Kuidas sattusid siia?
#1

Oleks huvitav teada, kuidas keegi juhtus siia foorumisse?

Ise juhtusin nii, et kunagi ammu (911 usas samal päeval) ma selle foorumi installeerisin ühele natukene teislele aadressile kui see siin... Teemad ja eesmärk oli algul natukene teine. Olemas oli ainult TQHQ foorum ja tegevust alustas samalajal ka sr.org liikumine laiemalt. See foorum on täna selline just tänu Teile ja ise oleme vast natukene uhked ka selle üle?


Mis tõi Sind siia foorumisse ja mida kasuliku oled siit enda jaoks avastanud?

Vasta
#2

Ma sattusin siia siis kui svenson seda asja tegema hakkas ja foorumi umbes 2 korda päevas kotti lasiBig Grin
Vasta
#3

Mina komistasin siia otsa midagi aasta tagasi, kui Ets mersuklubi foorumis sellest juttu tegi.

Noh, vähe seda tarkust siin ju liigub, aga seda ei pea vähemalt tikutulega paksu möla seest otsima.
Suur pluss.

Smile
Vasta
#4

ma sattusin neti.ee\'s surfides.
asi tundus normaalne ja nii ma siin nüüd vahest mulisen. päris mehkat infi saab siit. ja kui igav on, siis ka lugemist päris paljudex õhtutex.
mingitest eriti vanadest ja juba kadunud automarkidest (delahaye, pacard jms) tulex rohkem rääkida. see huvitab, aga ei tea sest suurt midagi, ja surfimisex pole aega.
u.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#5

Mina klõpsin pidevalt tehnikateemalisi märksõnu otsingutesse
ja nii midagi ette lõi. Tegelikult juhtusin täitsa juhuslikult tqhq.ee-d lugema, kus Svenson vist midagi maha mainis. (Ma loen vaikimisi paljusid foorumeid jne. suht. tihti). Mingi vaakum siiski SR ja tqhq vahel natuke nagu oleks ja seda miskit leidub siin. Aga loomulikult on arenguruumi palju ja asi kujuneb vaikselt. Ideed on loomulikult teretulnud...
Vasta
#6

Mina sattusin kas 2002 veebruaris vms ajal.
Ja puht ikka komistasin (kasutades otsingumootoreid) siia sisse.
Põhjus proosaline, nimelt peale ajutist eemalolekut newsgroupidest tundsin paanilist vajadust auto-moto informatsiooni järele.
Ja pole pidanud pettuma !!!


Jõudu ja jaksu tegijatele

Henry
Cool

sai vist kõik öeldud
Vasta
#7

ise sa ju soovitasid....
Vasta
#8

Mina sattusin siia tänu oma ebatervele huvile \"rooste\" vastu. Ehk siis otsis infi selle praga kohta ja siis kuidagi eneselgi ootamatult leidsin selle lehe ja registreerisin ennast ära. Hea meel et leidub inimesi kes viitsivad jännata vanade auotega ja neid olen ma siin kohanud päris mitmeid.
Vasta
#9

Ma küll ei mäleta kuidas ma siia sattusin :keersilm
Vasta
#10

Mina sattusin oma venna kaudu. Ta tutvustas siin oma mootorratast, siis rääkis mulle sest kohast ja nii ma siia laekusingi. Kuidagi väga kodune koht Smile

Aspelund
Vasta
#11

Sõber saatis meilile lingi et, vaata seal on unicu teema sees. Auto-motos on palju vanatehnika haigeid ja mõttekaaslasi.
Vasta
#12

Mina aga sain vihje Mardilt Põrnikaklubist. Seal lausa link üleval Smile
Vasta
#13

See on nagu haigus korra nägid ja enam ei saa lahti, eriti tore on kui näed niipalju mõttekaaslasi...

Ausalt pea püsti ja saba rõngasse

tac.

Dodge Journey Cool
Vasta
#14

Ma loen seda foorumit juba selle sünnist peale aga mõni aeg tagasi hakkasin kah aeg-ajalt sõna sekka poetama.

Siit leiab ikka päris head inffi ja eriti tore on see, et räägitakse ka vanematest autodest ja muudest huvitavatest projektidest mitte ainult uutest masinatest

Tegelt mulle see koht väga meeldib, kuidagi sõbralik suhtumine on kõigisse. Igatahes jõudu asja orgunnijatele
Vasta
#15

Sattusin juhuslikult.Aga see et nii palju \"rooste armastajaid\" leidub on küll üllatus.Iseenesest hea koht ja palju huvitavat infot.Nii teadmiseks kui lugemiseks.
Vasta
#16

sai muidu loetud tqhq-d kogu aeg,aga ükskord netis kolades hakkas see ka silma ja tundus asjalik koht olevat,kus uunikumid ja muud niisugused asjad ka seesCool

Chevy Nova,Bmw528,Audi 200 20v Quattro Avant,Volvo 144,Opel Kadett 74,M412
Vasta
#17

Big Grin Kuidas sattusin........Svenson nipsutas sõrmi Toungue ja oligi tehtud
Vasta
#18

otsingumootorist leidsin, siin oli midagi asjalikku. Registreerisin pärast paaritunnist uurimist end ära. Peagi kraapisin oma küsimuse üles ning alles siis avastasin, et minusugune tatise ninaga peaaegu-rullnokk pole idee järgi omas elemendis siin.
rohkem kui ühte foorumit ei jõua ma jälgida, seepärast järgnev jutt:
teine foorum suutis end mu jaoks ammendada (võib-olla võrdlusmomendi tekkimise tõttu), kuna seal rohkem teemaks a la \"mihuke valukas ikka kõikse normaalsem on?\" Paljud ehivad seal end (mu tõekspidamiste järgi) võõraste sulgedega - ilusa masina tegemiseks pole nad isiklikult higipiisakestki poetanud. Kindlasti on seal ka minu mõistes \"tegijaid\", kuid neil pole viitsimist tihedasti suud pruukida. No ja TEGELIKULT oli siis sealt lahkumise põhjus ilmselt tunnustuse puudus - kord edevushoos riputasin oma masina (mille väljanägemisega suvel 6 nädalat palehigis tegelesin) pildid üles, tulemuseks närused paarteist arvamust, millest enamus soovitas valukaid või tikke auto tarbeks...
tundub, et lisaks nendele miinustele puuduvad siin ka tüütud lühikommentaarid: \"lõppnormaalne\" jne.
NB! ei tee teist foorumit maha - aga nagu öeldakse: \"kellele ema, kellele tütar\". Paistab, et leidsin oma ema/tütre siit; klassika ja \"vene raud\" mullegi hinge külge kasvanud ning suveks lootus lisaks igapäevasele kulgurile ka ühe konkreetse \"pühapäevasõiduki\" tarbeks aega leida - siis ehk olen piisavalt \"hunt\", et siin täiel rinnal ulguda...

Ok, lõpetan pugemise; vaatan muidu, et siin ei vaevuta suhtlema pärast 80.aastat välja lastud masinate omanikega (kelle hulka minagi kuulun). Näiteks küsimustele oskaks mõni mees siin küll vastata...? Või ongi eesmärk terade-sõkalde eraldamine?
Nonii - mured ära kurdetud, kergem hakkas kohe...:duh
Vasta
#19

, mind soovitati et siin on rahulik ja ajatakse normaalset juttu:bounce:lol
Vasta
#20

ma sattusin siia sõbra kaudu...
kuid ta ütles mulle selle aadressi joomingu käigus siis muidugi hommikul ei olnud enam aadress meeles ja nii ma läbi neti.ee siia sattusin!!!Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne