Kuidas saada treilerhaagise vintsile voolu?
#41

(08-08-2018, 23:21 PM)Telc Kirjutas:  Aga miks üldse käruratas genekat vedama peab - pane suvaline kummiseib (loe: rattake) tiisli kõrvalt vedru ja liigendiga mööda asfalti jooksma ja rihmaga genekat vedama. Jänki haagismajadel on viienda ratta genekas täiesti poest võtta lahendus.....

Jep, nii on veelgi parem. Ja nagu praegu välja tuleb, siis kõik on siin maailmas juba ammu leiutatud Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#42

Ilus on lugeda häid mötteid. Teema arenduse jätkuks, on mul pisikeste 10 tolliste ratasega haage.
Vasta
#43

aku on mõistlik.
laadimiseks on ka variant viia aku voolu juurde (lähemale), mitte tingimata tuua vool aku juurde.
Vasta
#44

Sai siis vints ja aku peale pandud. Hetkel siis puht manuaalne akulaadijaga laadimine veel aga teen vast selle lambipirni lahendusega laadimise.

[Pilt: 0111777531c0bb3.jpg]

[Pilt: 0111777533cb56c.jpg]

[Pilt: 0111777527b9b18.jpg]
Vasta
#45

Miks see vints peab nurga all olema, kas otsevedu poleks mõistlikum?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#46

(19-08-2018, 10:21 AM)Walter Kirjutas:  Miks see vints peab nurga all olema, kas otsevedu poleks mõistlikum?

Nagu näha, saab tänu nurgale pealetõmbe kohta muuta.
Vasta
#47

Justament, säilitasin originaalse nn plokisüsteemi. Töstan plokiratta vastavasse kohta. Autodel aasad erinevatel pooltel ja diagonaalis tömmates hakkab kiskuma küljele autot.

Testisin ka kohe ükspäev. 1 RAF maa seest välja platele, 2 rehvi tühjad ning pärast üks Volga maa seest välja platele. Vintsis ilusti.

[Pilt: 01117775419bff9.jpg]

[Pilt: 0111777745ee7c8.jpg]
Vasta
#48

Et ikka kõik variandid kirja saaks, siis muruniitja nöörimootori saab vähem, kui 100€.  Mul ka see teema, et hüdrokraana peaks tõstma kõrvalt tonn koma aga kuna genekast ja akust korraga nii palju voolu ei tule siis...

Elektrivintsile eraldi aku ja viienda rattaga laadimise aretamise asemel ma tekitaks muruniitja mootoriga vintsi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne