M Ta 6-1
#41

Aktsioonide korraldamise vastu pole mul midagi. Samas ennem uue aktsiooni algatamist tuleks teada saada isendi eest soovitav hind, muuseumipapa nägemus antud eksponaadi vajadusest (transpordi valmisolek samuti) ning ise heameelega tegeleks 1 projektiga korraga - seega järgmisega tegeleks siis kui päevakangelane Ta 6-1 on Järva-Jaanis uue turvalise kodu leidnud.
20. veebruar veel üsna kaugel.

Tänan kõiki usalduse eest.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#42

Kallid sõbrad aktsionärid!

Eestimaa on täis tehnikat, mida päästa! See kui üks seltskond võtab miskit päästa, ei tule seda võtta kui seaduspärasust järgmisteks puhkudeks, vaid kui head eeskuju.
Samuti ei tähenda see seda, et üksikisikud ei võiks oma tehnikat loovutada niisama, ilma rahata muuseumile.

Kui ma olen mõnele sõbrale naise leidnud, ei tähenda, et minu käest neid kogu aeg saab.
Rohkem rahva enesealgatust ja ettevõtlikkust!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#43

Eks neid üksikisikuid leidub ka...aga tundub, et senikaua kuni Kuusakoski raha maksab viiakse enamus vanakesi ikkagi sinna.Ja noh... enamus ei viitsigi hakata mingite muuseumide jms vahet jooksma-helistama, et oma \"vanaraud\" ära paigutada.
Vasta
#44

Kui kellegil sõjaaegset rasketehnikat kodus ülearu andke teada.Saaremaa Muinsuskaitse Seltsi Sääre ajalootoa õuel veel natuke vaba ruumi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne