Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Siinsamas Mahno postitus 156 ilma kuupäevata näiteks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Ei pole süüdi, palun kergemat karistust. Kui debugimist aitab, siis kasutusel ubuntu 18.04 ja Firefox 59.0.2

(06-05-2018, 22:49 PM)Marko Kirjutas:  Siinsamas Mahno postitus 156 ilma kuupäevata näiteks.

Mina jälle näen, 7 Android ja Chrome. Aga iga lk avamiseks tuleb paar refreshi teha, muidu on kättesaamatu teenus või server ei vasta vms veateade

(06-05-2018, 22:38 PM)veix__ Kirjutas:  Vahepeal ei näinud kuupäevasid jah, praegu momendil neid näen.
Ehk see sõltub postituse vanusest. Kui jääb piisavalt vanaks, siis ilmub ka kuupäev uuesti välja. Aga "tundi tagasi" ja "kuupäevaga" postituste vahel on kuupäevadeta postitused.

Sellisel kujul: ", 11:22 AM ".

Kas keegi on pealinnas või lähiümbruse kaubandusvõrgu kohanud väiksemaid saare liimpuitkilpe (ideaalis pika lamelliga, kuid pole primaarne) paksusega 18 - 20 mm ning laiusega 200 - 300 mm. Silma on jäänud erinevad laiad variandid, kuid pikisaagimisega tegeleda ei tahaks.

(04-05-2018, 13:34 PM)v6sa Kirjutas:  
(03-05-2018, 20:12 PM)weix1 Kirjutas:  
(03-05-2018, 12:46 PM)v6sa Kirjutas:  Huvitatus sõltub kogusest, asukohast ja mandi seisukorrast. Üks pilt valetab enam, kui tuhat sõnaWink

Mul tuleb varsti kiviparketti laduda ja äraveovaevaga saadud tellis on hea hinna-kulu suhtega Big Grin

Jagub. Asub Virtsus, Läänemaal. Või ptüi, nüüd juba vist Pärnumaa. Enda soov olekski lahti saada kamast kellegi abiga, raha ei küsikski. Pildistada saan ehk tuleva nädalavahetus.

Nüüd läks huvitavaks. Big Grin Pilte oodates...

[Pilt: 32073945_1631631663551410_50704674929088...e=5B87034A]
[Pilt: 32130281_1631631673551409_68243852744835...e=5B993923]
[Pilt: 31960129_1631631620218081_99127807395967...e=5B51153E]

Selline kogus siis. Kel huvi kõik või mingi osa võtta andku teada.

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com

Vabandan, kui on kuskil juttu olnud, aga kas keegi oskab soovitada VAGi diagnostikaseadet? Nii head asja vist olemas ei ole, nagu VAZi jaoks, kus veakoode saab lugeda/kustutada sõna otseses mõttes sõidu pealt.

Pakutakse miskit juhet ja CDd (vajalik arvuti) samuti spetsseadmeid. Väga lastemänguasja ei taha, samas ka mitte väga kallist, sest vajalik omatarbeks.

Muruniiduk Husqvarna J55S(2007) läheb niites umbe. Kui koos väljaviske koluga niita siis koguneb muru väljaviske augu juurde kuni ta umbes on. Kui kolu ära võtta ja klapp kinni panna ehk multšida siis koguneb muru niiduki põhja alla kuni see kõik umbes on ja enam edasi niita ei saa. Originaalis oli taoline "ribidega" tera. Paar aastat on kasutusel olnud sellise väljanägemisega tera ja mitu suve on juba see umbe minemise probleem. Kas probleemi võib lahendada tavalise tera minema viskamine ja ribidega teraga asendamine?

Kogujaga masinal peab olema nn visketera,tavaline ei tööta.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

Pole kogujaga masin. Umbes täpselt selline.

seuksed üles pööratud otstega terad viskavad murupõka niidukist küll kogu kraami kaugele välja.
seega vähemalt teoorias peaks olema kasutuskõlbulik.
aga kindla vastuse saad, kui kasvõi korraks proovid tootja poolt ette nähtud tera.

(10-05-2018, 21:11 PM)raivo45 Kirjutas:  ...Kui koos väljaviske koluga niita siis koguneb muru väljaviske augu juurde kuni ta umbes on. Kui kolu ära võtta ja klapp kinni panna ehk multšida siis koguneb muru niiduki põhja alla kuni see kõik umbes on ja enam edasi niita ei saa...

Pole kogujaga masin. Umbes täpselt selline.
Endal oli sarnane jama analoogse masinaga kui muru liiga kõrgeks oli kasvanud nt. vihmaste ilmade tõttu.
Siis tegelikult peaks niitma enne kõrgemas seades ning pärast alles madalamas seades. See on isegi niiduki kasutusjuhendis täiesti ära toodud, et nii toimida kui kõrge muruga täis viskab.

Kuna mina kaks korda niita ei viitsi, siis mul aitas kolu ja mootori vahele traadi lisamine (täpsemalt teise otsa kinntasin bensuvalamise toru ümber) , millest sai "kolu" kõrgemale timmida võrreldes algseadega. Lisan ka enda masina puhul tehtud ja töötava "skeemi":

   

On ka nii juhtunud, et muru nii kõrge, et isegi kolu ei anna timmida piisavalt kõrgele. Siis tõmban selle sama klapi analoogselt traadiga täiesti lahti ning niidan niimoodi. Siis muidugi ise ja ka kõik kohad murutükke täis, aga mina eelistan ühekordset ajalist võitu mitu korda niitmisele.

Ise harrastan ka seda kolu kõrgemale tõmbamist. Eks peab originaal ribidega tera järgi proovima.

Ummistumine saab alguse väljaviskeava allservast, seal selline plekiriba, mis niiöelda kuju hoiab. Selle likvideerimisel mure tõenäoliselt kadunud, olgu rohi kuikõrge tahes. See on teooria, sama probleemiga maadlesin siin tavaniidukiga aga traktori tulles jäid loomkatsed tegemata. Korpused on nagunii nõrgad, ehk oleks ülespoole ehitatud lisatugevdus, mis lubab väljaviskeava allservast täiesti loobuda, ka pisikese bisnessi algega?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Jah, väljaviskeluugi alt riba maha lõikamine aitab ummistumise vastu hästi. Enne rellaka andmist tuleb peale poltida või keevitada tugevdus, sest muidu läheb see korpus väga vedelaks.

Isa tegi vanasti käsiniidukitega kommunaaläri, tal olid kõik niiviisi tuunitud.

(11-05-2018, 00:31 AM)Mahno Kirjutas:  luugi alt riba maha lõikamine aitab ummistumise vastu hästi

Ma siis päris totu polegi, ainult natuke Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(11-05-2018, 00:40 AM)Marko Kirjutas:  
(11-05-2018, 00:31 AM)Mahno Kirjutas:  luugi alt riba maha lõikamine aitab ummistumise vastu hästi

Ma siis päris totu polegi, ainult natuke Smile

Õigust räägid, õigust. Big Grin

Et enne kesta koos hoidva riba mahalõikamist tuleb peale tugevdus kinnitada. Rolleyes

Muus osas - kui ummistub, siis on muru juba liiga pikk. Muru hästi tundvad inimesed ütlevad, et üle kolmandiku pikkusest ei tohiks maha nüsida...

teemaks e-bay

leidsin vajaliku vidina proovisin osta aga müüja polnud määranud transpordi hinda siia saatmiseks s.t. ei lasknud maksta ja palus kontakteeruda müüjaga
küsisin mis oleks "total"  sain vastuse nii sõnumiga kui ka nüüd on mul ebay kontol nn. maksmata arve (unpaid invoice)
tahaks maksta aga ei oska kuidagi - ei leia loogilist kohta kuhu vajutada

korra proovisin uuesti osta aga siis sain arve juba topelt kogusele ja pidin tühistama

kuidas maksta kui nagu oleks arve olemas aga ...
algas kõik saksa lehelt mis keelt ma ei oska aga läbi inglise lehe sain sama info kätte
suhtlemine müüjaga on olnud läbi translaatori aga nii labane asi nagu maksmine ei tohiks ju nii raske olla ?

juhatage rumalat

i
(12-05-2018, 00:05 AM)MeelisV Kirjutas:  teemaks e-bay

leidsin vajaliku vidina proovisin osta aga müüja polnud määranud transpordi hinda siia saatmiseks s.t. ei lasknud maksta ja palus kontakteeruda müüjaga
küsisin mis oleks "total"  sain vastuse nii sõnumiga kui ka nüüd on mul ebay kontol nn. maksmata arve (unpaid invoice)
tahaks maksta aga ei oska kuidagi - ei leia loogilist kohta kuhu vajutada

korra proovisin uuesti osta aga siis sain arve juba topelt kogusele ja pidin tühistama

kuidas maksta kui nagu oleks arve olemas aga ...
algas kõik saksa lehelt mis keelt ma ei oska aga läbi inglise lehe sain sama info kätte
suhtlemine müüjaga on olnud läbi translaatori aga nii labane asi nagu maksmine ei tohiks ju nii raske olla ?

juhatage rumalat
mis makseviis oli - tavaliselt lase saata paypali arve või sepa-makse (eu sisene välismakse), neid saab normaalselt maksta. Müüja peab muidugi transakulud määrama. Või sa ostsid mingist ebay poest?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(07-05-2018, 19:00 PM)weix1 Kirjutas:  ...
Kel huvi kõik või mingi osa võtta andku teada.

Kas minu müksamised on kohale jõudnud? Teaks homme käru sappa võtta...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne