Põrutus- ja niiskuskindla telefoni otsing

(24-03-2018, 14:48 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Heledamad kohad pildil  muutuvad laiguti väga roosa-punase valge laiguliseks. samad probleemid on mõne seebikarp kaameraga ka. Kas keegi oskab seletada anomaaliat?
Ah-jaa! Soovitus ka, pane see sama tihend mingi +- sama tumeda aluspõhja peale. Peaks normaalne pilt tulema.

Antud mudelil puudub välklamp.  pilt ka vabast loodusest...

   

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Kas on sellist telefoni, millest saaks 868 Mhz signaali nupuvajutusega kätte. Tenthalli värava tõstmiseks on pisike, pealtnäha õrn pult.  Vea teda koguaeg kaasas. Saaks oma elu lihtsamaks.
Vasta

(22-04-2018, 22:11 PM)pen.skar Kirjutas:  Kas on sellist telefoni, millest saaks 868 Mhz signaali nupuvajutusega kätte. Tenthalli värava tõstmiseks on pisike, pealtnäha õrn pult.  Vea teda koguaeg kaasas. Saaks oma elu lihtsamaks.

Paigalda seline sinna liini peale lihtsalt. https://www.aliexpress.com/item/with-ada...85395.html

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(07-10-2017, 00:46 AM)krossifänn Kirjutas:  Viimased 3 aastat kasutanud kõnetelefoni CAT B30. Pidavat "pommikindel" olema. Kukkuda on saanud,vees olemist mitte ja toimib siiamaani aga ei soovitaks.Aku ei kestnud juba uuest peast,kaamera täiesti mõtetu,klahviluku avamine raskendatud(peab ootama seniks kui vastav kiri ekraanilt kaob),kuuldavus kehvapoolne(moonutused).See viimane on põhjustatud ilmselt kasutustingimustest kus kõikjal peenikest metallipuru leidub ja see on leidnud tee kõlarini...
Kas keegi veel omab sellist ja mis arvamus ?

Olen aasta aega sellist CAT B30 kasutanud töötelefonina ning kavatsen selle mingi uue vastu vahetada.Nüüd on aku nii läbi et iga päev peab juba laadima vahel ka 2 korda kui lobisemist rohkem .Telefoni kaamera väga kehva seda ma nagu nii ei kasutanud sest pilte teen iphone SE kui vaja .Kõlari ja kuuldavusega suuri probleeme polnud  aga küll on küll aga kippus külma ilmaga telefoni menüü hanguma kui telefoni sügavale põue ei peitnud.Muidu  telefoni korpus on kõva  ning kulumisjägi vähe.Küll on  mitu korda on asfaldile või betoonile kukkunud aga häda midagi ikka töötab . Kokkuvõtteks töötelefoniks ta kõlbab küll kui oled tagasihoidlike nõudmistega.

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta

Küll leiunurga teema  ,aga lolli ,vee ,ja põrutuskindel ta on. Big Grin
[Pilt: 0111599907592d5.jpg]
Vasta

(21-05-2018, 23:42 PM)linnuke Kirjutas:  Küll leiunurga teema  ,aga lolli ,vee ,ja põrutuskindel ta on. Big Grin
[Pilt: 0111599907592d5.jpg]

Joppenpuhh, seda sindrit ju koera järel ajusse põues kaasa  ei vea ...
Vasta

Kae tehnilist progressi, uus mudel on absoluutselt iga tehnilise näitaja poolest vanast nõrgem  Big Grin Tuleb telefoni välja vahetamisega veel oodata. S41 aku 5Ah-st on kahe aastaga järgi jäänud niipalju et aktiivselt kasutades jätkub üheks , vähem näppides jätkub kaheks päevaks.
Vasta

On see kogemus või arvamus?

Uus protsessor ja kogu elektroonika on reeglina energiasäästlikumad. Paraku alati ei realiseeru komponentide väiksem energiajanu pikema reaalse kasutusajana. Sellest ka mu küsimus.
Vasta

just ükspäev sai selle üle arutletud ja just see mõte jäi peale
et jah uus tarkvara, op süsteem, protsessor, ekraan ja kogu kompott kokku on energiasäästlikum kui vanad
seetõttu kestavad ka numbriliselt näiliselt lahjemad akud kauem kui vanad ja kangemad

suht sama kui võrrelda auto läbisõitu bendiinipaagi mahtuvuse järgi.
Vasta

Reaalset kogemust uuega ei ole kuna tabelit vaadates kaob isu uut proovida ära. Tootja ise lubab ka uue telefoni kõneajaks 29h vs vana 38h. Ooteajaks uuel 672h vs vana 1056. Uskumatu et isegi kaameral on vähem piksleid (tean et see pildikvaliteeti otseselt ei määra). Protsessori mudelinimetus on muutunud, tuumasid ja gigahertse on sama palju. Ekraani diagonaal on suurem kuid samas on piksleid vähem ja punktitihedus on kolmandiku võrra väiksem. Peale ekraani diagonaali on suuremaks läinud hind  Smile
Vasta

Nende üliaeglaste Cat telefonide raha eest saab hiinast tellida  2 tunduvalt asjalikumat heavy duty kännukat...   A'la Ulefon Armor seeriad jne, neid toodetakse ikka igasuguseid ja tegelikult müüakse ka siinpool uuraleid Wink

Ma endale CAT telefone küll tagasi ei igatse, 60 oli viimane, hetkel mingi suvaline xiaomi millel nahast kaaned ümber. Kannatab tolmu vett jms väärkohtlemist ilma ilusa müügijututagi, ei maksa ka midagi... Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Mul ongi Ulefone Armor3. Põrutada ja vett on ikka saanud ja on veel terve, tundub üsna hea, aku kestab nädala kui normaalselt kasutada. Ainult kole raske on võrreldes teistega.
Vasta

Kõige kõvem asi pidi olema see NOMU
https://www.dx.com/p/nomu-s50-pro-androi...eAKp-gzaUk
Vasta

Heh ma just omale selle Nomu s50 telefooni tellisin mõned päevad tagasi. Tuttaval see on ja ütles,et selle raha eest(145.-) on maa ja ilm.
Asendamaks siis CATs60 telefooni. CAT-i tunnustuseks pean ütlema,et pole suutnud teda alates selle mudeli väljatulekust ja soetamisest ära lõhkuda. Ja krt kukkunud on mehiselt ning keevituse pritsmed ei jäta klaasile ka jälge. Suruõhuga saab kuulareid puhastada ja vee ning seebiga puhtaks pesta.
Aga aeglane on nagu maailma tatt. Ja ära hangub ning siis taaskäivitab ennast viimasel ajal jube sageli. Fotokas ka kuidagi pooles vinnas töötab(ei suuda teravustada hästi). Ehk midagi pole teha,aga peab Hiina majandust turgutama ka omalt poolt. Eks kui kohal ja paar korda vihaga teisele poole ruumi lennanud saan öelda kas toimib või mitte Smile

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(29-11-2019, 08:46 AM)wagoneer Kirjutas:  ... Nomu s50 telefooni tellisin mõned päevad tagasi. Tuttaval see on ja ütles,et selle raha eest(145.-) on maa ja ilm. ...
Kust selle hinnaga saab? Ma pole leidnud soodsamat pakkumist alist a la 187+53 transa. Mu Blackview-l on aku punnis, tellisin uue aga igaks petteks uurin ka uue fööni võimalusi.
Vasta

(28-11-2019, 20:49 PM)vanapagan Kirjutas:  Mul ongi Ulefone Armor3. Põrutada ja vett on ikka saanud ja on veel terve, tundub üsna hea, aku kestab nädala kui normaalselt kasutada. Ainult kole raske on võrreldes teistega.
Aga kuidas ta sihukeste nigelate näitajatega töötab? Hangub? Igasugu äpid, nt nafikgaator HERE WeGo ei hakka kisama, et mälu on täis? Ma ikka mälu alla 4 GB + 64 GB ei vaataks, parem juba 8 GB + 128 GB. Prose on teine teema ...
Vasta

Vaata linki paar posti ülevalt poolt. Ma samast kohast tellisin.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Minu ainukesed kaks nutitelefini on olnud CATid, esimene oli S50 kui ta välja tuli ja viimased 2,5 aastat S41 ja mõlemaga väga rahul. S50l vahetati ühe korra garantii korras klaas ja teine kord läks ka omast lollusest katki, siis vahetasin telefoni uue vastu välja. Tundub et mul on vedanud mudelivalikuga sest paljudel tuttavatel on olnud lahjemaid ja kallimaid CATe ja kõik on kurtnud hangumist ja suvalisi restarte jne. Mina ei oska peale kehva kaamera millegi üle kurta. Uut telefoni valides mõtlen et termokaameraga S61 oleks ju äge aga liiga kallis tundub, vana mudel ka juba.

Hiina telefonid ei tekita usaldust, odav võib ju olla aga tuttavate kogemuste põhjal ei tundu nad väga vastu ka pidama. Lõpuks pole ju vahet kas osta kahe-kolme aasta tagant 400 eur telefon või iga aasta 150 eur hiinlane.
Vasta

(29-11-2019, 10:27 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Hiina telefonid ei tekita usaldust, odav võib ju olla aga tuttavate kogemuste põhjal ei tundu nad väga vastu ka pidama. Lõpuks pole ju vahet kas osta kahe-kolme aasta tagant 400 eur telefon või iga aasta 150 eur hiinlane.

Aga osta 400 eur hiinlane, mis oma näitajate poolest on kõvasti üle nn. Kõvadest Tegijatest. Kahtlustan, et ka Hiinas määrab hind kvaliteedi.

https://www.banggood.com/Ulefone-Armor-7-IP68-IP69K-Waterproof-6_3-inch-8GB-128GB-48MP-Triple-Camera-NFC-5500mAh-Wireless-Charge-Helio-P90-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1587131.html?rmmds=search&ID=2246246444&cur_warehouse=HK

https://www.banggood.com/Wholesale-Rugge...Country=FI
Vasta

(29-11-2019, 10:27 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  ... Hiina telefonid ei tekita usaldust, odav võib ju olla aga tuttavate kogemuste põhjal ei tundu nad väga vastu ka pidama. Lõpuks pole ju vahet kas osta kahe-kolme aasta tagant 400 eur telefon või iga aasta 150 eur hiinlane.
Nojah, kõik telefonid tulevad ju hiinast, lisaks Huawei on praeguseks tõusnud nr tegijaks telefonimaailmas,  Xiaomi ka väga kõva tegija, kõigi operaatorite pakkumistes sees, ülejäänud lihtsalt pole meie pommiauku jõudnud. Ma oma Blackview rahul, ainult aku läks 2+ aastaga paiste. 
Mitmed nö kuulsad margid aga lasevad vaid oma nimele toetudes puhast s.tta välja, mis ei oma mingeid näitajaid ja lõpetab töötamise poole aasta pärast, sest iga trendikas kasutaja ometi vahetab selle aja peale välja uue mudeli vastu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne