Belarus traktorid.

(06-02-2018, 21:30 PM)v6sa Kirjutas:  Kindel, et põhjuseks on kehv massilüliti ja mitte lühises starter? Need lülitid kannatavad päris palju tapmist.

Viidatud 2 kA lüliti ei ärata just usaldust oma plastpõhjaga... Samas ei tähenda must plast alati esimesest ülekoormusest sulamahakkavat PVC-d.
Mul sama lüliti jumzil vahel ja käivitan starteriga läbi selle käivitusmootori siduri. Siiamaani pole täheldanud lüliti poolset ikaldamist.
Vasta

(06-02-2018, 20:59 PM)Marko Kirjutas:  Arvan, et mul on mõned uued veneaegsed keldris. Kas otsin?
Viimsi vald.

Kui minu kulul oled nõus postitama,  oleksin Väga huvitatud paarist massilülitist.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(06-02-2018, 20:59 PM)Marko Kirjutas:  Arvan, et mul on

Eksisin, keeratavad on, P 1 karbile kirjutatud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mul ta tuliseks (ütleks, et isegi ohtlikult kuumaks) läks nii paari tunni tööga. Vahest ikka ei ole starter lühises. Või siis on nii, et algul starteriga käima, siis see rikub kontaktid massilülitis ära ja tulemus ongi paari tunni pärast.
Imelik igal juhul, külmast peast käib starter ringi ja kui soe on mootor, siis kipub kännu taha jääma...
Vasta

(06-02-2018, 22:10 PM)Marko Kirjutas:  
(06-02-2018, 20:59 PM)Marko Kirjutas:  Arvan, et mul on

Eksisin, keeratavad on, P 1 karbile kirjutatud.

Ma oleks väga tänulik, kui sa mulle ka ühe postitaks minu kulul Smile
Vasta

(07-02-2018, 11:03 AM)juss82 Kirjutas:  Mul ta tuliseks (ütleks, et isegi ohtlikult kuumaks) läks nii paari tunni tööga.
...

Kas soojeneb ühtlaselt vähehaaval? Või ikkagi kütab ikkagi soekäivitus lüliti kuumaks?

Selle nominaal on vist 50 A. Mis räme tarbimine seal siis on, et kuumaks ajab?
Vasta

Tere,

Mtz 920.3 tahhomeeter lõpetas näitamise. Midagi "krõbistas" armatuuris paar sekundit ja seejärel kukkus tahhomeeter nulli. Kiiruse näidik ja tunnilugeja töötavad. Kui käivitamisel süüdet keerata, siis viskab korraks tahhomeetri näidikut. Tahhomeeter ise selline: https://www.pmkaubamaja.ee/et/pollumajan...21012.html Ise kahtlustan, et äkki läks tahhomeetri tross. Kuidas ja millisest kohast seda kõige lihtsam kontrollida oleks?
Vasta

Seda ei saagi kontrollida, sest sellel pole trossi.

Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
Vasta

(12-02-2018, 17:31 PM)hannest Kirjutas:  Seda ei saagi kontrollida, sest sellel pole trossi.
Pole varem sellise asjaga kokku puutunud. Kuidas sellel pöörete lugemine toimub?
Vasta

(12-02-2018, 17:48 PM)Mägi Kirjutas:  
(12-02-2018, 17:31 PM)hannest Kirjutas:  Seda ei saagi kontrollida, sest sellel pole trossi.
Pole varem sellise asjaga kokku puutunud. Kuidas sellel pöörete lugemine toimub?

Generaatori pealt, genekal lisa juhe selle jaoks. Näidik siis tuksis tõenäoliselt kui tunnilugeja töötab. Kiiruse andurid asuvad tagaumise silla peal, need ei puutu asjasse ( mtz 892-l on vähemalt niimoodi).
Vasta

(12-02-2018, 18:23 PM)mtz80 Kirjutas:  
(12-02-2018, 17:48 PM)Mägi Kirjutas:  
(12-02-2018, 17:31 PM)hannest Kirjutas:  Seda ei saagi kontrollida, sest sellel pole trossi.
Pole varem sellise asjaga kokku puutunud. Kuidas sellel pöörete lugemine toimub?

Generaatori pealt, genekal lisa juhe selle jaoks. Näidik siis tuksis tõenäoliselt kui tunnilugeja töötab. Kiiruse andurid asuvad tagaumise silla peal, need ei puutu asjasse ( mtz 892-l on vähemalt niimoodi).

Tahhomeeter ei tööta ja need väiksed lambid, mis jõuvõtuvõlli pöördeid näitavad samuti ei põle. Tunnilugeja ja spidomeeter töötavad. Arvatavasti tuleb uus osta. Kas on mingi võimalus säilitada orginaal töötunnid? Ise arvan, et neid elektroonilisi lugejaid vist kuidagi seaditsada ei saa ja lugemine algab nullist.
Vasta

[Pilt: 17664836_1500809402_799.jpg]Itaalias selline asi müügis.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Tekkis paar küsimust seoses kap. remondiga.
1) Kuidas eemaldate hülsse? Proovisin liughaamrit( otsa panin rippesse käiva haakeraua), suruda vene 5T tungiga ja mõlemat korraga, aga ei midagi. Tungiga tõstan traktori õhku, kuid hülss ei liigatagi.
2) Mida arvate poes müüdavatest kolvigrupi kvaliteedist nt: https://www.pmkaubamaja.ee/et/pollumajan...-38mm.html. Või on mõtekam osta eraldi need jupid?
3) Kas Hiina väntvõlli kasutada, kuna vene oma pole saada. Poes on, aga nati kallis. Peal olevat ei anna enam lihvida.

Kui kellegil on üle järgmised asjad: korralik D50 väntvõll( võib olla H1,H2 saaledega), D50 plokikaas( põhiline et klapid, klapi puksid ja pesad oleks korras), siis võtta ühendust. Homme helistan ühele ksf ja vaatab äkki tal asjad veel olemas, aga kui ei, siis ausalt öeldes suht s*tt seis.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

Kaua sees olnud hülss tahab head pauku. Aeglane venitamine ei anna alati tolku. Ma olen võtnud neid välja ZIL-i poolteljega. Kinnas vändakaelale ja kui altpoolt paar korda lajatad hakkab tulema. Pole veel ükski hülss kätte saamata  jäänud.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Trei alla ketas mis istub randiga auku sisse ja on pisut hülsist peenem. Keskele auk ja mingi vint sisse alates 16 mm. Pikk varras või keermelatt ja ülesse samuti mingid rõngad ja seibid vahele ja sikutadki hülsid välja.
Vasta

(25-02-2018, 21:08 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Trei alla ketas mis istub randiga auku sisse ja on pisut hülsist peenem. Keskele auk ja mingi vint sisse alates 16 mm. Pikk varras või keermelatt ja ülesse samuti mingid rõngad ja seibid vahele ja sikutadki hülsid välja.


Mina tegin omale sellise. Selline kiire 5-minuti töö. Augud gaasipitsiga sisse on ja ongi valmis. Neljakandiline "asi" läheb kusjuures täpselt hülsi alla ja ketas siis ülespoole. Ei pea olema tingimata ketas.  
 Soovitan mingi kaltsu väntvõlli kaela peale panna.
Ketta ja ploki vahele lähevad saarepuust klotsid. Jälgida, et ei toetuks hülsi ülemise osa peale. Ja siis head keeramist.

[Pilt: 0111492347637b4.jpg]
Vasta

Kõik väga kena, kui saaks kuskilt 50ne plokikaane. Küünaldega. Hetkel üks väntvõll soolas.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

Kuhu Russil selline kompressor käib?


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Aquila captas non muscas.
Vasta

Tundub et sinna käib veel hammakas otsa. Äkki uuema russi oma ja läbi mingisuguse flantsi.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

See vana 52 oma. Saksas müüakse neid nii uusi kui ka vanu just vanale 52.

Aquila captas non muscas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne