Teema on suletud

RE : Paukpadrunitega püstolid ja revolvrid
#1

Nagu näha olen siis adminnidega sõjajalal Smile ok kui teema pole teretulnud siis järelikult ka pole kuigi vaadates, et siin tegu vaba teemaga mille sisaldatavus peab olema midagi huvitavat (Kirjuta suvalisel, aga HUVITAVAL teemal!) .......... vaadates paari päeva külastajate arvu polegi see kõige ebahuvitavam teema või kuidas ?
Kas tegu oli otse müügiga või mitte on iseasi aga teema ju VABA TEEMA sest muude äripakkumiste all on ju selgelt kirjas (See ei ole koht siiski mob.tel. müümiseks. )
Mina lihtsalt kirjutasin täpsustustega lahti tellimis ja hinnapoliitika, et rahval vähem küsida oleks !
Paluks siis ise selgemalt välja kirjutada mida siin vaba teema all kirjutada tohib ja mida mitte !
#2

Kuna need asjad on ohtlikud inimestele, siis olen täiesti nõus et teema suleti. Nendega võib tõesti hirmutada õunavargaid, kuid kui sinu vastas on tõelist relva kandev inimene, siis esimese sinupoolse vea korral tulistab ta sind tõeliste kuulidega. Sellepärast öeldakse, kui võtad välja relva, siis pead ka suutma sellest tulistada. Tunduvalt ohutum on gaasi balloon, millega on võimalik väike edumaa saavutada pahalase ees.
Loodan et ükskord saad päris relva käes hoida ja tajud mida kuskil kasutada. Antud asjad on kasutamiseks ainult sõjamängudes efekti saavutamiseks, mitte enesekaitseks

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
#3

Ei jaga sinuga arvamust, et asjad ohtlikud on ja samuti Kriminalistika keskuse vastuses on tegu ka nende arvates enesekaitse vahendina ehk signaal püstoliga. Njahh gaasi ballooniga võid ju mingi edumaa saavutada päti või koera ees aga eks ta välimus ja hind panegi ju ka antud toote paika. Sa ei pea enam lootma sest ametlik relvaluba on mul juba aastaid 6 ja eks neist nii mõnigi ka mul kodus kindlas kohas on Smile
Kokkuvõttes selle teema alustamisega pidasin ma silmas, et kus on siis selle teema koht ?????
Kui iga adminn hakkaks igas foorumis suurt isa või venda mängima ja teeb oma reeglid asjadest mis võivad olla ohtlikud ja mis mitte siis see ju veelgi jaburam ............ eelistan siis pigem avalikku arutelu toodetest ja las rahvas arutleb siis mis on ohtlik ja mis mitte ! Seda enam kui teema on VABA TEEMA !
#4

Antud juhul tegemist automoto foorumiga, mis mitte ei ole relvade makettide aruteluks sobiv koht.
Võib-olla paned ka kuhugi üles Kriminalistika keskuse kirjaliku vastuse et teised ka näeksid sellist nõmedust.

P.S. Võib olla otsid netist statistikat USA-s nende maketidega surma saanute kohta.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
#5

Hr VOLVO ma tean vägagi hästi, et tegu automoto foorumiga ja ma arvan, et nii nagu on vabas teemas luba juttu teha fotokatest, soomekelgust, Interneti teenusepakkujatest, arvuti teemal, Lollid videod jne ning müügi poole peal ka kõiksugu asju alustades küttepuudest ja lõpetates ei tea veel millega siis eeldan et minu teema ei olnud selline mida keegi võiks isiklikel või muudel põhjustel kinni panna (kui teema ei meeldi ei pea seda lugema veelvähem kinni pandama) .............. niipalju kui on maailmas inimesi on ka neil erinevaid arvamusi ja las nad siis avaldavad seda meil ju ikkagi sõnavabadus.
Hr. VOLVO me ei ela USA-s Smile
#6

VOLVO CLUB Kirjutas:Antud juhul tegemist automoto foorumiga, mis mitte ei ole relvade makettide aruteluks sobiv koht.
Võib-olla paned ka kuhugi üles Kriminalistika keskuse kirjaliku vastuse et teised ka näeksid sellist nõmedust.

P.S. Võib olla otsid netist statistikat USA-s nende maketidega surma saanute kohta.


HR. VOLVO CLUB

Mine vaata siis seda kriminalistika keskuse vastust siit :

#7

Ei näind krimikeskuse vastust aga relvad põle uhkeldamiseks, ka (ja eriti just) siis kui nad reaalselt olemas on. Välismaa statistika või keskus või teema küttepuude asjus ei rahulda keda kuraditki kui süüta inime hukka juhtub saama.

loll on loll olla.
#8

Kodanik Skalaar, kui teile ei meeldi automoto foorum, siis palun, pange oma lehele foorum püsti ja reklaamige seal oma relvaäri palju tahate.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne