Uus foorumi versioon
#1

Lood on nüüd niikaugel, et aadressil http://forum.automoto.ee/new/ võib kasutada foorumitarkvara uut versiooni. Töö on küll pisut poolik, näiteks ei tööta veel lehe ülaservas olev menüü, enamus foorumist on tõlkimata, jne, jne, aga asi peaks olema katsetamiseks piisavalt hea. Ärge siis leitud vigu kuritarvitage Smile

RSS feed töötab ka, aadressil http://forum.automoto.ee/new/rss.php?type=rss2.0 . Minuarust on ta hetkel postitustest veidi imeliku valiku teinud, aga võib-olla see läheb korda, kui esimesed uued postitused tulema hakkavad. Igatahes saab seda ka katsetada.

Leitud vigadest võite teada anda siin või otse mulle privaatteatega. Üldiselt kõik, mis on seotud kujundusest puuduvate kirjade, vigaste linkide ja muu sellisega on teada.

Jõudu ja edu!
Vasta
#2

Hetkel RSS annab Exploreris veateate -

\"An invalid character was found in text content. Error processing
resource \'http://forum.automoto.ee/new/rss.php\'. Line 22, Position 12

<title>V\"


ja Feedreaderi nimeline tarkvarajupp ei oska midagi arvata Sad

Kui selle asja tööle saaks, siis oleks see minu jaoks õnne tipp Smile

Alo@mõne kuu jooksul muutunud paadunud Feedreaderi kasutajaks Smile
Vasta
#3

Thunderbirdis hetkel küll töötab, vähemalt vigu ei anna, aga seal on mingi põhimõttelisem loogikaviga, ta näitab vist ainult uusi threade, mitte üksikuid poste ega threade kus on uusi postitusi. Asja uurimine on plaanides.

Samas ma võin sind rahustada, et näitek hetkel on pooled teated võrri juppide ostumüügi kohta Smile Ilmselt kõige aktiivsem foorumiosa.

Update, tasub hoopis kasutada aadressi http://forum.automoto.ee/new/rss.php?type=rss2.0
Vasta
#4

Uus versioon on nüüd üleval. Kui midagi tundub olevat kadunud (avatarid, privaatteated, kiire vastuse kast), siis lülitage nad Kasutaja seadistustest uuesti sisse.

Või siis kurtke siin Smile
Vasta
#5

Uued postitusted ja tänased postitusted ei mahu laiustpidi ekraanile ära ja kuidagi suur on kõikSad
Vasta
#6

Mahuvad küll

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#7

Kui ma mingit teemat loen, siis teatud aja pärast tekib uuesti sellele teemale ette nool, mis näitab nagu oleks uusi poste tehtud vahepeal. Kuid tegelikult on mul juba kõik ära loetud.
Vasta
#8

Rss asub siis nüüd aadressil http://forum.automoto.ee/rss.php?type=rss2.0

FeedReader v2.6 ei suutnud seda aga kahjuks näidata andes veateateks:

\"Hierarchy request error\"

Mozilla tõmbab küll kogu lehe ette (formaatimata loomulikult) aga explorer teatab:

\"The XML page cannot be displayed
Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

An invalid character was found in text content. Error processing resource \'http://forum.automoto.ee/rss.php?type=rss2.0\'. Line 12, Position 39

<description>Forum: Autoosade OST-M

------------------------------------------\"

Arvatavasti viga selles, et kuskil tekitavad täpitähed probleeme? On kellegil mingeid ideid, mida olukorra lahendamiseks torkida võiks?
Vasta
#9

Alts, proovi nüüd uuesti.

Kui foorum imelik välja näeb, kontrollige, kas Kasutaja seadistustest, alamvalikust User Options on Board Style ikka Default (siinkohal vabandan, et foorumis veel enamik asju tõlkimata on).

Nool võib tekkida sellest, et keegi on oma postitust muutnud... aga täpsemalt ei oska öelda, see võib täitsa vabalt natuke vigane olla. Eks hoian silma peal.
Vasta
#10

RSS töötab nüüd! Smile

Alts@nüüdsest kogu arvuti juures oldav aeg uute postitustega kursis Smile
Vasta
#11

Jesper Kirjutas:Nool võib tekkida sellest, et keegi on oma postitust muutnud... aga täpsemalt ei oska öelda, see võib täitsa vabalt natuke vigane olla. Eks hoian silma peal.
See, et nool ära ei kadunud, oli juba eelmises versioonis ka.

Edit: Räägin enda eest, ning seda, mida olen Martti juures näinud.
Edit2: Üks tähelepanek veel. Postituse juures nime ja avatari vahel võiks olla üks tühi rida.
Vasta
#12

Eelmises versioonis oli mul kõik korras, aga nüüd tekib nool igale teemale kohe tagasi.
Vasta
#13

nii vaatan et enamusel ei tööta enam avatarid?enda oma on väiksem kui 10 kb, ehk nii nagu peab, kuid ei kuva asja
Samas vaatan mõnel asi töötab?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#14

Hmmm...mul samasugune lugu.


tsiklivend Kirjutas:nii vaatan et enamusel ei tööta enam avatarid?enda oma on väiksem kui 10 kb, ehk nii nagu peab, kuid ei kuva asja
Samas vaatan mõnel asi töötab?
Vasta
#15

Hetkel avatari upload ei tööta ja uploaditud avatarid pole näha. Kuna tegemist on väga mittesisulise veaga, siis ma usun, et sellega läheb natuke aega.

Nooled on minul ka koguaeg alles, aga olete te kindlad, et see ei peagi nii olema? Ma ei ole väga täpselt kursis, mismoodi see peaks töötama, mina arvasin siiamaani, et see ei sõltugi lugemisest, vaid näitab uusi postitusi alates sinu viimasest foorumiskäigust. Kui vahepeal 15 minutit mitteaktiivne oled, siis kaovad ära ja tulevad uued.

Prove me wrong.
Vasta
#16

Alts Kirjutas:RSS töötab nüüd! Smile

Mul korra tilkus miskit ja nüüd on jälle vaikus (Uusim Headline on O:Kasutatud autoaku). Feedreader kliendiks.
Vasta
#17

Jesper Kirjutas:Hetkel avatari upload ei tööta ja uploaditud avatarid pole näha. Kuna tegemist on väga mittesisulise veaga, siis ma usun, et sellega läheb natuke aega.

Nooled on minul ka koguaeg alles, aga olete te kindlad, et see ei peagi nii olema? Ma ei ole väga täpselt kursis, mismoodi see peaks töötama, mina arvasin siiamaani, et see ei sõltugi lugemisest, vaid näitab uusi postitusi alates sinu viimasest foorumiskäigust. Kui vahepeal 15 minutit mitteaktiivne oled, siis kaovad ära ja tulevad uued.

Prove me wrong.

Ma mõtlen neid [Pilt: jump.gif] nooli, mis teemade ees on. Kui teema ära loen ja foorumisse tagasi lähen, on nool kadunud, aga peale refreshi tuleb uuesti tagasi. Ennem küll nii ei olnud.
Vasta
#18

Jesper Kirjutas:Hetkel avatari upload ei tööta ja uploaditud avatarid pole näha. Kuna tegemist on väga mittesisulise veaga, siis ma usun, et sellega läheb natuke aega.

Nooled on minul ka koguaeg alles, aga olete te kindlad, et see ei peagi nii olema? Ma ei ole väga täpselt kursis, mismoodi see peaks töötama, mina arvasin siiamaani, et see ei sõltugi lugemisest, vaid näitab uusi postitusi alates sinu viimasest foorumiskäigust. Kui vahepeal 15 minutit mitteaktiivne oled, siis kaovad ära ja tulevad uued.

Prove me wrong.
Nooled kadusid enne ikka ära, kui teema sai loetud.
Tõestusmateriali mul pole, niiet you\'ll just have to take my word for it. Wink
Vasta
#19

Mõned vead leidsin tõlkes.
Pealehe all foorumi statistika osas: \"Viimase 15 minuti jooksul oli fooorumis aktiivseid kasutajaid 54.\". Foorumis on kirjutatud kolme o -ga.
Postituse seaded uues postituse lisamise lehel: \"Smailide keelamine: ma ei soobi, et minu postituses näidataks smailisid.\". Soovi asemel on \"soobi\".
Edit: Seal pealehe all jälle: \"Neist 2 registreeritud kasutajat, 0 nähtamatut kasutajat ja 2 külalist).\". Sulg lõpeb küll, aga kus algus on?
Vasta
#20

Romka Kirjutas:Uued postitusted ja tänased postitusted ei mahu laiustpidi ekraanile ära ja kuidagi suur on kõikSad

Asi korras! Ctrl klahvi all hoides tuleb hiirerulliga sobiv suurus leida.
Tänud Hõljukile!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne