M401 Diesel rat rod

(17-02-2018, 00:45 AM)Veskioja Kirjutas:  
(16-02-2018, 20:58 PM)impreza Kirjutas:  Täna päike vähe paistis ja tegin väljas paar pilti kah ..

Ullult ägens,natukse kahju,kui üleni roostene tuleb,lase nenaosa jääda roostes ja ülejäänud vbl.selline rooste tooni pruun,pruun-punane võimidagi sinna kanti
.Ja aruiesaa,kus siis lume kuhjad?

Oleks äkki kellegil häid ideid mis värvi vöiks veljed muundada juhul kui see kere selliseks
jääb nagu ta praegu on...
Muide selles videos on velgede värvi lahendus üli lahe,kui saaks nad sama suguseks ainult
pöhitoon oleks rooste pruun mitte selline roheline............
www.youtube.com/watch?v=bauNe5mcKfo

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Üsna raske on velgedele värvi valida. Kui tahta et veljed värviga silma torkaksd, eristuksid need liiga autost. Huvitav, kui kodarate vahed teha kuidagi ämblikuvõrguks, kiired on olemas ju kodarate näol... Peaks ehk kuidagi paberist risti kiired peale kleepima, et näha välimust. Kui selline võrk kena jääks, saaks juba vähe erksamalt toone lisada. Punast ehk...

Või värvida kodarad ämblikuks nii, et üleliigsed kodarad mustaks ja ämblik punasena. Keskkoht jääks ämbliku kereks ja kodarad oleks jalad. keskele peaks sel juhul lisama veits suurust ämbliku tagumendi jaoks...

Või tagarattad ämblikuks ja esimesed võrguks või vastupidi...

Ma siin lasen lihtsalt mingeid mõtteid lendu...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(17-02-2018, 01:26 AM)impreza Kirjutas:  Muide selles videos on velgede värvi lahendus üli lahe

Videos on jah kogu see patina selline vasekorrodeerumise laadne.
Aga müüakse ka erinevaid roostevârve, kiire googldamisena leidsin esimesena näiteks sellise, kuid ilmselt on neid veel:
http://www.sprayonrustpaint.co.uk/

Äkki kuidagi nii, et kõigepealt mustaks värvida ja siis roostevärvi paksult peale ning samal ajal kui see veel vedel on, siis miskise kammilaadse tootega sealt läbi tõmmata. Näiteks need silikoonist köögispaatlid, kui on säärast äkki kahvlipiidega vms.

EDIT: ot-ot, meenus, et su veljed ju peente kodaratega ja siis pole seal väga ruumi niiviisi triibutada nagu noil laiarandilistel velgedel. Värvimistehnika siis võibolla hoida sarnane, kuid näiteks teha äkki nii, et hoopis fooliumist känkraga tupsutada värsket värvi. Saab ka alusvärvi põnevate tekstuuridega nähtavale tuua.

Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta

(17-02-2018, 10:13 AM)Jarmo Kirjutas:  
(17-02-2018, 01:26 AM)impreza Kirjutas:  Muide selles videos on velgede värvi lahendus üli lahe

Videos on jah kogu see patina selline vasekorrodeerumise laadne.
Aga müüakse ka erinevaid roostevârve, kiire googldamisena leidsin esimesena näiteks sellise, kuid ilmselt on neid veel:
http://www.sprayonrustpaint.co.uk/

Äkki kuidagi nii, et kõigepealt mustaks värvida ja siis roostevärvi paksult peale ning samal ajal kui see veel vedel on, siis miskise kammilaadse tootega sealt läbi tõmmata. Näiteks need silikoonist köögispaatlid, kui on säärast äkki kahvlipiidega vms.

EDIT: ot-ot, meenus, et su veljed ju peente kodaratega ja siis pole seal väga ruumi niiviisi triibutada nagu noil laiarandilistel velgedel. Värvimistehnika siis võibolla hoida sarnane, kuid näiteks teha äkki nii, et hoopis fooliumist känkraga tupsutada värsket värvi. Saab ka alusvärvi põnevate tekstuuridega nähtavale tuua.

See roostvärvi set tuleb tellida krt. päris ilus effekt asjal.Sellele on rakendust veel muudeski kohtades..

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Täna millegi muu peale ei kövatand,sisu tegemiseks
vaja minevad plekid tampisen aga ühe hooga valmis...
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Hommikul sai alustatud kunde poolse istme tegemisega aga nagu
alatí möödud ja paar sablooni mis olid tehtud neid enam leida ei önnestund..
Saigi pea valmis,ainult kettide pühastamiseks hapet tilkagi ei leidnud
köik vanad akud juba ammu tühjaks kallatud..Tänapäeval polegi
vist vöimalik osta mingit keti juppi vöi mutikat mis poleks selle
tsingi plägaga koos....
   
   
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Tegevusele on sisse tulnud väike auk,poole sellest ajast olin lihtsalt haige
ja ülejäänd aja laisk.Tehtud said ainult hädapärased kunde tööd Sad
Täna tuli tervis juba enam vähem tagasi ja ehk saab järgmine nädal vaikselt
jälle pihta hakata...
Ajaviiteks käisin läbi ühe tuttava tüübi firmast kes tegeleb pumpade, pihustite
remmiga ja näitasin talle seda r5 pumpa ja rääkisin pöhjalikult mida saada
tahan...Ütles asi vöimalik ja eksperimentaal korras lubas proovida...
Mehel tekkis asja vastu huvi,ütles aga nii et kui asi nahka peaks minema
siis ära mind süüdista Big Grin
Plunserid pidid tal olemas olema .Nii minu jaoks asi vähe lihtsam kuna see
tegija asub kodunt möne kilomeetri kaugusel,siis on neid järel häälestusi
lihtne teha...Kui mees muidugi asjaga hakkama peaks saama Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Täna sai teha esimene väike liigutus,tegin rihmaseibi löplikult valmis ja sai
omale kohale paika kah.....
Vana vända löikasin pooleks ja panin selle väikse ölivanni kaudu paika,et
oleks koht kuhu rihmaseib panna.
Tervet oli kole raske tösta  Big Grin
   
   
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(06-03-2018, 22:09 PM)impreza Kirjutas:  Täna sai teha esimene väike liigutus,tegin rihmaseibi löplikult valmis ja sai
omale kohale paika kah.....
Vana vända löikasin pooleks ja panin selle väikse ölivanni kaudu paika,et
oleks koht kuhu rihmaseib panna.
Tervet oli kole raske tösta  Big Grin

Oot, mul on vist midagi kahe silma vahele jäänud siin teemas...Mis sa selle vändaga tegid ja miks?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(06-03-2018, 22:18 PM)viplala Kirjutas:  
(06-03-2018, 22:09 PM)impreza Kirjutas:  Täna sai teha esimene väike liigutus,tegin rihmaseibi löplikult valmis ja sai
omale kohale paika kah.....
Vana vända löikasin pooleks ja panin selle väikse ölivanni kaudu paika,et
oleks koht kuhu rihmaseib panna.
Tervet oli kole raske tösta  Big Grin

Oot, mul on vist midagi kahe silma vahele jäänud siin teemas...Mis sa selle vändaga tegid ja miks?

Sul töesti jäi kahesilma vahele et mul on vileuus vänt olemas ja see moto mis praegu peal täidab maketi eesmärki
et teha köik kronsad torud ja muu..Kui köik valmis panen moto ikka uutest pulkadest kokku Wink

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Selge pilt Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(06-03-2018, 22:09 PM)impreza Kirjutas:  Vana vända löikasin pooleks

JÕHKARD!!!!!
Se oli jummalast hea vänt, isa ainult kaks - kolm korda sõitis ilma õlisurveta, mis see Mersule ikka teeb. Ega ei teinudki, pärast ma võlusin moto jälle pöörlema ja käis aastaid. Kusjuures mõeldes selle vända piltide peale siit algusepoole, siis tehti tõesti vingeid asju tollel ajal. Õlisurve oli kogu aeg 3+ atti, seier töötas, mitte joonistatud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(07-03-2018, 00:20 AM)Marko Kirjutas:  
(06-03-2018, 22:09 PM)impreza Kirjutas:  Vana vända löikasin pooleks

JÕHKARD!!!!!
Se oli jummalast hea vänt, isa ainult kaks - kolm korda sõitis ilma õlisurveta, mis see Mersule ikka teeb. Ega ei teinudki, pärast ma võlusin moto jälle pöörlema ja käis aastaid. Kusjuures mõeldes selle vända piltide peale siit algusepoole, siis tehti tõesti vingeid asju tollel ajal. Õlisurve oli kogu aeg 3+ atti, seier töötas, mitte joonistatud.

Töesti jumala hea vänt diivani laua tegemiseks aga momendil need kahjuks ei müü kohe kuidagi Big Grin
Aga nüüd tegelikult seda,viimast kuiva perioodi ei eland ta üle hööveldas ühe kaela liiga öhukeseks...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(07-03-2018, 00:39 AM)impreza Kirjutas:  Töesti jumala hea vänt diivani laua tegemiseks aga momendil need kahjuks ei müü kohe kuidagi  Big Grin
Aga nüüd tegelikult seda,viimast kuiva perioodi ei eland ta üle hööveldas ühe kaela liiga öhukeseks...

Viimasest kuivast 3 aastat edasi oli õlisurve kogu aeg 3+ atti
Auto iga päev sõidus.

EDIT: viimane "kuiv" oli tehnoülevaatus oma ohutu vabakiirendusega Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(07-03-2018, 00:48 AM)Marko Kirjutas:  
(07-03-2018, 00:39 AM)impreza Kirjutas:  Töesti jumala hea vänt diivani laua tegemiseks aga momendil need kahjuks ei müü kohe kuidagi  Big Grin
Aga nüüd tegelikult seda,viimast kuiva perioodi ei eland ta üle hööveldas ühe kaela liiga öhukeseks...

Viimasest kuivast 3 aastat edasi oli õlisurve kogu aeg 3+ atti
Auto iga päev sõidus.

Aga vinge vänt oli küll,löikasin rellakaga peaaegu läbi ja andsin kovaldaga kolaka.
Naeris ainult selle peale,pidi ikka mingi viis kolakat andma enne kui murdus..
Aga oli mul romulas üks juhus mingi uuema vändaga mis kukkus riiulilt umbes
3m körguselt ja pooleks plöksti Sad
Aga nüüd asjast et meil on vända lihvimine kallis ja üks kael enam 0,75 enam hästi mahtuda
ei tahtnud..aga mul vedas sain 200€ vileuue niiet polnud eriti kahju puru löigata

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Kunde poolne tool sai valmis ja veel üht teist väiksemat.....
   
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Edasi minekuid pole,selle asemel on üleüldine motivatsiooni kriis Sad Sad
Praegu on ajad kus kohe midagi taha toimida,aga tuleb lihtsalt vähe
jöudu koguda ja küll varsti motivatsioon kah tagasi tuleb......

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(23-03-2018, 00:22 AM)impreza Kirjutas:  Edasi minekuid pole,selle asemel on üleüldine motivatsiooni kriis  Sad  Sad
Praegu on ajad kus kohe midagi taha toimida,aga tuleb lihtsalt vähe
jöudu koguda ja küll varsti motivatsioon kah tagasi tuleb......

Tuttav tunne. Mu T40 jäigi seisma tänu sellele ja hiljem tulid teised projektid peale. Eks kunagi edasi kui mott tagasi.

Kui soov on olemas tegemiseks aga mott puudub ja kohe kuidagi ei taha, siis tuleb lihsalt võtta plaani, et täna teen seda x jubinat niipalju kui viitsin ja kui rohkem ei viitsi siis viskan haamri nurka aga.. ainus millest ei tohi taganeda on tööga alustamine. Point on selles, et kohe kui haamer käes ja töö lahti läheb, tuleb vähemalt selleks päevaks mott tagasi. Pikas perspektiivis see muidugi ei tööta ja taoline asi muutub enese piinamiseks hobi puhul, kuid eks aeg annab atra seada ja mõelda. Teinekord piisab ka mõne ürituse väiskamisest või mõnest filmist või mingi erilise aparaadiga ringi rallimisest Smile       küll see mott tagasi tuleb, ega ta tulemata jää. Ja kui Tallinnasse satud, mine loomaaeda ja kohvikusse.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Selle jaoks on sõbrad. 
Kui mul jäi projekt seisma, siis sõber kinkis mulle õhukompressori piigi ja väikse vasara. Kui töö edasi ei lähe, lubas piigi mulle tagant sisse vasardada.
Ühe teise projekti seismajäämisel ei aidanud enam jutust ka. Järsku ühel päeval tuli ta garaasi tööle. No ma ju ei saanud toas losutada, kui teine tööd teeb. Nädal aega sellist "ravi" ja motivatsioon oli jälle tagasi. Nüüd sõidan autoga.
Vasta

Eile oli esimene ilusam ilm ja mott töusis kohe tunduvalt.Üldiselt meil on see
aasta kevad mingi kolm nädalat hiljaks jäänud.Täna saigi alustatud seisma jäänd
kliendi projektide edasi tegemisega ,Mazda kastikas ja T3 tulevad soenduseks
valmis teha ja siis oma projektiga edasi.Tuleb tunnistada et eks nad rotika
pärast unustusse vajusid  Big Grin
   
Nagu Motamees ütles et selleks on söbrad,vötsin praegu ühe tuttava appi seda kastikat
tegema,kodus vana istuda ei taha ,mulle paras siin midagi hoidma puhastama jne...
Siis ma ise ei saa diivanil vedeleda Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne