#81

(06-02-2018, 14:35 PM)jtt Kirjutas:  
(06-02-2018, 09:57 AM)Formika Kirjutas:  
(05-02-2018, 23:31 PM)traps Kirjutas:  Pool aastat tagasi oli leedu automüügiportaalis autogidas.lt GAZ-A müügikuulutus. Hind oli 5000 EUR kanti. Lisasin selle kuulutuse pildi ka. Kas foto müüdavast autost või võetud internetiavarustest, raske öelda.
 100% tegu ameeriklasega. Vene autodel polnud iluliistu ja lisatulesid. Samuti polnud astmelaudadel neid täiendavaid jalaaluseid, või kuidas neid nimetada? Eks saadi kuskilt vanad paberid, nagu minagi sain Ukrainast ilgelt vana Vene passi, sai vormistada tänapäevased paberid, Tõin juba mingi X asja, või õigemini NIA alged Eestisse, maksin tolli ja nüüd kui auto valmis, lähen Autoregistrisse ja mul 1934 a auto olemas.

https://en.autogidas.lt/skelbimas/coupe-...25157.html
tundub et ikka veel müügis
 Võtsin selle leedukaga ühendust. Tal mingi hunnik vanarauda, mille päritoluks arvab olevat GAZ A. Pilt on võetud kuskilt internetist. Mingeid pabereid ei ole, keret ei ole. Ütles, et jõuab nädalavahetusel koju, saadab pildid. Kahtlane värk.
Vasta
#82

Leidsin eBay-st esiuksed. Ühe ukse hind tuleb - uks(601$) + saatmine(172$) + toll10% + km 20% + deklareerimine = 1050.-$ uks. Paneb kubet kratsima. Tuleb leida kere. Teist võimalust lihtsalt ei ole.
https://www.ebay.com/itm/Ford-Model-A-Op...4A&vxp=mtr
Vasta
#83

Igasuguseid ootamatuid pakkumisi tuleb. Saadeti Ukrainast. Küsitakse 200$, ainult mees ütles, et asi pahteldatud ja vaevalt kroomimiseks kõlbab. Kas kellelgi on kogemust, kui viletsaid asju üldse kroomida saab.
   
Vasta
#84

Põhimõtteliselt annab kõike elustada, aga see läheb kalliks

Võid FB kaudu otsida sellist kodanikku nagi Martin Vuks, tema tegeleb keeruliste projektidega.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#85

See ei ole nüüd päris A, aga lisatuluke on:

[Pilt: autowp.ru_gaz_4_2.jpeg]
Vasta
#86

(06-02-2018, 21:16 PM)Raivo Kirjutas:  See ei ole nüüd päris A, aga lisatuluke on:

[Pilt: autowp.ru_gaz_4_2.jpeg]
 See on üks väga imelik isend. Pole sellist veel ette tulnud. Ei oskagi kohe mille alla liigitada. Fordidel on need lisatuled seal liistu peal.
Kõige tõenäolisemalt on see mingi GAZ 4-ja ehk Pick up-i kasti katte kauge eellane. Tõenäoliselt, et seltsimehed, keda seal kastis veeti natukenegi end inimlikumalt tunneks. Huvitav, et uksel pole isegi käepidemeid.
Vasta
#87

Muide Gaz 4 nägi ise välja selline, muidugi mitte nii kvaliteetselt värvitud.
   
Aga sellel pole ka ukse käepidemeid, kuidas need küll lahti saadi????
Vasta
#88

Ma arvan et nende ennesõda Gazidega ajab asja segaseks see, et neid toodeti päris mitmes tehases. Ja kui Gorki lõpetas siis kuskil mujal pandi vana mudelit edasi kokku. Kõik tegid midagi natuke isemoodi jne...
Vasta
#89

Poiss käis täna siin juba eespool jutu teemaks olnud siduri korvi vaatamas ja imede ime, oligi olemas ja veel nii heas komplektsuses.
Mul hakkab juba tunne tekkima, et ennem saan GAZ A valmis, kui juba tükk aega tagasi alustatud GAZ 11 või juba habemega GAZ M1V8.
Saaks ainult kuskilt kere.
   
Vasta
#90

Ukse kohapealt, et ilmselt saaks konteineris saadetuna soodsamalt hakkama, aga üldsummas se vahe nii väike vast.
Vasta
#91

(07-02-2018, 01:09 AM)marauder Kirjutas:  Ukse kohapealt, et ilmselt saaks konteineris saadetuna soodsamalt hakkama, aga üldsummas se vahe nii väike vast.
Ma tõin selle asja lihtsalt näiteks. Ennem, kui pole mingitki keret, pole ka mõtet millegagi tõmblema hakata.
Vasta
#92

Tulemüüri ikka ehk leiad ülejäänd teed tehase jooniste järgi nagu Sidorov oma G67
Need uksed ju kah seal jebays uued ,küll sulle keegi nad vähemagi raha eest Ohlandias
teeb.... Kui vaatad mis moodi sinu asju seal tehakse,siis nad ju asja valdavad vabalt.....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#93

(07-02-2018, 01:13 AM)impreza Kirjutas:  Tulemüüri ikka ehk leiad ülejäänd teed tehase jooniste järgi nagu Sidorov oma G67
Need uksed ju kah seal jebays  uued ,küll sulle keegi nad vähemagi raha eest Ohlandias
teeb.... Kui vaatad mis moodi sinu asju seal tehakse,siis nad ju asja valdavad vabalt.....
 Noh, päris nullist ei tahaks keret küll ehitama hakata aga õnneks pole vist vaja ka. Mu lellepoeg on USA-s head tööd teinud ja leidnud tõelise Ford A paradiisi. Seal on mägede viisi kõike. Kahju ainult, et kusagil Colorado pärapõrgus, aga on. Seal ühel pildil vaatab vastu täiskomplektne Faetoni kere. Need on muidugi reklaami jaoks tehtud fotod kunagi ja see ei pruugi enam alles olla, aga midagi leiab sealt kindlasti.
 http://modelastore.com/original-parts/
Vasta
#94

(07-02-2018, 09:45 AM)Formika Kirjutas:  
(07-02-2018, 01:13 AM)impreza Kirjutas:  Tulemüüri ikka ehk leiad ülejäänd teed tehase jooniste järgi nagu Sidorov oma G67
Need uksed ju kah seal jebays  uued ,küll sulle keegi nad vähemagi raha eest Ohlandias
teeb.... Kui vaatad mis moodi sinu asju seal tehakse,siis nad ju asja valdavad vabalt.....
 Noh, päris nullist ei tahaks keret küll ehitama hakata aga õnneks pole vist vaja ka. Mu lellepoeg on USA-s head tööd teinud ja leidnud tõelise Ford A paradiisi. Seal on mägede viisi kõike. Kahju ainult, et kusagil Colorado pärapõrgus, aga on. Seal ühel pildil vaatab vastu täiskomplektne Faetoni kere. Need on muidugi reklaami jaoks tehtud fotod kunagi ja see ei pruugi enam alles olla, aga midagi leiab sealt kindlasti.
 http://modelastore.com/original-parts/
 No mis sa enam siin passid. Seal ju kõike mägedena. Võta poisid kaasa ja nädalaga auto komplekteeritud. Kodus võtad uuesti lahti, värvid raami, sillad ära, tõstad oma originaalmootori peale. kere värvimisse ja sisu tegemisse. Sügiseks auto valmis. Hulgi saad odavamalt ka.
Vasta
#95

(07-02-2018, 15:38 PM)sfinks Kirjutas:   No mis sa enam siin passid. Seal ju kõike mägedena. Võta poisid kaasa ja nädalaga auto komplekteeritud. Kodus võtad uuesti lahti, värvid raami, sillad ära, tõstad oma originaalmootori peale. kere värvimisse ja sisu tegemisse. Sügiseks auto valmis. Hulgi saad odavamalt ka.
 Kuule Sfinks, eesmärk ei ole GAZ sildiga Fordi ehitada. Eesmärk on võimalikult originaalne Gaz A. Ma arvan, et ligikaudu 10-st Venemaal olevast Gaz A-st, vähemalt 8 on tegelikult Fordid. Enda distsiplineerimiseks ka need postitused. Kindlasti tuleb kasutada Fordi juppe, kuna neid kasutas ka Gorki Autotehas. Kere on väga hell teema aga eks need löödi ju välja samade stantsidega, mis Fordid. Ameerikas on raudselt üle poolte Fordidel Fiiberist tehtud keredetailid või isegi kogu kere. Näiteks siit
http://www.wescottsauto.com/WebCatalog/B...erBody.pdf
Maksab 11500.-$
Paljud Ameerikas restaureeritud autod ongi sellised.
Minu eesmärk on ikkagi plekist kere. Originaal sillad, mootor, transmissioon jne.
Vasta
#96

(07-02-2018, 15:38 PM)sfinks Kirjutas:  
(07-02-2018, 09:45 AM)Formika Kirjutas:  
(07-02-2018, 01:13 AM)impreza Kirjutas:  Tulemüüri ikka ehk leiad ülejäänd teed tehase jooniste järgi nagu Sidorov oma G67
Need uksed ju kah seal jebays  uued ,küll sulle keegi nad vähemagi raha eest Ohlandias
teeb.... Kui vaatad mis moodi sinu asju seal tehakse,siis nad ju asja valdavad vabalt.....
 Noh, päris nullist ei tahaks keret küll ehitama hakata aga õnneks pole vist vaja ka. Mu lellepoeg on USA-s head tööd teinud ja leidnud tõelise Ford A paradiisi. Seal on mägede viisi kõike. Kahju ainult, et kusagil Colorado pärapõrgus, aga on. Seal ühel pildil vaatab vastu täiskomplektne Faetoni kere. Need on muidugi reklaami jaoks tehtud fotod kunagi ja see ei pruugi enam alles olla, aga midagi leiab sealt kindlasti.
 http://modelastore.com/original-parts/
 No mis sa enam siin passid. Seal ju kõike mägedena. Võta poisid kaasa ja nädalaga auto komplekteeritud. Kodus võtad uuesti lahti, värvid raami, sillad ära, tõstad oma originaalmootori peale. kere värvimisse ja sisu tegemisse. Sügiseks auto valmis. Hulgi saad odavamalt ka.
Ma nüüd ei taha kedagi solvata ega halvasti öelda, aga Sfinks on maru nutikas. Kas Sfinksil endal ka mõni näpumäärimise projekt on, mis põhjendaks mõnda õhtust eemalolekut proua Sfinksist? Smile

Tõde on kusagil olemas! Tõenäoliselt sügaval pahtli all Wink
Vasta
#97

(07-02-2018, 19:48 PM)sven1 Kirjutas:  
(07-02-2018, 15:38 PM)sfinks Kirjutas:   No mis sa enam siin passid. Seal ju kõike mägedena. Võta poisid kaasa ja nädalaga auto komplekteeritud. Kodus võtad uuesti lahti, värvid raami, sillad ära, tõstad oma originaalmootori peale. kere värvimisse ja sisu tegemisse. Sügiseks auto valmis. Hulgi saad odavamalt ka.
Ma nüüd ei taha kedagi solvata ega halvasti öelda, aga Sfinks on maru nutikas. Kas Sfinksil endal ka mõni näpumäärimise projekt on, mis põhjendaks mõnda õhtust eemalolekut proua Sfinksist? Smile
 No kuule Sven, ma tean küll, et sa Formika poeg oled aga Ma ju orgunnin sulle tasuta Ameerika sõitu Papa kulul. Kahjuks näppe saan ma ainult määrida moosipurki puhastades ja proua Sfinksist võiks küll mõne õhtu eemale hoida, aga seda va krabisevat pole ja kus teha ka pole. Tahaks küll, suudaks isegi mõnele Fiat Unole küüned taha ajada aga mis edasi. Tegemine maksab kordades rohkem ja ma kardan et proua Sfinks ei taha UNO tasemele langeda. Onu Bella laul tuleb meelde. Big Grin
Vasta
#98

http://autobuy.ru/wpage/109663
Venemaal ühel tegelasel kohe laost võtta kõikvõimalikke juppe A ja AA ja MM-i jaoks, ehk ei olegi vaja Ameerikasse sõita?
Vasta
#99

(09-02-2018, 14:20 PM)Raudpats Kirjutas:  http://autobuy.ru/wpage/109663
Venemaal ühel tegelasel kohe laost võtta kõikvõimalikke juppe A ja AA ja MM-i jaoks, ehk ei olegi vaja Ameerikasse sõita?
See Valeri toob ise ka Ameerikast need jupid. Minu hinnapäringutele vastanud ei ole...
Vasta

Neid venkude kuulutusi ei tasu eriti tõsiselt võtta.

Aastaid tagasi üritasin uutt Gaz51 juhiust osta, internetis oli ilusti olemas ,lihtsalt vormista ost.

Kui kohalik venku müüjale helistas ,siis vastas : aaaa uks, eeee , see on nii defka.... eee, viimase 5 aasta jooksul pole eram rohkem leidnud ... Sad

Venkud käivad Baltikumist ise juppe otsimas ja ostmas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne