Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

Kuna järjekordne broneerija ütles, et ei taha, ei viitsi, siis on üle 6 liitrit musta nitrovärvi. Kui keegi maaler viitsib teha proovitükid võrdluseks tänapäevasega, siis saab aitäh eest endale. Jutt siis vanast tehnoloogiast, kus värviti 13+ kihti ja andis erilise sügava läike, mida kahe kihi tänapäevasega iial ei saavuta. Huvitav oleks just see eksperiment, mis tegemata jäi. Õuelaua jalgadele pintsliga määrida oskan seda materjali ise ka, kahju kuidagi...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kui kellelgi soovi 125x5mm terastoru järele.
edit. Läinud

(20-02-2018, 23:34 PM)hulgus Kirjutas:  Kui kellelgi soovi 125x5mm terastoru järele, siis palun teada anda. Olid kasutuses auruküttega keskkütte süsteemi radiaatoritena, seest puhtad, ilma katlakivi vm setteta. Pikkused erinevad, kuid enamuses 3m ja enam.
Vähemas koguses ka muus peenemas mõõdus veetorusid.
Üle on ka suur metallist töölaud, sahtlid on kaduma läinud ja värv koorub.

Pildid tulevad.
Asukoht Elva ja kontakt 5o2B243

Töölaua pilte ootan ja hinda

Leitud:
MB W123 küljekarbid, uued, pinnaroostega.
W123 esimesed piduriketaste tolmukaitsed, visuaalselt OK.
W115 radiaator, mootor mälu järgi 2,8 bens.

Ekspertiisi teha ja pildistada eriti ei viitsi, päris kilohinnaga ka ei tahaks anda. Läbirääkimisteks valmis.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Nii, mul nüüd üle jaapanlase 14 tollised veljed keskava 53mm ja poldivalem 4x100 rehvid 175/65 R14 5mm 10 aastat vanad lamelltehvid nokian peal ja asuvad kesk-eestis imavere-arkma vahel
Vastu võib pakkuda opeli või volkswageni 13 tolliseid velgesid 4x100 mingite rehvidega. Oluline on et rehviga mõõtes poleks sisemise serva ja südamiku vaheline kaugus suurem kui 11 cm või siis offset kõigerohkem 30...35 mitte üle ja keskava oleks hea kui 56 või suurem oleks

Vabandan OT pärast, aga ma pakun ka siia oma probleempuitu:
1)  surnud vaher
2) suremas olev saar
3) murdunud jalakas

Leidub ka mittenormatiivset haaba ja kaske.

Midagi on pildil üleliigset. Palun järgi tulla.
//

Korras, läinud.

(07-03-2018, 22:04 PM)hulgus Kirjutas:  Midagi on pildil üleliigset. Palun järgi tulla.

Mis hind on või saab tasuta?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(07-03-2018, 23:14 PM)viplala Kirjutas:  Mis hind on või saab tasuta?

Hea tava ütleb, et alates 2x vanaraua hind.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(07-03-2018, 23:40 PM)Marko Kirjutas:  
(07-03-2018, 23:14 PM)viplala Kirjutas:  Mis hind on või saab tasuta?

Hea tava ütleb, et alates 2x vanaraua hind.

Doh, tünni hind mida ta müüs oli üle suvalise börsi ja mitmekordse vanaraua hinnaga. Jällegi teema mis võiks kuuluda kuhugile müügi alla koos hindadega. See ei ole ära andmine kui sa turuhinda küsid, mida kusagilt Ostast või Börsist ei saa. See on lihtsalt on pahna müümine läbi kanalite kus sa tegev oled ja otsides omade seast lolle kes ostavad või äkki telefoni teel ühendust võtaksid, et saks asja pähe määrida. Tra, pane vähemalt hind juurde...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

EIEIEI !!!!!!!
Selleteemaline arutelu oli siin, resümee - alla 2x vanaraua hinna pole mõtet. Ilma igasuguse siblimise ja kirjutamiseta saad GARANTEERITULT lähitundidel papi arvele. 
See pole ainult minu lühinägelik arvamus, kinnitajaid oli palju.
Loomulikult võib torude omanik need Sulle aitäh eest loovutada, see on kokkuleppe ja loodetavasti kiire realiseerumise (ehk kõige olulisem?) küsimus.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(08-03-2018, 00:02 AM)viplala Kirjutas:  
(07-03-2018, 23:40 PM)Marko Kirjutas:  
(07-03-2018, 23:14 PM)viplala Kirjutas:  Mis hind on või saab tasuta?

Hea tava ütleb, et alates 2x vanaraua hind.

Doh, tünni hind mida ta müüs oli üle suvalise börsi ja mitmekordse vanaraua hinnaga. Jällegi teema mis võiks kuuluda kuhugile müügi alla koos hindadega. See ei ole ära andmine kui sa turuhinda küsid, mida kusagilt Ostast või Börsist ei saa. See on lihtsalt on pahna müümine läbi kanalite kus sa tegev oled ja otsides omade seast lolle kes ostavad või äkki telefoni teel ühendust võtaksid, et saks asja pähe määrida. Tra, pane vähemalt hind juurde...
Lp. Viplala.
Iga postituse juures on salapärane seitsmekohaline kood, läbi mille on võimalik kontakteeruda müüjaga. Kõik huvilised kes on kontakteerunud konkreetse soovi ja pakkumisega, on ka kaubaks läinud. Mõni diil on ka tasuta läinud, kui see oluline peaks olema.
Hetkel on nn. omadele ära läinud hulgem asju, mida mujal ei ole pakutud. Ja on läinud ka asju, mida kuulutatud ei ole.
Tünni hind ei olnud mitmekordne utiili hind. küsisin 199,- arvestades kaalu ca 700kg+transa. Hetkel on diil "hundiga", kes pakkus kogu platsi utiili eest ... väga head hinda, ehk tünni eest ca 150,-.
Konkreetsed torud ootavad lp. ksf.-si kes mõjuvatel põhjustel ei ole saanud järgi tulla. Nagu näha on need ca 70kg tükid risti jalus. Postitus oli lihtsalt meenutuseks, et ära viia... Hind oleks selle postituse juurde tulnud lähiajal, aga ei tule, sest lubati järgi tulla.
Luban, et peale selle kui torud jalust saavad, ei risusta enam "pahna" pakkumistega, sest plats peaks puhas olema.

(08-03-2018, 00:36 AM)hulgus Kirjutas:  Tünni hind ei olnud mitmekordne utiili hind. küsisin 199,- arvestades kaalu ca 700kg+transa. Hetkel on diil "hundiga", kes pakkus kogu platsi utiili eest ... väga head hinda, ehk tünni eest ca 150,-.

Asub Elvas, hinda küsiks esiotsa 300,-  ja tooks +50km piires kohale ka (ilma tõstmisvõimaluseta). 

700kg, see vist oli tollisest rauast tehtud. Ma tõesti ei tea, ja tegelikult mind ei huvita ka kes sulle midagi pakkus või kellele sa selle maha müüsid, point ei olegi selles. Point on minu arust müügi teemas ja 'Anda ära* teemas või kasvõi 'Leiunurk' teemas. Kui tahad müüa, siis müü vastavas kohas. Kui tahad oma kaubast lahti saada lihtsalt selle pärast et pappi on vaja ja kiireim võimalus oma davaari pakkuda on kõige rohkem klikke saanud alateema peal, siis minu arust, ja ma võin muidugi eksida jälle, ei ole ok. 

Ma olen viimase aasta jooksul ostnud kaks sellist paaki. Mõlema hind oli oi kui palju vähem kui sinu oma. Seda kõike läbi avalike kanalite. Ma absoluutselt ei taha tegelt sind rünnata, vaid kui ausalt öelda, siis  kuidagi regullida seda ostu müüki siin, et ma ei peaks asjatuid klikke tegema teatud teemade peal mis mulle sisu poolest huvi ei tekita. 

Annan ära... tekitab
Leiunurk...tekitab
 Tahan saada... tekitab

Kuid kui nendest teemadest saab lõpuks oma pahna müümise ja kerjamise teema, siis võiks nad kõik sahaga kokku lükata ostu/müügi alla, sest need teemad on p...se keeratud omakasusaajate poolt. 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(08-03-2018, 01:04 AM)viplala Kirjutas:  ... Ma tõesti ei tea, ja tegelikult mind ei huvita ka kes sulle midagi pakkus või kellele sa selle maha müüsid, point ei olegi selles. ...

Ma olen viimase aasta jooksul ostnud kaks sellist paaki. Mõlema hind oli oi kui palju vähem kui sinu oma. Seda kõike läbi avalike kanalite. ...

Tuleb tõesti tunnistada, et oma piiritus ahnuses eksisin "mitte sentigi rohkem kui "emex´is"" reegli vastu.
Ja tuleb järjekordselt tõdeda, et "Emex´id" on kõige tänuväärsemad ostjad.

teema otsas ja ot. lõpp

Rahu, ainult rahu! 
Viskan minema tähendab siin, et viskan kas raua, alumiiniumi või vase hunnikusse. Neil on kindel tootlus Smile  ja ei ole vaja sebida kodanikega, kelle jaoks võib "homme" sõnast arusaamine olla liigagi keeruline.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(08-03-2018, 01:26 AM)hulgus Kirjutas:  teema otsas ja ot. lõpp

Tegelt ei ole ju... mis nende torude hind on mida sa müüd?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(08-03-2018, 01:49 AM)viplala Kirjutas:  
(08-03-2018, 01:26 AM)hulgus Kirjutas:  teema otsas ja ot. lõpp

Tegelt ei ole ju... mis nende torude hind on mida sa müüd?

Spekulatiivne. (1,5x emex)
Nagu juba mainitud lubas(id) ksf. järgi tulla, st läinud.

Kui kellegil huvi vanema Jaapani generaatori vastu siis on saadaval:

[Pilt: 251915916e56f2_l.jpg]

[Pilt: 251915971a4e54_l.jpg]

[Pilt: 25191595ef5334_l.jpg]

[Pilt: 25191593e7aea6_l.jpg]

Asjal suurt hinda pole,vahetaks mõne teise vene geneka vastu või mida iganes. Ma isegi ei tea kuhu autole sobiks. Arutame kui huvi.
tel. 56 95 60 13

Eks igaühel ole oma arusaam. Reeglid sellised: Ainus tingimus on, et üles pandav vara ei tohi maksta sentigi rohkem kui metallikokkuostus. Vähem või tasuta võib alati. Enne kui ära viid, anna siin teada! See on ühtlasi ka ainus koht foorumis, kus võib metallihundiga ähvardada [Pilt: smile.gif] AGA ära unusta, et raha ei tohi küsida sentigi rohkem kui suuremad kokkuostjad sulle väravas maksavad!

Ehk siis siin teemas võiksidki olla ikka reegliga kokkuminevad pakkumised. Kui nüüd üks väidab, et hea tava ala 2 kordne metallihind ja teine veel miskit muud, siis lähebki asi käest.
Saan ka sellest aru, et igaühel pole kaalumise võimalust ja see on eeldatav. Aga siin kohtab ka tihti selliseid hinnaküsimisi, et asi ilma kaalumata on mäda. Kas või see survepaagi näide.
Ehk siis, kes tahab asjast rohkem ikkagi saada, peaks müügiteemasse asja postitama.
Olen ka ise eelmisel kevadel vanaraua koristuspiltidega siin teemas elu endal keeruliseks ajanud. Panin pildid. Sõnumid muudkui tulid, et tõsta see asi kõrvale ja too samuti. Veerand heal juhul täitsid oma lubadust ja tulid järgi.
Saan aru, et paarisaja kilomeetri kauguselt ei saa kohe järgi tulla. Aga kui aastaga ikka ei saa, siis võiks asja mitte tahtagi.
Nüüdseks ise see kevade metalli jälle kuuridest välja kraamides kavatsen kohe raha arvele küsida. See paneb ikka rohkem liigutama ja tühikargajaid kindlasti vähem. Sest lihtsalt on selliseid tegelasi, kes kõik maailma asjad tahaks enda õuele saada, aga finantsi selleks pole.
Sel juhul mingu see raud parem Hiina ja saab uusi asju toota. Muidu kaob kõige tahtja õuel lihtsalt maaga tasa ja kasu ei miskit.

(08-03-2018, 21:26 PM)meli666 Kirjutas:   Kui nüüd üks väidab, et hea tava ala 2 kordne metallihind ja teine veel miskit muud, siis lähebki asi käest.
Saan ka sellest aru, et igaühel pole kaalumise võimalust ja see on eeldatav. Aga siin kohtab ka tihti selliseid hinnaküsimisi, et asi ilma kaalumata on mäda. Kas või see survepaagi näide.
Ehk siis, kes tahab asjast rohkem ikkagi saada, peaks müügiteemasse asja postitama.
Olen ka ise eelmisel kevadel vanaraua koristuspiltidega siin teemas elu endal keeruliseks ajanud. Panin pildid. Sõnumid muudkui tulid, et tõsta see asi kõrvale ja too samuti. Veerand heal juhul täitsid oma lubadust ja tulid järgi.
Siin ongi koflikt ja ilmselt vajaks esimene post natuke modimist Smile
Lubajameestega jahumine võtab igasuguse isu päästeoperatsioonide tegemiseks ja sunnibki pandava kama daewoodeks muunduma saatma.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 28 külali(st)ne