugu... ja nüüd vut-vut eluga edasi... kõik koos, käest kinni, naeratus suul ning suurte, suurte virtuaalsete sõpradena Smile


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
#28

(21-07-2017, 15:09 PM)motamees Kirjutas:  
(21-07-2017, 10:27 AM)v6sa Kirjutas:  ...  Kui omanikud on öelnud, et poliitikast siin ei räägi, siis selle reegli üle peab rahulolematu rääkima omanikuga. ...Meil igaühel on valikuvabadus: kas olla siinses "ahistavas keskkonnas"  ...
...Tegelikult ei pännitud mind poliitikast rääkimise pärast...
...Sellepärast Svensoni käest küsisingi, kas midagi muutub. Pole ju mõtet külla minna, kui nagunii vaikima pead.

Kui sa nii teadja oled, siis ütle mulle ka, mille pärast sind bännisin?

Mina tegin seda oma teada poliitika teemas edasi plõksimise pärast!

1 on nüüd kindel ... see foorum jääb nii või teisiti ühest liikmest ilma.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
#29

Teema pealkiri oli küll poliitika ja seal rääkisid paljud. Janka Murmanski jutu peale rääkisin mina hoopis maffiast. Selle peale keelasid sina ära suvaliste rekkameeste jutud - ise peab läbi elama. Ja sealt siis tuligi, kui ma mainisin, et see pole suvaline rekkamees, vaid mu oma vend. Venna jutt pole niisama praamijärjekorras kuuldud kõlakas, vaid nagu ise läbielatu. 
Ja see oligi poliitiline plõksimine?
#30

(22-07-2017, 09:02 AM)dad Kirjutas:  1 on nüüd kindel ... see foorum jääb nii või teisiti ühest liikmest ilma.

Millal lahkud? Big Grin Wink



Elust ja olust. 

Selleks et Sind kuulda võetakse on vaja et inimesed Sind austaks. Seda õppisin juba koolis. Oli sealgi reeglina kahte sorti õpetajaid ehk ütleme siis et "juhte". Ühed proovisid korda luua "vägisi" ehk jõuga, karjusid klassi peale, ähvardasid, ladusid kahtesid ja viskasid tunnist välja.  Siis oli paar õpetajat kelle tunnis valitses alati haudvaikus ja klass kuulas. Ja need õpetajad ei tõstnud kordagi häält. Neid austati ja seda austus näitas välja kõige paremini soov kuulata ja teha seda mida õpetaja teha palus.
    Üks huvitav tähelepanek elust-enesest siia jutu jätkuks. Mulle meeldivad koerad, endalgi malamuut. Olete ehk märganud et suuremad koerad on enamjaolt sellised rahulikud ja kaalutlevad, enne mõtlevad ja siis tegutsevad. Väiksed aga seevastu muudkui klähvivad ja on üldse kogu maailma peale tigedad. Täiesti juhuslikult tuli selline tähelepanek meelde millegipärast siinkohal.


Kui peaks lahkuma motamees siis siinkohal võite ka minu konto ära kustutada koos kõigega. Juba austusest teise kaasfoorumlase ees olen nõus minema koos temaga. Mees on teine elujooksul kätega rohkem kui paljud siinsed suuga. Tehke järele või makske kinni nagu öeldakse. Pooli valides astun igatahes ksf Motamehe seljataha isegi siis kui lahing on juba ette määratud kaotusele. See lihtsalt on nii, see on väljateenitud austus ehk noortekeeli respect. Ilma et Sind austatakse elus kaugele ei jõua. Austust jõuga ei saa ja raha eest ei osta. See teenitakse välja oma tegudega.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#31

Ehk sobib siiagi Vanasõna:
Inimene võetakse tööle tema teadmiste ,oskuste pärast.Lahti aga lastakse iseloomude sobimatuse tõttu. Sad
#32

ka mina olen motamehe poolt!!! Vaates ja lugedes ta postitusi pole leidnud et mille eest bänni panna. See on mu isiklik arvamus ja see ühtib ka teistega ilmselt - nimelt meil on ju Automoto foorum, mitte mingine peldikusein. Aitähh lugemast

Veel pole maha löödud
#33

(22-07-2017, 19:42 PM)JaakH Kirjutas:  ka mina olen motamehe poolt!!! Vaates ja lugedes ta postitusi pole leidnud et mille eest bänni panna. See on mu isiklik arvamus ja see ühtib ka teistega ilmselt.

Sama siin ja ühinen ringkaitsega.
Vabandan motamehe ees poliitika teemasse omas lobapidamatuses Murmanski reisiga sissemarssimise eest, mistõttu saime vastutasuks temalt selle põneva fakti teada, et rekkamehed säälsetele slaavikutele miskit kümnist maksnud olivad, a mistõttu mota nüit teenimatult ühe ülereageeritud suhtumise tulemina meie kõigi tähelepanu fookusesse on sattunud.
#34

Kurb,kuidas täiskasvanud mehed ei suuda omavahel asju lahendad,kui turumuttide kombel räusata. Siinkohal ma ei vali pooli vaid kogu tsenaarium on tuttav,sest olen mujal peale FB ka administraatorina palgal ja see,mis siin toimub pole midagi uut.
Moderaatoriks määramist mina kellegile ettekirjutada ei saa,kuna ma ei tea,mis telgitagustes toimub siin foorumis. Mõistagi minu nägemus on teistsugune,milline peaks administraator olema,seega ma selles osas parem vaikin. 
Küll aga on mujal,kus ma olen kokkuleppe,et kedagi ei karistada,lihtsalt selletõttu,et ühel meist on halb tuju või muud probleemid. Kõiksugu karistused on kokkuleppitud ja tihti konsulteeritakse teistega. Kuna minu kogemused on suuresti rohkem FB ja mängu serverite omad,kus liigub igasugu tegelasi,kellest osad ka noorukid,kellele meeldib pahandusi teha(häkkid,kiusamine,trollimine jne).Kogemusi on ja ma ei jaksa neist kõigist rääkida. Küll aga eksides administraatorina ei pruugi teised sulle andestada, eriti kui sa kellegile ülekohut oled teinud. 

Lõpetuseks,loodame,et selle juhtumi tõttu asjad edaspidi muutuvad ning nagu üks tore ksf siin keskkonnas armastab öelda: katsuge olla!


#35

(22-07-2017, 14:02 PM)mlsluik Kirjutas:  [quote pid='427892' dateline='1500703327']
Kui peaks lahkuma motamees siis siinkohal võite ka minu konto ära kustutada koos kõigega. Juba austusest teise kaasfoorumlase ees olen nõus minema koos temaga. Mees on teine elujooksul kätega rohkem kui paljud siinsed suuga. Tehke järele või makske kinni nagu öeldakse. Pooli valides astun igatahes ksf Motamehe seljataha isegi siis kui lahing on juba ette määratud kaotusele. See lihtsalt on nii, see on väljateenitud austus ehk noortekeeli respect. Ilma et Sind austatakse elus kaugele ei jõua. Austust jõuga ei saa ja raha eest ei osta. See teenitakse välja oma tegudega.

[/quote]

 Sama siin. Kui kustutate ära Motamehe, siis võite ka Korvimehe ära kustutada.
 Kustutada tehnikafoorumist ära mees, kel on pea otsas ja käed kasvavad õige koha pealt välja ning kes on teinud oma kätega rohkem asju, kui enamik siinsest kasutajaskonnast on VÄGA pehmelt öeldes "pisut lühinägelik".
Olen selle foorumi kasutaja juba üle kümne aasta, kuid viimastel aastatel piirdun ainult foorumi lugemisega. Kunagi oli siin päris tore lugeda erinevate kasutajate projektidest ja teinekord ka ise sõna sekka öelda, Mingil hetkel aga tekkis suhtumine, et alla musta numbri pole nagu midagi siin plõksida. Olen pannud tähele, et päris mitmed inimesed, kes päriselus tegelevad vanatehnikahuvilise jaoks päris põnevate asjadega ei kirjuta siin midagi just sellesama hoiaku pärast.
 Olen aastate jooksul näinud mitmeid harrastajate võidusõidusarjade sünde ja hääbumisi just sellesama suhtumise tõttu, et ühel hetkel sarja loojad arvavad, et igat sõitjat võib oma suva järgi kottida.
 Loodan , et vähemalt siin foorumis on modedel niipalju mõistust peas, et ei lasta heal asjal lihtsalt ära hääbuda, pelgalt seetõttu, et hakatakse ennast "lihtrahvast" kõrgemaks olevuseks pidama.

P.S. Hoidusin targu "reljeefsest" kõnepruugist, mida näost näkku eravestluses oleksin kasutanud. Smile




`73 Hanomag-Henschel F46KA
#36

Sama siin.
Motamees ähvardatakse lukku panna AM foorumis seepärast , et jutt juskui nn"poliitiline" ,samas kärakavalmistamise retseptid ja tehnoloogia jumalast legaalne.(AM s.)
PS.Pole ka mina mingi viinapitsi sülitaja ,lihtsalt mingi kahe näoga Jaanuse efek toimib.
#37

Siinkohal julgen sõnavõtta ja ütlen ausalt, et olen saanud mitmeid kordi spämmi või kuidas seda nimetatakse aga julgen väita, et ei olnud see kunagi asjata, ise olin liiga ülbe, ja julgesin öelda asju mida ei oleks pidanud ütlema !!!
Tegelikult reeglid on meie kõigi jaoks ja sellepärast solvuda ei maksa, et kedaki bänniti vaid tuleb vaadata iseenda sisse ja küsida miks ???
Minu viimase ja suurima blokkimise puhul võttis minuga ühendust isiklikult härra DAD ja vestlesime pikkalt, mille tulemusena jõudis härra järelduseni, et poleks vist vaja olnud aga see õpetas mind mõnes asjas ja enam ma ei kommenteeri asju milleks puudub mul vajadus !
Seega soovitan Hr. Motamehel võtta ühendust Hr. Dad-ga ja rääkida asjad selgeks, ma arvan, et see on lihtsalt mingi arusaamatus ja tegelikult ei vääri sellist kriitikat. 
Ennem kui Motamees kirjutas ütles Hr. Dad kindlalt, et teiste elusid ei komenteerita, mis tähendab, et Motamehe vend ju tegelikult on teine inimene ja ise ta pole seda läbi elanud ! Samas on kindel reegel foorumis, et poliitikast ei räägita ja mõnede möendustega seda siiski tehakse ja seda tänud Hr. Dad-i lahkusest.
Samas austan väga Hr. Motameest ja loen huviga tema postitusi ja saavutusi ja siinkohal ei saagi aru mis on nende kahe vanatehnika huvilise vahelt läbi roomanud, et selline tüli on ülesse tõmmatud ???
Igatahes soovin teile kõigile kõike paremat ja kui see teid aitab siis kustutage parem mind ära, siis kõigil kergem Big Grin
#38

(21-07-2017, 16:12 PM)13piisab Kirjutas:  las see asi jääda. Oli mehel või isegi mitmel mehel paha päev ja sarved läksid kokku. Nüüd see teema möödanik - mõistlikud mehed on juba mingit sorti (mittedramaatilised) järeldused teinud ja asja siin edasi togimine ei tee kedagi targemaks. Pigem vastupidi.

Väga vabandan asjaomaste ees, et selline suur kära tõusis. Oli ju ainult mõte, et kui juba bännimiseks läks, siis oleks see ka avalikult näha, koos kahe sõnalise selgitusega, kuid kommenteerimise võimaluseta.
Vastuse oleme saanud, loodame, et nii enam ei juhtu ja loeks hetkel teema ammendatuks...
#39

huvitav, et ma olen dadiga vabas looduses kokku puutunud, ta pole ei vana, ei tige ega ka mitte toriseja. Ju oli lihtsalt paha päev. Las ta olla. See edasimämmerdamine ei vii tõesti kuhugi.

PS keegi mainis siin võimalust foorumile väike rahasüst teha, miskipärast pole seda infot eriti promotud?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#40

(22-07-2017, 14:02 PM)mlsluik Kirjutas:  ...
    Üks huvitav tähelepanek elust-enesest siia jutu jätkuks. Mulle meeldivad koerad, endalgi malamuut. Olete ehk märganud et suuremad koerad on enamjaolt sellised rahulikud ja kaalutlevad, enne mõtlevad ja siis tegutsevad. Väiksed aga seevastu muudkui klähvivad ja on üldse kogu maailma peale tigedad. Täiesti juhuslikult tuli selline tähelepanek meelde millegipärast siinkohal....
+1. Ja teisedki mõtted, mille siin lühiduse huvides kustutasin, on ülemõtlemist väärt.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne