Kosmoseteema

   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Huvitav, kuidas siimiku lapik maa tekkis? Mingi kosmiline-jumalik olend lasi hunniku sooja lumehangele ja selles me areneme ja elame nüüd?
Vasta

Mõne inimese arust on vanatehnika rämps, mille koht on prügimäel.
Ärgem laskugem selliste inimeste tasemele.
Ka teisitimõtlejad on väärt normaalset kohtlemist.
Siimu lolliks sõimates ei paista te ise just kõige targemana välja, pigem vastupidi.
Vasta

kõik need lameda maa argumendid on pehmeltöelda idiootsed. vähesegi mõistuseraasuga inimene on võimeline sellele järeldusele ka iseseisvalt jõudma. "teisitimõtleja" ei ole küll termin, mida siinkohal kasutada oleks sobilik.
Vasta

Sama hästi võiks väita, et mingi auto restaureerimiseks kulutada 2x uue dacia hinda on idiootsus.
Aga näed, eestis on väike seltskond idioote, kellele see huvi pakub ja mitte ainult, nad käivad seda ka avalikult esitlemas ning nakatavad teisigi.

Igal ühel oma hobi ja oma nägemus.
Vasta

(23-02-2018, 19:58 PM)tõnn Kirjutas:  Sama hästi võiks väita, et mingi auto restaureerimiseks kulutada 2x uue dacia hinda on idiootsus.
Aga näed, eestis on väike seltskond idioote, kellele see huvi pakub ja mitte ainult, nad käivad seda ka avalikult esitlemas ning nakatavad teisigi.

Igal ühel oma hobi ja oma nägemus.

Vahest kulub ka 20ne Dacia hind ühe asja restaureerimiseks aga siis on näha ka tulemust .....
Aga seda lapikut maad näed juba peale kahe hundijala vee konsumeerimist Big Grin Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(23-02-2018, 19:58 PM)tõnn Kirjutas:  Sama hästi võiks väita, et mingi auto restaureerimiseks kulutada 2x uue dacia hinda on idiootsus.
Aga näed, eestis on väike seltskond idioote, kellele see huvi pakub ja mitte ainult, nad käivad seda ka avalikult esitlemas ning nakatavad teisigi.

Igal ühel oma hobi ja oma nägemus.
See võrdlus ei päde. Lamemaalased on pigem sellised tüübid, kes tulevad oskaja automaalri juurde ja räägivad, et värvipüstolid ja -kambrid eksisteerivad ainult tema unenägudes ja tegelikult keedetakse autovärvi sõnajalgadest ja koirohust ning kantakse autole vana kuu ajal kütitud mägra sabaga.
Ja mis puutub pisut ülevalpool esitatud süüdistusse, et teised foorumlased ksf! siimikut lolliks nimetavad, siis mina sellist asja küll käesolevas lõimes ei ole näinud. Ksf! siimik suudab ses asjas ise enda eest edukalt hoolt kanda.
Vasta

Ma olen päris ligidalt kokku puutunud ka sarnast lapikut maad uskuva inimesega. Kuna ma elan mere ääres ja päris palju laevu sõidab Soome/Rootsi poole,siis palusin tal seletada laivis kuhu see just minev laev kaob. Vastus oli,et see on optiline illusioon Big Grin  ja tegelikult ei kadunud see laev kusagile kumeruse taha. See oli just samal aastal kui see hull sealt kosmose piirilt alla hüppas ja ma siis uurisn,et kuda see maakera sealt siis ümmargune paistis. Vaatas mulle pikalt otsa ja küsis,kas sa tõesti usud seda arvutipiltti. Lõpuks läks vaidlus meil ikka päris tuliseks ning ma sain teada,et mulle on ajupesu tehtud. Tegelikult suht masendav. Aga igal inimesel on ju ometi õigus uskuda mida nad soovivad. Nii,et edu kõigile lapikutele ja vaadake,et te siis üle ääre ei kuku.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(23-02-2018, 20:52 PM)wagoneer Kirjutas:  ... Aga igal inimesel on ju ometi õigus uskuda mida nad soovivad...
Õige. 
Ja homod võivad oma vahel teha mida iganes, aga minu urruauk jätku rahule. Samas ei tohi nad kuskil rääkida, et niiviisi võib ka lapsi saada, see tähendab, et "reklaam" ei tohiks olla pealetükkiv ja vale.
Vasta

(23-02-2018, 21:10 PM)motamees Kirjutas:  
(23-02-2018, 20:52 PM)wagoneer Kirjutas:  ... Aga igal inimesel on ju ometi õigus uskuda mida nad soovivad...
Õige. 
Ja homod võivad oma vahel teha mida iganes, aga minu urruauk jätku rahule. Samas ei tohi nad kuskil rääkida, et niiviisi võib ka lapsi saada, see tähendab, et "reklaam" ei tohiks olla pealetükkiv ja vale.

+1 Just täpselt.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

taaskord juhiks tähelepanu asjaolule, et lugupeetud lamemaalased võtavad sõna tehnikafoorumis, kus on insenertehniline mõttelaad liiga levinud suvalise umbluu mahamüümiseks. käige oma konverentsidel ja vastavates foorumites ja jaurake seal kasvõi nõrkemiseni.
Vasta

Vaba teema ju, siin võib kõigest huvitavast rääkida.
Kel huvi ei paku, see osa ei võta.
Vasta

(23-02-2018, 23:32 PM)tõnn Kirjutas:  Vaba teema ju, siin võib kõigest huvitavast rääkida.
Kel huvi ei paku, see osa ei võta.

sulle on millestki mulje jäänud, et kellelegi siin peale sinu on lame maa huvi pakkunud? Smile
Vasta

Pakub jah huvi lameda maa teooria ja see sobib ilusti kosmose teemasse.
Absoluutse tõe mõistmiseks on vaja ju läbi uurida ka kõik valed variandid.


PS.
Mina arvan, et maa on naela kujuga ja pöhja kinni löödud.  Big Grin
Vasta

(24-02-2018, 01:06 AM)tõnn Kirjutas:  Pakub jah huvi lameda maa teooria ja see sobib ilusti kosmose teemasse.
Absoluutse tõe mõistmiseks on vaja ju läbi uurida ka kõik valed variandid.

Too on kahtlemata õige, ainult et kui valed variandid on juba 2500 aastat varem läbi uuritud, ei ole mõtet veel kord sama reha peale astuma hakata.
Vasta

Teagi, kas selline võrdlus üldse sobib, kuid vähemalt hetkelise meenutamise järele ei meenu kuskilt ajusopist, et saatesse "Halloo Kosmos" oleks kunagi mõni hardcore lamemaalane kutsutud. Jah, Tõnumaahando on seal küll käinud, kuid siis ei olnud see huvitav teooria veel laiadesse massidesse jõudnud, räägiti seal saates küll kõigest muust ja kolmandastki.

Vähemasti ei mäleta ma ühtegi esitlust, kus keegi oleks terved kaks tundi sellest vaimustusega jutustanud. Ja Ingrid seda vaimustust kogu see aeg oma uudishimulikul moel toetanud.
Kuigi on aja jooksul külla kutsutud igast umbluu ajajaid ja narkumaane, niisama lõbusaid selle ja surematuid filosssoofe, pluss keda iganes, niku-ja muidu kinumeestest rääkimata.

See pisike detail viitab selgelt, et kui isegi kõige julgemad meist pole tolle usuvoolu jutlustatega tihanud avalikkuse ees nauditavasse vaimsesse vahekorda astuda, on asjalood hoopiski kahtlased : )
Vasta

Viimati oli üks debatt Anu Saagimi vahendusel.
https://youtu.be/cpX3acQG7MA
Vasta

(24-02-2018, 11:22 AM)tõnn Kirjutas:  Viimati oli üks debatt Anu Saagimi vahendusel.
https://youtu.be/cpX3acQG7MA

Siin on video nasa ja usa sõjaväe tuumarelvade testis. Sobib väga hästi siia teemasse, raketid.


Päikest!
Siim
Vasta

Eks ta ole - teeme siis puust ja punaseks , siin tõestab lapikmaalane et maa on ja oligi lapik ja kui veel lapik pole siis saeme seibideks ja on ikkagi lapik





[video=youtube]http:https://www.youtube.com/watch?v=UtmTx6N0BZE//[/video]

Aga tolerastid ja muud pühasõdalased proovivad ka laste ajusid töödelda näiteks pseudoteaduse levitajate usulahu veebilehel telegram.ee 

https://www.telegram.ee/nwo/lameda-maa-u...lmapildist

http://uudised.tv3.ee/eesti/uudis/2017/0...a-on-lapik

https://www.ohtuleht.ee/785052/kommentaarid
Vasta

   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne