Gaz M1 EMKA

Näe. Panen siia ka pildi...

[Pilt: QAOR9JY.jpg]

Pilt on aastast 1936 ja väidetavalt kasutas NKVD numbrimärke mis algasid tähtedega MA. Miilits selliseid masinaid kinni pidada ei tohtinud.
Vasta

Ja ka siia vajaminevad riistad.
   
   
   
Vasta

http://autobuy.ru/wpage/121867

Siit äkki saad Fordi esimese stange? Hind on kahtlaselt odav, tihtipeale nad jätavad mõned nullid panemata, null ei ole ju number.
Vasta

See number on seal pigem augutäiteks. Tõeline hind on pigem 500 000 või suisa 5 000 000.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

http://www.retro-garage.com/index.php/en/for-sale

Täitsa Riias müügil üks M1.
Vasta

(27-12-2017, 21:40 PM)Regardman Kirjutas:  http://www.retro-garage.com/index.php/en/for-sale

Täitsa Riias müügil üks M1.
 Mul ei ole sõnu, no oskavad alles hinda küsida. Seal pole ju midagi.
Vasta

Veits arusaamatu kuulutus nagu. Alla on kirjutatud "this car is fully new". Lisaks piltide peal on vähemalt 3 vrakki ja lõpus 2 kere veel juures, ehk siis 5 autot. vb siis hind kõige eest kokku. Mitte et seal midagi mõistliku isegi siis võtta oleks. Mosse sillad, spidoplokid jne. Vägevalt ratsitud aja jooksul.
Vasta

(28-12-2017, 02:35 AM)Peeter Kirjutas:  Veits arusaamatu kuulutus nagu. Alla on kirjutatud "this car is fully new". Lisaks piltide peal on vähemalt 3 vrakki ja lõpus 2 kere veel juures, ehk siis 5 autot. vb siis hind kõige eest kokku. Mitte et seal midagi mõistliku isegi siis võtta oleks. Mosse sillad, spidoplokid jne. Vägevalt ratsitud aja jooksul.

Tekst on hoopis lohakalt ülepritsitud RAFi kohta.
Vasta

Selle raha eest tundukse ikka saavat viis Emkat ja eelviimasel pildil olevad puukodaratega originaalsed võluveljed saab kauba peale.
Igati äss pakkumine.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

Gaz M1V8 projekt on üks pikk agoonia. Rootslane pole ikkagi omadega lõpule jõudnud, kuigi 13 kuud möödas. Nagu tavaliselt ei vasta telefonidele ega mailidele. Poiss sõidab sealt Jaanuari alguses läbi ja võtab püksinöpsist kinni, ehk selgub midagi. Sai valmis meisterdatud nn. piduri kiiged (joonisel nr 1), mis on ka selle projekti ainuke edasiminek.
Vasta

Eelmisse postitusse jäid pildid panemata.
   
   
   
Vasta

Taavi tundis muret, kas mul M1 embleemid olemas. Panen siia ka üles, mõlemad olemas ja ideaalselt taastatud Kiievi juveelitehases, kus tehakse igasugu ordeneid ja medaleid ja hind oli isegi küllalt soodne.
   
   
Vasta

Reede õhtu ei ole ikka üldse asjaajamis päevSmile Ma tegelt küsisin kabotiornamendi/radika korgi kohta.

[Pilt: 008.JPG]
Vasta

Näe, pildid ka facebookist. Ei oska kuidagi viidata sellele originaal kuulutusele...

[Pilt: 26198326_10155511658307690_5986379875228996459_o.jpg]

[Pilt: 26229991_10155511657852690_9198915401239473343_n.jpg]
Vasta

(06-01-2018, 13:34 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Näe, pildid ka facebookist. Ei oska kuidagi viidata sellele originaal kuulutusele...
 Vaat ei saanud sinust aru, kuna kirjutasid kapoti ornamendist. tegelikult tegu jah radiaatori korgiga. Mul see ülemine osa olemas aga korgi osa puudu. Mul endal Facebooki ei ole, äkki saad  nendega ühendust võtta ja küsida palju tahavad selle eest. Mul selline olemas.
   
Vasta

Eks mul oli juba mõni naps liiast naha vahelSmile Aga võtsin mehega ühendust ja huvitas kõige rohkem jupi päritolu. Vanast küünist oli leitud. Lubati veel ringi vaadata...
Vasta

Mul peaks olema selline käsipiduri kang, nagu eespool pidurisüsteemi pildil, alt rullikuga.Sul muidugi
neid võib-olla mitu tükki riiulis.
Vasta

Emkad??

[Pilt: 0011c63b82710431d937d2551422c737.jpg]
Vasta

Mis see seal taustal paistab? Kahe värviline ja puha...

[Pilt: 1f2cfb34d84c9665.jpg]
Vasta

(30-01-2018, 18:45 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Mis see seal taustal paistab? Kahe värviline ja puha...

[Pilt: 1f2cfb34d84c9665.jpg]
 See on GAZ M1 ehk Emka. Väga hea pilt. Polnud ennem näinudki kahevärvilisi Emkasid. Igasugu mõrtsuka mõtted hakkasid kohe peas ringi liikuma. Kogu aeg oli selline ahistav tunne, et kollektsioonis kõik autod mustad, noh ZIM Faetoni otsustasin paraad-siniseks värvida. Nüüd aga võiks Emka ka natuke rõõmsamaks teha. Kahju, et ei saa aru, mis värvi see pill seal tegelikult on.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne