Teema on suletud

naljanurk 2

(02-07-2018, 12:49 PM)olli Kirjutas:  
(02-07-2018, 12:05 PM)Basilio Kirjutas:  tahetakse keelustada kubeme raseerimine

Naistel? Big Grin
Jep.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(02-07-2018, 12:05 PM)Basilio Kirjutas:  Venemaa asub kogu seaduse jõuga sisuliselt mandakate kaitsele:

Lühikokkuvõte nooremale põlvkonnale - tahetakse keelustada kubeme raseerimine. Täitsa huvitav, kuidas seda ntx tänaval kontrollima hakatakse.  Toungue

No vaevalt see nüüd mandakate kaitse on - pigem ikka "stiilse kiisu" kaitse ja ei "vasikaninale" 
Samas ei mõista miks ja kelle asi see peaks olema ja mismoodi seda konrollima hakatakse ?

No ilmselt siis tulevad kontrollid ja selle töö peale pannakse mingid vanamehenässid keda ei eruta teps mitte ei parukate puudumine või olemasolu. Big Grin 

T.

Selleks on kombluspolitsei ja sealt edasi juba komblusomon, komblusspetznaz jne.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Meenub, kuidas üks usa taat rääkis oma võitlusest vähiga. Peale kiiritus- ja keemiaravi langesid ihult kõik karvad ja peagi astus palatist läbi müügimees, kes lisaks tavaparukatele pakkus vastavat lisa ka kubemele...

[Pilt: c04f30b2ce60bf38531a4b15f147aa4f.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!

Väga naljakas ei ole, aga mis sa hädaga teed.

vabal ajal painutan kaablit...

Hääletavad kaks meest maanteel. Juba pikemat aega seisavad, kuid autosid ei liigu. Äkki tuleb kaugelt kiiruga lähemalt must täpp, mis osutub jooksvaks meheks, kel käes Kamazi rool, teeb suuga pidurdamise häält ja jääb meeste juures pidama.
-Noh mehed?! Mingi mure w? Pole probleemi, tulge istuge peale, viin teid kohale.
-Kuule debiil oled või, küll me ise kuidagi hakkame saame…
`Kamazijuht` tõmbab püstoli välja ja käratab: Marss kohe auto peale! Mehed ehmusid ja ronisid nn Kamazi peale. Jooksevad niimoodi kolmekesi paar kilomeetrit, kui juht paneb äkki järsku pidurit. Ronige nüüd momendiks maha ees on politsei, mul pole lube. Ma sõidan siit otse üle maisipõllu politseist mööda, kilomeetri pärast võtan teid uuesti peale.
Mehed rõõmsad, et said hullust lahti. Jõuavad siis politsei juurde ning seletavad politseile, et meid võttis üks lollakas `auto´ peale ja sundis jooksma pea viis kilomeetrit.
Kus ta on? Küsis politsei. Me otsime teda juba ammu sõidab siin kogu aeg ilma lubadeta. Mehed seletama, et näe pani siit üle maisipõllu.
Politsei pöörab ümber enda kujutletava külgkorviga mootorratta ja ütleb: nii kohe saame ta kätte, üks istub minu taha ja teine külgkorvi. Mehed jäävad lollakalt jälle vahtima. Politsei relvaga ähvardades: Kohe kohtadele, üks minu taha ja teine korvi, istuvad siis nn kohtadele ja jooksevad läbi põllu. Politsei käratab `korvis`istuvale: Mis sul viga on? Miks sa korvis püsti seisad? Kohe istu maha!
Jooksevad siis, korvis mees jookseb kükakil, maisilehed peksavad näkku, jalad valutavad kohutavalt ning pöördub sõbra poole, kes `mootorratta` tagaistmel istub: Tra, oli meil vaja ümber istuda, praegu oleks sõitnud Kamaziga…

(10-07-2018, 16:57 PM)rocker Kirjutas:  Väga naljakas ei ole, aga mis sa hädaga teed....

Kah üldse mitte naljanurga teema.
Norras, väikeses Laerdali külas möllas 2014 aasta eriti hull  tulekahju, hävis kümneid hooneid. Hea kustutaja-piiraja olla olnud kohalik talunik virtsapütiga, laskis aga mööda tänavat ja piserdas. Kohalike sõnul haises küll, aga majad jäid alles...
   
   

Ma olen oma naabrite elukorraldusega täpselt kursis.
kell 7, äratuskell. Proua ronib voodist, paneb oma tinast tuukrisaapad jalga ja marsib teise tuppa, et megafoniga lapsed üles äratada. Lapsed viskavad seepeale paar kotti kahurikuule põrandale ja ilmselt mitut sepahaamrit järel vedades trambivad kööki.

Võtavad sealt süüa ja istuvad teleka ette, mis näitab ainult multikaid isikutest, kes ei tee muud kui karjuvad ja plahvatavad. Iga minuti tagant trambib üks lastest sangpomme põrgatades kööki ja tuleb sealt tagasi koos karja erutunud kängurutega. Samal ajal tõmmatakse kempsus iga pissitilga kohta 50 korda vett. 8.15 järgneb kümme minutit intensiivset röökimist ja lapsed trambivad uksi paugutades lasteaeda.

Just kui oled endale tassi kohvi teinud, hakkavad proua ja tema kari dresseeritud jõehobusid koristama. Pean vist ikka üles minema ja uurima, et kas jõehobud peavad ka koristades tingimata kõik kõrgeid kontsi kandma.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Tean, mida tunned.  Selle liigi nimetuseks on "tümpajalga-vedrukand"  Minu pealt kolisid nad Soome elama.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Kui mina veel korteris elasin, elas ülemisel korrusel tädike oma väikse valge nähvitsaga, keda oli kuulda vaid 2x päevas hommikune ja õhtune pissiring. Kuidas nad selles hrußovka korteris ringi liikusid, jäi minujaoks mõistatuseks. 
Ükskord oli vist keegi vee jätnud jooksma ja kui nädal aega sulistamist hommikuti kuulasin, siis üks hetk taipasin, et mutt on peetruse juurde läinud ja oma maise keha vanni jätnud, kuid tutkit, koputasin uksele ja seal ta seisis ning kurtis, et jah, keegi solistab ülevalpool.

Kuid kel mure naabritega, see peaks minema kolima. Korterelamu on ikkagi neile, kes suudavad naabreid sallida.

Ma õnneks pole kunagi korteris elanud, ega vist ei suudaksi... mitte mina, naabreid ma mõtli  Big Grin

Tekst jäi netist silma ja tundus päris hea  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(15-07-2018, 19:46 PM)mlsluik Kirjutas:  Tekst jäi netist silma ja tundus päris hea  Big Grin

Tekst on super! Paljundasin teist Skipes natuke, päev otsa in irvitavaid lõustu laekunud, ikka kahe- ja viiekaupa. Hea leid!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

25 aastat erinevates korterites elanud, seni pole naabrid erilist peavalu valmistanud. Eks on ka natuke õnne olnud, sest pikalt 80 korteriga majas elades olid nii all, üleval kui vahetult kõrval kõik üksikud naispensionärid. Rolleyes

(15-07-2018, 22:00 PM)veix__ Kirjutas:  25 aastat erinevates korterites elanud, seni pole naabrid erilist peavalu valmistanud. Eks on ka natuke õnne olnud, sest pikalt 80 korteriga majas elades olid nii all, üleval kui vahetult kõrval kõik üksikud naispensionärid. Rolleyes

Ehk nagu mul üks poissmehest exkolleeg märgib- head puhtad vanainimesed, ei levita haigusi ja saavad iga kuu kindlal kuupäeval pensioni.....

https://www.facebook.com/oksmaa/videos/1...425156259/
Rolleyes Big Grin

Proovisin eila üht naiskat ära sebida, ei õnnestunud - lõin käega

Väike poiss jookseb mööda korterit ringi. Lohistab tugitoole, ajab raamated riiulist põrandale, loobib riideid laiali. Tuleb tuppa lapsehoidja ja küsib:
- Mida sa teed siin?
- Mängin mängu.
- Ja mis mäng see selline on?
- See on: "Tra, kus mu autovõtmed on!!?"




Aga noo see oksmaa video... siin pole küll muud tetta kui sitamaja taha ja mats labidaga pähe.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(16-07-2018, 07:10 AM)mlsluik Kirjutas:  Aga noo see oksmaa video... siin pole küll muud tetta kui sitamaja taha ja mats labidaga pähe.

Noh mis teha, kui vaimupuudega inimesele istutas ajakirjandus kunagi pähe, et ta on vaimukas. Kunagi oli meil sõprade ringkonnas väike võistlus omavahel, kes suudab sünnipäevaks nõmedama kingi teha. Peale seda, kui sai kingitud "teise Arnoldi" plaat, lõpetasime ära - edasine tundus perspektiivitu.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne