Kalevipojad siinpool ja sealpool piiri.

Treimaterjalist niipalju,et mul üks tuttav sepp,meie küla jope sulatas ja valas endale erinevatest alumiinium toodetest treimaterjali ja ei sobinud need toorikud. Küll oli rabe, ei saanud teragi ligi lasta kui saepuru lendas,elektritraat näiteks. Purgid olid jälle pehmed. Sada häda. Nüüd ostab ikka treimaterjali mis omab nii hinda kui kvaliteeti.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(31-03-2018, 01:46 AM)Daff Kirjutas:  Treimaterjalist niipalju,et mul üks tuttav sepp,meie küla jope sulatas ja valas endale erinevatest alumiinium toodetest treimaterjali ja ei sobinud need toorikud. ...

Siin foorumis mu mäletamisi keegi, vist Donn, sulatas purke, valas tooriku ja treis sellest rihmaratta ... Video oli juures.
Vasta

Alternatiiv sulatusele oleks veoautotäis purke vanarauda vedada 

Aluminiumpurgid (ilma Fe sisalduseta) - 1 kg = 35 senti ( natuke kallim ikka kui päris vanarauda visata mida harilikult tehakse)

1 kg on umbes 150 purki

niiet 1500 purgi eest kätte lausa 3.50

Eks ta paras prükkari töö on aga parem ikka kui prügimaffiat toetada

Sama veo võid jäätmejaama teha ent annad ära tasuta, prügimäel maksad iga kg eest lisaks
Vasta

(30-03-2018, 20:51 PM)diesel Kirjutas:  
(30-03-2018, 20:40 PM)ronny25 Kirjutas:  Selline kogus tasub juba Laagrisse viia...

paluksin tõlget.

Laagris Maksika juures on taaraautomaat, kuhu kallad kotiga sisse taara. Ca 2 prügikotti korraga. Lint veab ära jne. Äsi Ääib päris kiiresti
Alfreedo pani video ka.
Vasta

Asi normaalne too automaat , teine asi kui palju ta  taara tagasi viskab , tavaline automaat võib teinekord taara ära süüa märkusega tundmatu taara ( kuigi on kohalik maksumärk peal ja selle eest on poes makstud)

Ja kui tihti see automaat rivist välja läheb , tavalised automaadid on pidevalt kas kinni kiilunud või tehniline rike ja pead jooksma ühest kohast teise, mõni automaat võtab maxima poest ostetud granaatõunamahla pudelit, teine seda ei võta 

Ühesõnaga paras jama ja jooksmine , tahtsime loodushoidu aga tuli välja nii nagu ikka , läti taara reostab loodust ja talgulised peavad seda koristama
Vasta

Läti taaraga seoses koondati ühes lõuna eesti depressiivses väikelinnas kolm töölist ära pandipakenditega tegelevast firmast kuna linn uppub läti taarasse aga sihtotstarbeline taara linnast puudub.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Minuteada on 0,33 purk kaks ja 0,5 purk kolm grammi raske?
Vasta

Kaalusin üle ja on 3 grammi kaalub 330 mL purk ja 5 gr 500 ml purk 

niiet 1 kg saamiseks tulev viia 200 suuremat või  330 väiksemat purki
Vasta

Kalevipojal kodus kõik tööd toimetatud. Mõtleb, mis ette võtta. Otsustab: tarvis minna vaatama maailma otsa.

Eesti rekkajuht pea nädal lumevangis istunud.


https://www.vg.no/nyheter/innenriks/i/G1...seks-dager
Vasta

Palju eestlasi Norras elab? Selline number 5379.
Vasta

Kalevipoegade Boss Big Grin

[/url][Pilt: 29791199_562595627455112_595153161560108...e=5B2CAAA9]
[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=562595627455112&set=gm.2068686930064944&type=3&ifg=1]

Vasta

(31-03-2018, 11:55 AM)kalleb Kirjutas:  ...
läti taara reostab loodust ja talgulised peavad seda koristama

Läti taara pole süüdi, vaid meie enda kallid ajudeta kaasmaalsed, kes on liiga laisad, uhked või arad, et oma sodi viisakalt hukata. Sad
Vasta

Seda muidugi ent niisama maksulist pandipakendit ei vedele suures kogustes , läti maksumärkideta taarat igalpool
Vasta

Mulle sellised inimesed meeldivad.

Lennupiletid saabusid reedel, lõunapaiku, lend algas pühapäeva hommikul. 
Selge on see, et taolise otsustusvõimetuse ning piletiostuga mökutamise peale pole vaja kellelgi ohkida, et reis kujuneb kalliks ja ebaökonoomseks, a kui tööandjal on pappi ja plekki sedamoodi jalaga segada, et võib vabalt vasakule-paremale loopides laia žesti teha, siis - no lasku käia... mina võõrast raha ei loe.
Tulemus oli seega kõigile teada. 
- Saab külastada üht minu reisiunistuste maad, Rumeeniat. 
Kahju ainult, et see külastus nii lühikeseks ja negatiivsemekiliseks jäi. Kõigest tund aega Bukaresti lennujaamas, mis suurelt osalt kujunes segase tähe all turvakontrolli läbimisele.
Olime lahkumas riigist, mitte sinna sisenemas. Läbisime transfer-tsooni ja seda enam pani mind turvikute käitumine imestama. Ma pole selliseid venivillemeid veel oma reisidel mujal normaalses Euroopas iialgi kohanud. Murmanski reisi kõrvutamine on siinkohal liigne, sest ei pea Venemaad ja ammugi selle riigi ametnikke Euroopa osaks ega -vääriliseks.
Niisiis, reisupauna sisu pöörati ikka põhjalikult pahumpidi. Kõik tiriti lagedale, sest härra molkus ütles end kahtlustavat milleski väljaviidavas, mida ta läbivalgustuse ekraanilt ei adu. Tegelikult polnud seal miskit seesugust erilist, mis isegi minusugusele liht-ebaprofessionaalsele ekraanile pilgu heitnule arusaamatuks oleks jäänud. Tavaline läpaka kohver, milles peotäite viisi andmete ülekandejuhtmeid arvutitehnika jaoks, välgumihkel, lahtiühendatud akuga e-sigaret, autonavi oma jalaga, märkmik, väline HDD ja üks pisike Šotimaa rahvusviise mängiv suveniirimõmsu, mida hää mõnele pisikesele sõbrale kinkida. Idioot, kes sovjeediaegse mõtteviisiga hoolikalt Brüsselist tulnud käsku täitis ei vaevunud isegi kogu seda virr-varri korralikult tagasi pakkima. Täielik töll!!!

Aga millised inimesed mulle siis meeldivad (tulles tagasi alguse juurde)?
Sellised, kes ei mune ega nämmuta otsustusvõimetult tatti, vaid teevad omi otsuseid (õigeid kusjuures!) kohe, sekundipealt ja lennult. Enne uuele lennule minemist astus meie hulgast välja üks kutt, kes teatas, et tema jääb nüüd siia, Bukaresti ja kavatseb nädalajagu päevi ringi vaadata, talle eluks antud päevadest võib-olla et parimad siin linnas veeta...
Super!
Vaat sellised inimesed mulle just meeldivadki Smile.

   

Jäädvustasin need mõtted omakäeliselt ja vabatahtlikult tänasel hommikul istudes tugitoolis oma hubases üürikorteris. Ei ole ma mingite mõnuainete mõju alla sattunud ega rõhunud mu meelekohale KAPO ega FSB agendi püstolitoru. Kuulan Noddy Holderit ja olen oma eluga äärmiselt rahul.

Vasta

Sõbralik tögamine sõbralikust naaberfoorumist. Soovitav on see lugeda ettekujuteldavalt Aleksei Turovski või Kristjan Pordi häälega ja asja mitte üleliia südamesse võtta, ikkagi kevad käes.

No kes need kalevipojad siis muud on kui mitte biorobotid ?
Palka maksma neile eriti ei pea, vaid niipalju kui kulub kartulite ja vorsti jaoks. Et robot suudaks oma tööjõudu taastoota . Öösel lülituvad biorobotid välja kuskil kitsas korteris, mis kangesti meenutab põrandapesija-roboti kappi, kuhu see topitakse, kui tal töö tehtud ja juhe stepslist välja tõmmatud .

Bioroboti eripäraks on, et ta suudab end ise paljundada ja tal on nn. sugulased üle lahe. Robotite kasutaja ei pea üldse kulutama raha oma masinapargi uuendamisele, need paljundavad end ise. Kui robot läheb rikki, siis ta isegi suudab end tavaliselt ise ära parandada. Kuid kui ei suuda, on kohe uus asemele võtta ilma mingite suurte kulutusteta.

Erinevalt Soome inimesest-palgatöötajast ei astu biorobot ametiühingusse ega hakka streikima. Üldiselt on ta madalam kui muru. Ainult vahel harva tarvitab ta rohkem alkoholi kui kasulik oleks, hakkab jaurama ja märatsema. Kuid kui politsei ta plate peale viib, taltub peagi ning anub pisarsilmil, et teda töölt lahti ei lastaks.

Biorobotitel on veider kiindumus nende robotite suhtes, keda nad ise on paljundanud. Nad käivad iga paari nädala tagant neid üle lahe vaatamas ja veavad kogu teenitud raha neile. Palju seda pole, sest nagu öeldud, robotile ei pea palju maksma, kuid ise on nad kangesti uhked nende sentide üle, mida on teeninud ja praalivad kodus teiste biorobotite ees kui hea tööots neil põtrade juures on.
Vasta

Huvitav, palju on Eestis kohtu poolt väljamõistetud "saamata töötasu"? Eestis jagatakse igasugustele muidusööjatele viiekohalisi numbreid. 
https://www.postimees.ee/4471389/norra-k...e-huvitise
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=81770473
Aitab ehk keegi õige artikli võrdluseks tuua?
Vasta

Ise ka aru saad mis asju sa omavahel võrdled?
Vasta

Kle isand ZIL. Äkki võtad omale Norra kodakondsuse ja elad seal kuninglikus õndsuses nagu kohalik elab. Koos oma maksude ja kuludega elamisele. Niikaua kuniks sa siin kekkad,kuidas omal auto odavat kraami täis topid ja sinna tööle sõidad kõlab su suust tulev pidev halvustamine Eesti kohta kuidagi nõmedalt.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Miks te seda trolli toidate ?
Vasta

Muidu sööjatele jagatakse neid viie ja rohkem kohalisi summasid igal pool euroopas
iasand Zil on seal heaolu maal lihtsalt veel vähe olnud ja ja näeb seda asja veidi läbi
roosade prillide. Minul saab järgmine aasta juba 20.aastat täis ja roosad prillid juba ammu
kuhugile kadunud......See süsteemi kirumine midagi peale oma närvide rikkumise küll
ei anna,igas süsteemis on nörgad kohad mis tuleb leida ja enda kasuks keerata... Toungue

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne