väike mure jawa 638 tagakondlitega
#1

niisiis mure selline, kuidas saaks kõige kergemini tagumised kondlid korda. Põhi mure seisneb selles, et kondel on plastikust ning värv on maha tulnud. Kas kellegil on ideed kuidas saab seda parandada. Ps ei soovi lõpptulemust kuis värv lainetaks, või mis veel hullem vaod on värvisees, kui liivapaberiga üle käid.

Kuna endal on ka suht vähe kogemusi sellel alal siis, kus saaks neid lasta n. värvida?
ahjaa asun ma Tartus.
RK




On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#2

vana värvi saab ilusti maha värvieemaldajaga, mis täpsemalt sellel tagaplastikul sul viga on?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#3

tagakondlilt on värv maha koorunud ja plastik paistab, see on maru julm.
Võtan homme fotoka kaasa ja teen paar pilti. Gondlil endal ei ole midagi viga.
maini mis värvieemaldajat sa kasutasid?

Kuidas värv maha tuli: keegi, kelle nime me ei maini, läks survepesuriga teda pesema.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#4

Tegin ise nii: leeklamp + tüüp, kes lampi hoidis.
Ise sättisin gondleid leegi ette, värv sulas, koorus. Tuli ilusti maha.. aint ühte kohta sai natuke palju põletatud ja.. piiisike krobelus. Aga uus värv peale: nagu uus Wink
Vasta
#5

Tagagondel on plastikust või metallist ?
Kui metallist siis saab kuumaõhupuhuriga suht edukalt vana värvi maha. Aga kui plastikust siis aitab liivapaber Smile Algul 80 paber siis 240 ning lõpuks 400 ja 800 =)
Lainetamise vastu aitab pahtel.
Vasta
#6

Kahjuks on tagakondel plastikust muude juppide ülevärvimisega mul pole muret (kähevad vajadusel liivapritsi alt läbi). Kuid just plastikuga on mured.
Ootan hetkel, et teada antakse, mis lahustiga võttis maha tsiklivend seda.
TA olevat ilma plastikut sööbimata selle maha saanud st plastik sulma ei hakanud.
Liivapaberi variandi jätaksin ma heameelega viimaseks variandiks.
Raivo


a sain ka nüüd pildid kahjustustest üles. (pea viimased pildid lehel)
http://www.zone.ee/raivokuusik/index.php...apark.html

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne