Kosmoseteema

siis elame oopis trummlis
Vasta

(17-02-2018, 16:11 PM)siimik Kirjutas:  
(16-02-2018, 13:11 PM)Basilio Kirjutas:  
(15-02-2018, 15:41 PM)siimik Kirjutas:  Hakka või lennuki jaoks raha koguma, mtü "Tõestame maakera, lennates ümber kera, suunal Põhi-Lõuna"  Toungue

Siim
Kas ma saan poole sellest rahast endale, kui lapiku Maa idee ära tõestan?
Mine esikusse, vaatle oma saabaste taldu. Ümmarguse Maa puhul peaksid siseservad olema rohkem kulunud. Ühtlase kulumise korral on Maa lapik nagu Laudaviina pudel. Arveldusarve numbri annan privas.

Mul on meditsiiniliselt tõestatud lampjalad, seega minu saapatallad ei anna adekvaatset vastust maa kuju kohta Smile

[Pilt: 301108.f4255c18.630x354o.c05a0de0348d.jpeg]


Ainult ühe mudeli puhul saab teha ümbermaailma reisi suunal Põhi-Lõuna-Põhi. Kas kuskil on infot, et selline reis on tehtud?

Siim

Ausalt öeldes ei saa ma Su puhul hetkel aru, kas sa teed nalja või mitte?
Vasta

Täitsa mõttetud tegelased, maa on banaanikujuline hoopis.
Tahate tõestust? Aga palun.

Tegelikult on ikke väga äge, et keegi orgunnis asju nii, et saatis oma auto koos "starman"-iga orbiidile. Tehke järgi või makske kinni.
Arvatavasti sai see Starman rohkem reklaami ja meediat kui kõik viimase 10 aasta jooksul taevalastud sojuz-id, nii poolel teel plahvatanud kui kohalejõudnud.
Mõnes mõttes on see ajalooline märk, kus kogu "progressiivne inimkond" tõstis taaskord oma unistava pilgu seaninaga Audi maasturilt ja 65" Sony lapikult telerilt ja vaatas taevasse, nähes hoomamatult suurejoonelisemat pilti.
Vasta

(17-02-2018, 21:56 PM)ivo86 Kirjutas:  
(17-02-2018, 16:11 PM)siimik Kirjutas:  
(16-02-2018, 13:11 PM)Basilio Kirjutas:  
(15-02-2018, 15:41 PM)siimik Kirjutas:  Hakka või lennuki jaoks raha koguma, mtü "Tõestame maakera, lennates ümber kera, suunal Põhi-Lõuna"  Toungue

Siim
Kas ma saan poole sellest rahast endale, kui lapiku Maa idee ära tõestan?
Mine esikusse, vaatle oma saabaste taldu. Ümmarguse Maa puhul peaksid siseservad olema rohkem kulunud. Ühtlase kulumise korral on Maa lapik nagu Laudaviina pudel. Arveldusarve numbri annan privas.

Mul on meditsiiniliselt tõestatud lampjalad, seega minu saapatallad ei anna adekvaatset vastust maa kuju kohta Smile

[Pilt: 301108.f4255c18.630x354o.c05a0de0348d.jpeg]


Ainult ühe mudeli puhul saab teha ümbermaailma reisi suunal Põhi-Lõuna-Põhi. Kas kuskil on infot, et selline reis on tehtud?

Siim

Ausalt öeldes ei saa ma Su puhul hetkel aru, kas sa teed nalja või mitte?

Naljaka ei tee.

Kui maa on kera, siis saab lennata ümber maakera, mis tahes suunal ja jõuad ikka tagasi reisi alguspunkti. Minu pandud pildil vasakul on kera, ning Põhi on nn üleval ja Lõuna on nn all.
Lameda maa puhul on Põhi keskel(põhjapoolus) ja Lõuna(lõunapoolus) on 360kraadi raadiuses meie ümber. Maa ja inimesed on kogu universumi/kosmose keskpunktis. Sel juhul saab ümbermaailma reise teha ainult suunal Ida-Lääs, jääringi sees. Kui lennata Lõunasse, siis lendad meie jaoks teadaolevalt kaardilt välja tundmatusse, ning alguspunti tagasi ei jõua.

Mina soovingi, et inimesed otsiksid ja jagaksid info ümbermaailma reisidest suunal Põhi-Lõuna. Info ümbermaailma reisidest on kaardil vaadates tehtud suunal Ida-Lääs ja vastupidi. See aga ei tõesta maa keraks olemist, vaid lamedaks olemist.

[Pilt: flat-earth-1.jpg?quality=80&strip=all&strip=all]

Siim
Vasta

Tsitaat:Naljaka ei tee.
Siim, naljaka võib ja peab ikka ja ainult paraveebis tegema. Meie siin arvame, et maa on donut või banaan, selle pannkoogiga võid endale vastu pead taguda ainult.
Ei tee üldse nalja, professor Aibolit ütles SeeWaldi Ülikooli doktorantuuris, et nii andekat inimest kui mina, pole tema silmad näinud.
Vasta

Mu huumorisoon on selline, et seda ma kirjateel edastada ei suuda. Aga siin on üks kiire video kah:
Vasta

Kus aasal siis tiigrikesed ja lambukesed nüüd  koos lõbusalt tantsu vihuvad?

Kas tegu võib olla Vahutorni jüngrite varjatud  propagandaga ?
Vasta

Ootan huviga lapiku Kuu, Marsi, Jupiteri, Päikese jne teooriaid. Peale muu positiivse võtaksid päikesesüsteemi pildid kooliõpikus vähem ruumi, sest taevakehad saaks serviti ritta laduda nagu taldrikud nõudepesumasinas.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Tont seda teab mis kujuga see Maa on, mis väljaspool Maad toimub jne. Ükski tavainimene seda kontrollida ei saa vist kuidagi, teame ja usume vaid seda mida meile "ette söödetud" on. Rolleyes
Vasta

no nii, juba järgmine, mingi viirus vist?
tasub kaaluda meedikute poole pöördumist.
Vasta

Aga kui maa on lame, siis mis seal teisel pool on? Kui paks on maa lameda teooria puhul? Kuidas jaguneb gravitatsioon lameda maa puhul üle lameda ketta? Kuhu kaob päike öösel? Miks talvel on külm ja suvel soe? Miks austraalias nähakse teistsugust tähtede kaarti kui siin? Kas päike on ka lame? Kuidas üldse sobitub füüsikasse lame taevakeha?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Kuivõrd siin räägitakse, et üle pooluste ei saa lennata, siis:
Üle pooluste ei lennata peamiselt sellepärast, et seda pole vaja. Muidu: Tškalovi meeskonna lennust Venemaalt üle Arktika Ameerikasse sai möödunud aastal 80 aastat, ja mida seal hiljem toimunud, saab näha siit:
https://en.wikipedia.org/wiki/Polar_route
Pange esitatud jooniselt tähele, et üle lõunapooluse ei toimu lende mitte niivõrd Maa lameduse tõttu, vaid seetõttu, et sealtkaudu ei lähe ühtki mõistlikku marsruuti.

Ja kui üldiselt rääkima hakata, siis ma imestan lameda Maa propagandistide harimatust. Ometigi on tsiviliseeritud maailmas Maa (ok, ligikaudne) kerakujulisus omaks võetud umbes 400 aastat eKr.
Kuidas muidu seletada
- seda, et põhja pool ekvaatorit paistab Päike lõunakaarest, lõuna pool aga põhjakaarest?
- seda, et merele sõitval laeval kaob pildilt kõigepealt kere ja alles seejärel mastid?
- seda, et põhjast lõunasse liikudes tähistaeva pilt pidevalt muutub?
- Jne. jpm.
Inimesed, ärge vahtige juutuubi, vaid lugege ja arvutage! (Mulle juba hiljuti öeldi, et see soovitus ei tööta, aga ma arvan inimestest hästi Wink).
Vasta

Kas töesti vanaraua teemad otsas,et sellist asja arutada..
Mina arvan et lameda maa propagandistidel on lihtsalt
lame aju Big Grin Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Vana (või uusvana) raua teemat hoiab siin suure eduga üleval näiteks ksf! impreza; las' me väiksemad surelikud arutame vahel kosmoseteemadel kah Wink
Vasta

(18-02-2018, 17:24 PM)siimik Kirjutas:  [Pilt: flat-earth-1.jpg?quality=80&strip=all&strip=all]

Vaatan seda kasvuhoonet ja aru ei saa, miks keskel jälle külm on. Servas on loogiline, see on vastu ülikülma kosmost ja peabki jahedam olema. Aga keskel? Kas seal on kook õhem ja kosmose külm hiilib läbi pinnase ligi?
Kas naerunäo peab kindlasti lisama?
Impreza, naljanurk kiratseb, see-eest on siin rõõmu küllaga.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Täna avalikus ringhäälingus öeldakse et...   Alates 17.30  jõudu esmaspäevaks.

https://vikerraadio.err.ee/v/labor/saate...ad-geoidil

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(18-02-2018, 22:31 PM)olevtoom Kirjutas:  ... ma arvan inimestest hästi Wink).
Suurem annus foorumis müramist ravib selle arvamuse edukalt välja.  Toungue

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(18-02-2018, 17:40 PM)siimik Kirjutas:  Mu huumorisoon on selline, et seda ma kirjateel edastada ei suuda. Aga siin on üks kiire video kah:

Videoga pole ilus tsiteerida, aga siin on ju olemas vastused kõigile teile.

Kerakujulise maa ja päikesesüsteemi esitas Kopernikus aastal 1543.
https://et.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_Kopernik 

Vaadake videot ja saate teada, miks on aastajad, öö-päev, külm soe.

Siim
Vasta

(19-02-2018, 11:31 AM)siimik Kirjutas:  Kerakujulise maa ja päikesesüsteemi esitas Kopernikus aastal 1543.
https://et.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_Kopernik 

Vaadake videot ja saate teada, miks on aastajad, öö-päev, külm soe.

Siim
Selle peale tekib üks küsimus - kuidas inimesed enne Kopernikust siis Maal elatud said kui Maa oli lapik? Toungue

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Kõigil on võimalus ise mõnda satelliiti pildistada/vaadelda. Ole ainult mees ja tee ära.

Photographing Starman From A Million Miles Away
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne